0

@comtedurgell na bank :D

10

@esem91 Arsenal, ze sie zesra to zawsze pewniak

1

@FcPortoFan1999 ależ mi się podoba ten transfer Modera do Feyenoordu. Odnalazł nowe miejsce na ziemi dla siebie. Oby to Misio wykorzystał, a nie kombinował z dziwnym ustawianiem

0

@FcPortoFan1999 haha, no tak. Trafnie. Celtic 2:2

0

@FcPortoFan1999 to prawda. Borzecki miał dzisiaj dużo racji, a taki wichniar to zatrzymał się kilka lat w rozumowania piłki chyba. Frankowski formy nie ma, ale grać powinien bo kiedyś lepiej grał i tak w kółko

5

@Hosh odejście Roque ich przybiło

1

@FcPortoFan1999 fajne te programy dzisiaj były. Borzęcki kłóci się z Wichniarkiem o Casha i Frankowskiego, a w Polsacie Kosecko z Hajto o Feio :D taka niedziela wujków przy obiedzie, podoba mi się

0

@FcPortoFan1999 no właśnie, sam się pogubiłem

0

@FcPortoFan1999 a nie czekaj, oni już są majstrem

1

@FcPortoFan1999 Celtic grać z rangers, przegrywają 1:2, jak będzie remis to Celtic może cieszyć się dzisiaj z majstra

0

@Douglas wrzutki i może uda mu się odbić piłkę do lepiej ustawionego skrzydłowego, nic ponadto

1

@FcPortoFan1999 tylko undery w lidze włoskiej się stawia

2

@FcPortoFan1999 odpuściłem ten włoski badziew i się drzemnalem. Czas na derby londonu

3

@Kapitan hawk kasa mu potrzebna na utrzymanie serwera. W tym transporterze to on wozi cały komputer ze statystykami. Murem za łysym

2

@Majkmajki dokładnie, problemem są kibice legii, którzy pewnie będą uprzykrzać normalnym kibicom spokojne oglądanie meczu czy nawet wejście na stadion

0

@Herato z tego co widzialem na X to juz zaczela sie nagonka kibiców Legii, groźby itd. :D nie chcą zeby ludzie przychodzili ogladac mecz ze wzgledu na Chelsea

1

@LambiPL i kazdy z tych zawodników to kupowanie na siłe, gdzie mielismy pozycje obsadzone. Dembele, mial grac na lewej stronie, a trzeba bylo upychac go na prawej gdzie był Leo. Coutinho to '10' i tez po co? Był Leo. To samo z Griezmannem, był Leo

2

@cules100pro Coutinho, Dembele, Griezmann, kazdy z nich kosztowal grubo ponad setke. Zaden z nich sie nie sprawdzil, bariera stu milionów nigdy nie powinna byc przekroczona.

1

@FcPortoFan1999 Pogon Siedlce - Stal Stalowa Wola

1

@FcPortoFan1999 taka niedziela mi sie podoba, idealnie przed przerwą na repke. Jak zazwyczaj nie lubie kiedy repki grają tak tym razem przerwa od natłoku meczów jest potrzebna. No i nowy start dla wielu kadr

2

@FcPortoFan1999 dzisiaj ogladamy: Venezia - Napoli(ale jednym okiem, drugie na loze pilkarską), Arsenal - Chelsea, Liverpool - Newcastle, Jaga - Leszek, Materace - Barca

0

@mekston Vancouver tez jest niebezpieczne, w MLS liderują i Pumas tez mogą pokonac. Zaskoczony jestem musze przyznac

1

@Romario87 dlatego lepiej oglądać na serbskim kanale niż słuchać jak oni dochodzą i ostrzą sobie ołówki. Powinni mieć zakaz w tv

0

@FcPortoFan1999 a no i Piotrowski dzisiaj brama, Misio P. go zmotywował. Piątek natomiast dzisiaj gra przeciwko swojemu przyszłemu klubowi, a miało być Fener albo Galata... ach te dziennikarze reporterzy

0

@FcPortoFan1999 oby, a jutro kibicujemy Chelsea żeby odskoczyła punktami:)

0

@FcPortoFan1999 było blisko Brighton, może jeszcze strzelą smerfom

1

@FcPortoFan1999 kurde faktycznie, no to tym bardziej

7

@cules100pro stwierdzenie faktów, prawda

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale przynajmniej będą jakieś emocje, moze strata punktów madryli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?