Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 piłeczka się zaczyna od 10, Australia- Indonezja, Korea płd-Oman, Turcja-Węgry, Chorwacja-Francja, Holandia-Hiszpania. Tak to dzisiaj widze
0
@FcPortoFan1999 jak to? Mi nie ufasz? :D
1
@Bocheno1 znam znam, byłem, widziałem. Mieszkałem dobrych pare lat na Hanwell. Teraz w pl jestem, ale tęskno za tym rozpizdzielem angielskim :D
1
@Bocheno1 a Ty dalej w Londku? Jaka dzielnica?
0
@FcPortoFan1999 miałeś rację z tą rozgrzewką
0
@FcPortoFan1999 a co ta Osaka teorzy? Co to się odwala?
0
@Bernard777 przecież dzisiaj i jutro liga mistrzów jest, Barca gra na wyjeździe z Wolfsburg
1
@FcPortoFan1999 dobry pomysł, tam będzie rozgrywany kiedyś puchar polski. Lechia już się przygotowuje
0
@bstryyy https://www.nike.com/pl/t/meskie-buty-do-biegania-po-asfalcie-journey-run-Kbqp7S/FN0228-106
na te sie zbieram od dluzszego czasu i cena calkiem fajna
0
@Danny Gaucho Probierz tez tak mówił. Wziął sobie do serca rady selekcjonera
4
@Lionel_Messi10 niech odpoczywa i wraca z formą na Champions Cup. Raczej lepszej sytuacji nie bedzie. Jak obserwuje ustawienie Interu to rozumiem czemu przejscie na 442. Leo gra wyzej i Mascherano postawil na bocznych pomocnikow zeby odciazyc go do schodzenia do boku, ma to sens w sumie, Busiemu tez towarzyszy drugi dm wspierajacy obrone. Moze nie beda az tylu bramek tracic co wczesniej
4
@mekston no niestety, miałem właśnie pisać. Coraz mniej meczów rozgrywa, chyba że to plan żeby się rozkręcać na ważniejsze mecze i żeby jeszcze sezon 2026 zagrać
0
@FcPortoFan1999 Moc futbolu ogladales dzisiaj? Ja po treningu jestem i wlasnie odpalilem. Rakow Czestochowa ma model prowadzenia klubu jak Barca wedlug pana Borka. No to pytanie Raków Barcelona czy FC Częstochowa?
1
@FcPortoFan1999 ten styl to po tej przygodzie z klubami europejskimi, nowe doświadczenie
2
@BorzyKrzys a minusy gdzie?
1
@FcPortoFan1999 Marek powrócił, dominator
0
@FcPortoFan1999 zmartwychwstał?
1
@Guapo oglądam tylko jak grają z topowymi drużynami. Z tego co zaobserwowałem to Amorim to kolejny trener uparty na jedną taktykę i nie ważne dla niego, że zawodników nadających się nie ma. Szczególnie obrońcy bez wyprowadzenia piłki. Ma skłonności do kłótni i wątpię, że on tam dlugo potrenuje
0
@daniel32778 na własne życzenie, Alonso za dużo kombinował. Zamiast wystawiać najmocniejszy sklad to mu się Guardiola wkręcił. Często grali bez napastnika, bez Wirtza, Frimponga.
0
@Guapo Heaven przyszedł z Arsenalu, dopiero niedawno dostał szanse gry
1
@Playez nike wyprodukowało koszulki do sprzedaży z napisem, a dopiero później Spotify zdecydowało o zmianie na same logo. Koszulki trafiły do sprzedaży i później zaktualizowano
3
@4drian0 Sosnowiec, dogadaj z @Luciano99 to może pokaże Ci to i owo
0
@FcPortoFan1999 I tego pucharu brakowało im do kompletu na arenie angielskiej
0
@FcPortoFan1999 a co z tym ojcostwem?
0
@FcPortoFan1999 a FA CUP dla ManU City?
0
@FcPortoFan1999 no i proszę nowy zamek 2:0. Będzie puchar wzniesiony
0
@FcPortoFan1999 tocmoze juz dzisiaj zwolnią Feio?
1
@blakkudium dlatego ani tu dobrze, ani tu
0
@FcPortoFan1999 no więc właśnie
0
@FcPortoFan1999 Newcastle przewaliło 5 ostatnich finałów, w których grali, 2 puchafy ligi i 3 puchary Anglii. Chyba jednak to im trzeba dzisiaj kibicować żeby wrzucili coś do gabloty