Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Astad Ivan Cordoba 1,73 legenda
2
@MesQueUnClub96 dwa lata, razem ze Szczeną do 2027 i mogą kończyć kariere. Dwa ziemniaki polskie
0
@AssisMoreira i w dziąsło od Anki na chacie
1
@Lionel_Messi10 ale ten Marmoush im dupe ratuje, następca Juliana to jest.
17
@MesQueUnClub96 ale właśnie sęk w tym, że nie podał do Raphinhi
0
@FcPortoFan1999 mysle, ze jednak Lech wyciągnie. Mielec do spadku
0
@FcPortoFan1999 czyli tak jak rok temu, a czlowiek dalej glupi i nie postawil domów na spadkowiczów
2
@mekston ma skubany staty. Ta jego kariera klubowa slabo zostala pokierowana, Arsenal naprawde zawalił sprawe, te drętwe wypozyczenia wielu zawodnikom popsulo kariere zamiast ją napędzic. Zawodnik tułający sie nie dostaje powaznej szansy do gry. Arsenal to wlasnie tak skupowal zawodników, a pozniej sami nie wiedzieli czego oczekują i na jaką pozycje.
2
@Bocheno1 na remis grają, pewnie chcą majstra u siebie swietowac za tydzień
0
@FcPortoFan1999 ok, czyli powtórka z przed roku. Nikt nie chce majstra
0
@FcPortoFan1999 no tak tak, ale już oficjalnie wydaje mi się, nawet jeżeli dzisiaj monaco wygra swój mecz to i tak strata 21pkt, a meczow zostanie 7 do rozegrania
0
@FcPortoFan1999 psg jeżeli dzisiaj wygra to już chyba majstra mają?
3
@Lionel_Messi10 będzie oglądane, zagadkowa ta Phila w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 Leroy Sane boom
0
@FcPortoFan1999 z Tunezji importowany, powinien być szczęśliwy
0
@Smixu też miałem taki plan, przełączyłem na Bayern
1
@ViscaelBarca2007 no dokładnie, Neuer naprawdę kiepsko zaczyna wyglądać, coraz wolniejszy i baboli coraz więcej. Nubel pewniejszy by byl niż Urbig, ale zobaczymy co tam Kompany i zarząd wymyślą
0
@Comentateiro zapomnialem oznaczyc
1
@ViscaelBarca2007 problem to chyba jest z Neurem, ze nie chce miec konkurenta cos mi sie wydaje. Nubel spisuje sie bardzo dobrze i jest mocno chwalony. Bayern za bardzo kombinuje, kolejny sezon powinien byc juz dla Nubela z mniejszą rolą Neuera, a Urbig na wypozyczenie. Peretz pewnie zostanie sprzedany, a Ulreich czy zakonczy kariere czy zostanie to nie ma znaczenia
0
@FcPortoFan1999 jedziesz na ten superpuchar? meczycho bedzie
0
@FcPortoFan1999 czas odpalić i zerknąć na tą Craxe co się tam odstawia
0
@FcPortoFan1999 nie ładnie pokazują wdzięczność. Najpierw było weź pożycz
0
@FcPortoFan1999 ja już odpaliłem FA Cup, Fulham-Crystal Palac i ciekawe drużyny zostały w ćwierćfinale. Jest City, ale im się nie kibicuje. Może Aston Villa by tak zgarnęła puchar w tym roku, ewentualnie Nottingham?
0
@FcPortoFan1999 jaki plan meczowy dzisiaj?
1
@Spacedragon musi rozegrac minimum 28 meczów, ma 8, pozostało 10 do rozegrania. Niestety nie łapie się
1
@PIWOSZ89 ponoć Ancelotti to był plan A, ale on ma kontrakt do 2026 i Perez go zwolni dopiero jeżeli nic nie wygrają w tym sezonie. Jorge Jesus to plan B i Al Hilal w tym sezonie trochę słabiej sobie radzi, a on chętny na poprowadzenie reprezentacji
0
@FcPortoFan1999 czyli Jorge Jesus
3
@Sulimo szewc w dziurawych butach chodzi
0
@1LY0 dlatego trzeba ich tłuc regularnie :D
0
@filipo2002 pewnie na koniec sezonu jak madrylom będzie brakować punktów do Barcy