La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

0

Randomowy kibic da radę waszym zdaniem kupić bilet na Legia - Chelsea czy jak się nie ma karnetu itp to szanse żadne?

0

@Herato raczej marne

0

@Herato Mierne szanse.Nawet na sektor rodzinny.

0

@Herato z tego co widzialem na X to juz zaczela sie nagonka kibiców Legii, groźby itd. :D nie chcą zeby ludzie przychodzili ogladac mecz ze wzgledu na Chelsea

3

@Lanosss buractwo

0

@Lanosss to jak to jest dla niektórych jedyna szansa zobaczenia zawodników z europejskiej piłki to mają się pytam kibiców czy moga kupić bilet .
To może przy kasach albo na stronie niech zarząd da informację że tylko dla stałych kibiców :)

2

@Majkmajki dokładnie, problemem są kibice legii, którzy pewnie będą uprzykrzać normalnym kibicom spokojne oglądanie meczu czy nawet wejście na stadion

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?