Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 to jednak jest szef o którym można tylko pomarzyć. Wprowadzil w swojej firmie treningi w czasie przerwy dla swoich najlepszych pracowników @Kessie @Deviler i reszty ekipy. @jowita rowniez dala sie namowic. Brawo chlopaki
1
@Kondziubarca no tak, jednak nie chce mi sie juz z Tobą gadac. skonczylem
5
@Cvzx ciągle jest nagrywany. Mial byc juz koniec, ale powrót do piłki zmienił plany
1
@mekston ciezko bedzie pokonac Corinthians.
1
@FcPortoFan1999 daj spokój, cwaniaczek. Fan realu, szkoda sie rozpisywac
1
@FcPortoFan1999 staram sie omijac programy gdzie jest Borek prowadzący, podróbka Borka czyli niedopchany Adas i ten fan patologii fame. Poziom rozmowy jak w podstawowce
0
@FcPortoFan1999 i zacznie sie oda do Misia. Pytanie kogo Misio tym razem zaatakuje
0
@FcPortoFan1999 Jaga i tak juz duzo 'namieszała'. Kasa potrzebna, a za to poszukiwanie kolejnego 'Piętaszka' i rozwój klubu
2
@Mitch_Atleta @FcPortoFan1999 @lithotripter
0
@lithotripter tak, miedzy innymi :)
2
@lithotripter tam jest specjalna odmiana, mieszkalem w anglii pare dobrych lat, spotkalem paru polakow i jak zaczeli mowic dalo sie rozpoznac, ze z podlasia. Niekoniecznie jednak zrozumiec :D
4
@Mitch_Atleta @FcPortoFan1999 25 lat, mozna go jeszcze naturalizowac, wychowac jak swojego. Trzeba jednak szybko działać bo na podlasiu to polskiego nie nauczą za bardzo
0
@FcPortoFan1999 odejdzie, Sporting niezle zarobi na nim. Byl juz kiedys taki kozak co poszedl do duzego klubu, Jovic sie nazywa. Reszta to historia
1
@FcPortoFan1999 oby ni uja. Nagle magicznie stanie sie przecietniakiem, ktory jedynie gdzie wypalil to w drugiej klasie rozgrywkowej. Na szczescie to plotka :)
1
@Kinginiesta na dwa kineskopy dzisiaj trzeba odpalić
1
@Encore tylko przez buty się go pamięta :D
1
@Encore Jordan jest przereklamowany
1
@BorzyKrzys Jemu Jacek jest :)
0
@FcPortoFan1999 covida, rozlozylo mnie przed swietami w grudniu 2020 po imprezie firmowej, wlasciwie rozlozylo około 50 osób :D impreza zamknieta byla, a i tak ktos to przywlókł
0
@FcPortoFan1999 złapałem tego trypla, cholera jasna
1
@FcPortoFan1999 takie krzeselko jak na papieża sie brało, na pielgrzymki :D
0
@FcPortoFan1999 to moze wystarczylo normalne krzeszlo w takim wypadku
0
@FcPortoFan1999 domyslam sie i poziom ligipl znacznie wyzszy niz na weszlo.
5
@Kapitan hawk @FcPortoFan1999 krzesło barowe miała pod spodem, 200IQ
0
@FcPortoFan1999 ja teraz odpalilem i przewinalem awarie prądu :D zyczenia dla Zbyszka jednak udalo sie oglądnąć, a to najwazniejsze
0
@FcPortoFan1999 haha :D widze, ze moc futbolu odpalone zostało :D
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, zeby prezes nigdy sie nie zmienial!
0
@FcPortoFan1999 ale jutro Marek
0
@FcPortoFan1999 nowy tydzień jutro
4
@mekston Auba już dawno by ich przegonił i tańszy był