Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@darr0o on juz od dawna nie gra na lewej stronie
1
@escarabajo @Lionel_Messi10 @mekston a Paul Pogba ciągle w Miami trenuje, kontakty z Interem były, ale czy Beckham cos dziala w temacie? Ciekawie by by
2
@FcPortoFan1999 zapraszam kolege na śledzenie czyli oglądanie sezonu mls 2025, bedzie sie dzialo
2
@escarabajo dziekujemy koledze, robota top! Dzisiaj rowniez na kale sportowym o 17 program o mls, pasuje zerknąc co tam mądrego bedzie
1
@jacobFCB tucznik niedawno w kazdym programie opowiadał, ze sie odchudza bo się chajta. Efekt jojo ma :D Wazne jednak, ze juz nie podrywa Antonelli i innych pań na twitterze. Za to ekipa meczyków i kanalu zero nadrabiają
0
@FcPortoFan1999 wczoraj Porto oczywiscie ogladalem, a dzisiaj moze zerkne na Raków - Górnik, ale jednym okiem bo przesyt meczów był.
0
@FcPortoFan1999 no i czy Lech pogubi punkty? Eksperci twierdzą iż mecz z Zagłebiem to bedzie spacerek. No i Jaga, ciezki teren Cracovii, tym bardziej po europie
0
@FcPortoFan1999 przed Markiem jednak nie taki łatwy ten mecz będzie z Górnikiem Janka, a raczej Lukasa P.
1
@Lionel_Messi10 a u fryzjera chociaz byles ostatnio? Leo dalej jak szogun chodzi
2
@Lionel_Messi10 @mekston dzisiaj o 17 na kale sportowym program o mls panowie, przedstawienie kadr, stadionów itp. Pasuje zerknac co mądrego powiedzą :D
0
@BorzyKrzys moj kumpel tak niestety trafil. Panna grala w polskich pornosach, on sie chcial pobawic, a teraz ma z nią dwojke dzieci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston i słabe wzmocnienia, tak naprawde zadne. Ten sezon raczej nie zapowiada sukcesów Interu
2
@mekston nie uwazasz, ze ten Inter przy Mascherano bardziej toporne jest? i to ustawienie. Szału nie ma jak na razie
12
@MesQueUnClub96 nie, Auba był tanszy
0
@tbas tak, zgadza sie. On teraz bedzie pewnie ustawiany w roli Rodriego, pozniej docelowo osemka
1
@ArcziArtt tez mi goscia szkoda, ze odszedl, on nie widzial szansy gry u Xaviera betona, jednak w Valencii to nie był poziom co teraz. W Porto jedank odpalił grając bardziej jako dziesiątka czy ósemka, u nas mial mniej szans na regularną gre i byl ustawiany nizej
1
@ArcziArtt to raczej pytanie do @FcPortoFan1999 jak sie sprawował w Porto. W City to on dopiero zagrał 3 mecze
0
@FcPortoFan1999 moze jeszcze kiedys do starego nazwiska wróci :D
2
@FcPortoFan1999 Anna Stachurska Lewandoska
0
@FcPortoFan1999 to zbieram sie i lece na trening w takim wypadku
0
@FcPortoFan1999 to przeciez o naszym reprezentancie kraju info
0
@FcPortoFan1999 chcialem zauwazyc, ze Jakub Moder w Feyenoordzie gra na szóstce. Wczoraj kibice zachwyceni. Warunki fizyczne na tą pozycje ma bardzo dobre. Teraz pytanie, czy Misio Probierz skorzysta i tez będzie ustawiał Modera wlasnie na tej pozycji czy jednak widzi w Jakubie napastnika albo lewego obrońce?
0
@FcPortoFan1999 Shkurin taki grozny w tym sezonie nie był uważam, lepiej sie spisywal w poprzednim sezonie. Stal osiagnela zamierzony cel. kupil i sprzedala drozej. Co Legia zyskala? rezerwowego czy titular?
0
@FcPortoFan1999 Legia wykupuje najwiekszych rywali :)
0
@Rastafarnianin zapomnij, z Probierzem ta kadra nic nie ugra
0
@FcPortoFan1999 która zmiana jutro?
3
@MesQueUnClub96 moje życie jest jak sen, aż nie mogę uwierzyć
7
@MesQueUnClub96 no i proszę, Dodi zjada ligę hiszpańską, a taki Dembele 6 lat kopal się po czole
7
@RysiekBarca tu spróbuj
https://wykop.pl/cdn/c3201142/dad4dae8bb825ca284eddffcf1ea81a7434b8b87d5cb03d4a6c083a0ea5ec906.jpg