Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 tak tak, zostaje na stałe. W tym hejt parku z misiem polem już było mówione. On tam też już pracuje od kilku miesięcy ponoć tylko dopiero teraz wraca na ekran
0
@FcPortoFan1999 to już drugi raz, pierwszy mecz Hiszpania Holandia też komentowali razem
0
@FcPortoFan1999 czyli Legia? :(
0
@FcPortoFan1999 jak mawiał klasyk: tym razem będzie inaczej. Jest to sezon, gdzie druzyny potrzebujące, bez zdobytych pucharów w koncu cos wygrywają, Newcastle odpaliło jako pierwsze
0
@FcPortoFan1999 Pogoń w tym roku sięga po puchar Polski, nowa miotła
0
@krol211 tak to było? :D
1
@FcPortoFan1999 Portowców? Szczecin? Nowi wlasciciele to taka bomba pasuje
0
@Firestone ale co rewolucje mu pozwolono zrobić, pól składu wywalił, tyle samo srpowadził, a efekt żaden, ma chłop dotyk
0
@FcPortoFan1999 Hajto, Koźmiński... Misio nie jest lubiany :D ale nie ma sie co dziwic, Dyzma trenerki
0
@FcPortoFan1999 bardzo mi sie to spodobalo :D idealnie to weszlo
0
@FcPortoFan1999 Paczul przemówił odnosnie Misia naszego, warto zerknąć
1
@FcPortoFan1999 tak, ale stadion imienia G. Lato :D
1
@blakkudium no to faktycznie przyszlosciowe plany mają co do niego @FcPortoFan1999 dokladnie Pirlo jak Lampard w Chelsea albo jak wujek mój Włodek Gąsior. Jak mielec zwalniał trenera i nie miał kto treningu poprowadzic to sie Włodka brało, ubierał dresy, przechodził przez ulice i tak w kółko az kogos na stałe nie znajdą
0
@blakkudium no szkoda bardzo, pasował tam idealnie, piękną rewolucje zrobił. Tudor to też miszcz trenerki, do konca sezonu powinien jednak dociągnąć
0
@FcPortoFan1999 fuzja z Wisłą niczym Lech Amica
0
@FcPortoFan1999 zawsze kibicowałem, od małego
1
@blakkudium I był za darmo
0
@FcPortoFan1999 Peszko zapożyczył pomysł od Probierza
0
@FcPortoFan1999 Wole jednak przestać się denerwować i mieć sympatię do reprezentacji. To czy Lewy będzie grał na turnieju nie jest istotne, te eliminacja to prawdopodobnie jego ostatni czas w kadrze
0
@FcPortoFan1999 dla dobra polskiej piłko lepiej zeby nawet i do barażow sie nie zakwalifikowali. Gra w barażach to dalej ryzyko pozostania Probierza
0
@FcPortoFan1999 i znowu Andrzej uratował, pięknie wyszedł do napastnika
3
behind the scenes u @Luciano99 film studio. W roli głównej oczywiscie @Kessie
2
@Sysia11 no zgadza sie, ale widac po nich slabszy okres. Za to Real chyba lepszego okresu tez nie mial jak teraz, potrafiły nawet Arsenal w lm pokonac
0
@FcPortoFan1999 karnego nie tafili, no co za ludzie
0
@ProMILs bo tak było, ale aktualnie trafiles na gorszy okres i dodatkowo odeszly Lucy Bronze oraz Keira Walsh. Jakies problemy miłosne wewnątrz druzyny sie odbywaly :D
0
@FcPortoFan1999 tak jest, 14 wiec czas na kawe i czystą
0
@FcPortoFan1999 a może by tak przy niedzieli czystą odpalił? Znaczy się Wieczystą Kraków gdyż grają o 14
2
@daniel32778 z niego dalej robią Boga, z tym ze w USA teraz. Rosnie legenda
0
@Danny Gaucho kogo najbardziej szkoda?
0
@FcPortoFan1999 lub Węgry Turcja