1

@FcPortoFan1999 piłeczka się zaczyna od 10, Australia- Indonezja, Korea płd-Oman, Turcja-Węgry, Chorwacja-Francja, Holandia-Hiszpania. Tak to dzisiaj widze

0

@FcPortoFan1999 jak to? Mi nie ufasz? :D

1

@Bocheno1 znam znam, byłem, widziałem. Mieszkałem dobrych pare lat na Hanwell. Teraz w pl jestem, ale tęskno za tym rozpizdzielem angielskim :D

1

@Bocheno1 a Ty dalej w Londku? Jaka dzielnica?

0

@FcPortoFan1999 miałeś rację z tą rozgrzewką

0

@FcPortoFan1999 a co ta Osaka teorzy? Co to się odwala?

0

@Bernard777 przecież dzisiaj i jutro liga mistrzów jest, Barca gra na wyjeździe z Wolfsburg

1

@FcPortoFan1999 dobry pomysł, tam będzie rozgrywany kiedyś puchar polski. Lechia już się przygotowuje

0

0

@Danny Gaucho Probierz tez tak mówił. Wziął sobie do serca rady selekcjonera

4

@Lionel_Messi10 niech odpoczywa i wraca z formą na Champions Cup. Raczej lepszej sytuacji nie bedzie. Jak obserwuje ustawienie Interu to rozumiem czemu przejscie na 442. Leo gra wyzej i Mascherano postawil na bocznych pomocnikow zeby odciazyc go do schodzenia do boku, ma to sens w sumie, Busiemu tez towarzyszy drugi dm wspierajacy obrone. Moze nie beda az tylu bramek tracic co wczesniej

4

@mekston no niestety, miałem właśnie pisać. Coraz mniej meczów rozgrywa, chyba że to plan żeby się rozkręcać na ważniejsze mecze i żeby jeszcze sezon 2026 zagrać

0

@FcPortoFan1999 Moc futbolu ogladales dzisiaj? Ja po treningu jestem i wlasnie odpalilem. Rakow Czestochowa ma model prowadzenia klubu jak Barca wedlug pana Borka. No to pytanie Raków Barcelona czy FC Częstochowa?

1

@FcPortoFan1999 ten styl to po tej przygodzie z klubami europejskimi, nowe doświadczenie

2

@BorzyKrzys a minusy gdzie?

1

@FcPortoFan1999 Marek powrócił, dominator

0

@FcPortoFan1999 zmartwychwstał?

1

@Guapo oglądam tylko jak grają z topowymi drużynami. Z tego co zaobserwowałem to Amorim to kolejny trener uparty na jedną taktykę i nie ważne dla niego, że zawodników nadających się nie ma. Szczególnie obrońcy bez wyprowadzenia piłki. Ma skłonności do kłótni i wątpię, że on tam dlugo potrenuje

0

@daniel32778 na własne życzenie, Alonso za dużo kombinował. Zamiast wystawiać najmocniejszy sklad to mu się Guardiola wkręcił. Często grali bez napastnika, bez Wirtza, Frimponga.

0

@Guapo Heaven przyszedł z Arsenalu, dopiero niedawno dostał szanse gry

1

@Playez nike wyprodukowało koszulki do sprzedaży z napisem, a dopiero później Spotify zdecydowało o zmianie na same logo. Koszulki trafiły do sprzedaży i później zaktualizowano

3

@4drian0 Sosnowiec, dogadaj z @Luciano99 to może pokaże Ci to i owo

0

@FcPortoFan1999 I tego pucharu brakowało im do kompletu na arenie angielskiej

0

@FcPortoFan1999 a co z tym ojcostwem?

0

@FcPortoFan1999 a FA CUP dla ManU City?

0

@FcPortoFan1999 no i proszę nowy zamek 2:0. Będzie puchar wzniesiony

0

@FcPortoFan1999 tocmoze juz dzisiaj zwolnią Feio?

1

@blakkudium dlatego ani tu dobrze, ani tu

0

@FcPortoFan1999 no więc właśnie

0

@FcPortoFan1999 Newcastle przewaliło 5 ostatnich finałów, w których grali, 2 puchafy ligi i 3 puchary Anglii. Chyba jednak to im trzeba dzisiaj kibicować żeby wrzucili coś do gabloty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?