1

@gumaz Wieniawa top!

0

@FcPortoFan1999 dobrze, że nie inwestowałem w bukmacherke dzisiaj bo pewnie postawiłbym na Liverpool zamiast na bramki. Tu trzeba było dom stawiać na Tymka

0

@FcPortoFan1999 Tymek parę minut i odniesie drugi największy sukces swojego zycia zaraz po spotkaniu z Wieniawa. Niesamowity człowiek

0

@FcPortoFan1999 zaraz Leszek

1

@FcPortoFan1999 kulami też się potrafi bawić, Wieniawa nie była zachwycona

1

@michal26 takie przepisy są od zawsze w lidze hiszpańskiej. Zawodnicy mają kontrakt z pierwszą drużyną, sa tam zarejestrowani i nie mogą grać dla drużyn B czy rezerw

0

@Kamiloza91 daje awans bezposredni

0

@FcPortoFan1999 masz w planach na jakiś mecz się wybrać w tym sezonie?

0

@FcPortoFan1999 tylko po kawę poszedłem, a tu... teraz muszę replaye oglądać

0

@FcPortoFan1999 gdzie jest Glik?

0

@FcPortoFan1999 I cyk, Talisca na 2:0. W nagrodę dostał śnieżką w łeb od kibiców :D zabity się położył :D

1

@FcPortoFan1999 czymanski gol dla fenerbahce, lidera zawodnik

1

@FcPortoFan1999 cyk, Dybała z karnego, roma prowadzi

0

@FcPortoFan1999 ależ ta roma cienka jest. Odejście Zalewskiego nie pomogło

1

@DTMisTheBest dokładnie tak. Oby te kluby wróciły do swoich najlepszych czasów

1

@MesQueUnClub96 a za godzinę gra Koln. Szansa wskoczyć na pozycję lidera, ale oby Schalke się postawiło i zapunktowało

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj panie przyjacielu oglądamy: Roma, Cracovia, Liverpool, Lech i Barca

0

@FcPortoFan1999 szkoda, ze slask wczoraj nie dowiozl. Nie szkoda natomiast legły

0

@FcPortoFan1999 Probierz tak potrafi

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, dodatkowo jej wywiady i opowiadanie pierdoletów rowniez dają kiepski skutek. Temat rzeka, nawet mi sie juz nie chce tego komentowac. Fatalna baba

3

@HarveySpecter bo to wina Anki jest. Nawet ona go nie docenia, to jak polacy mają widziec cos specjalnego?

0

@FcPortoFan1999 Ameyaw? Lederman? Przeciez to wybory Misia P.

0

@FcPortoFan1999 az sobie sprawdze kadre rakowa, dawno nie patrzalem co tam Maro posiada

0

@FcPortoFan1999 i cyk Markowi w plecy 0:1

0

@FcPortoFan1999 będzie załatwiał paszporty, jakos to ogarnie

0

@MesQueUnClub96 Alonso to lubi przekombinowac, cos mu sie Guardiola wkręcil. Zamiast wystawiac mocną pake to robi eksperymenty. Jak tylko Wirtz wsedl i Frimpong to od razu zaczeli grac tylko za pozno

0

@MesQueUnClub96 jeszcze im Wolfsburg wturla. Alonso zamiast grać najlepszymi zawodnikami to rotuje do przesady

0

@FcPortoFan1999 spokojnie, Radomiak ich jeszcze przeprosi nie jeden raz w odpowiednim momencie

0

@FcPortoFan1999 a to nie to samo? :D

0

@Esteban_ dzisiaj za Śląskiem @FcPortoFan1999 no bo z kim mają te punkty nabijac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?