Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Wieniawa top!
0
@FcPortoFan1999 dobrze, że nie inwestowałem w bukmacherke dzisiaj bo pewnie postawiłbym na Liverpool zamiast na bramki. Tu trzeba było dom stawiać na Tymka
0
@FcPortoFan1999 Tymek parę minut i odniesie drugi największy sukces swojego zycia zaraz po spotkaniu z Wieniawa. Niesamowity człowiek
0
@FcPortoFan1999 zaraz Leszek
1
@FcPortoFan1999 kulami też się potrafi bawić, Wieniawa nie była zachwycona
1
@michal26 takie przepisy są od zawsze w lidze hiszpańskiej. Zawodnicy mają kontrakt z pierwszą drużyną, sa tam zarejestrowani i nie mogą grać dla drużyn B czy rezerw
0
@Kamiloza91 daje awans bezposredni
0
@FcPortoFan1999 masz w planach na jakiś mecz się wybrać w tym sezonie?
0
@FcPortoFan1999 tylko po kawę poszedłem, a tu... teraz muszę replaye oglądać
0
@FcPortoFan1999 gdzie jest Glik?
0
@FcPortoFan1999 I cyk, Talisca na 2:0. W nagrodę dostał śnieżką w łeb od kibiców :D zabity się położył :D
1
@FcPortoFan1999 czymanski gol dla fenerbahce, lidera zawodnik
1
@FcPortoFan1999 cyk, Dybała z karnego, roma prowadzi
0
@FcPortoFan1999 ależ ta roma cienka jest. Odejście Zalewskiego nie pomogło
1
@DTMisTheBest dokładnie tak. Oby te kluby wróciły do swoich najlepszych czasów
1
@MesQueUnClub96 a za godzinę gra Koln. Szansa wskoczyć na pozycję lidera, ale oby Schalke się postawiło i zapunktowało
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj panie przyjacielu oglądamy: Roma, Cracovia, Liverpool, Lech i Barca
0
@FcPortoFan1999 szkoda, ze slask wczoraj nie dowiozl. Nie szkoda natomiast legły
0
@FcPortoFan1999 Probierz tak potrafi
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, dodatkowo jej wywiady i opowiadanie pierdoletów rowniez dają kiepski skutek. Temat rzeka, nawet mi sie juz nie chce tego komentowac. Fatalna baba
3
@HarveySpecter bo to wina Anki jest. Nawet ona go nie docenia, to jak polacy mają widziec cos specjalnego?
0
@FcPortoFan1999 Ameyaw? Lederman? Przeciez to wybory Misia P.
0
@FcPortoFan1999 az sobie sprawdze kadre rakowa, dawno nie patrzalem co tam Maro posiada
0
@FcPortoFan1999 i cyk Markowi w plecy 0:1
0
@FcPortoFan1999 będzie załatwiał paszporty, jakos to ogarnie
0
@MesQueUnClub96 Alonso to lubi przekombinowac, cos mu sie Guardiola wkręcil. Zamiast wystawiac mocną pake to robi eksperymenty. Jak tylko Wirtz wsedl i Frimpong to od razu zaczeli grac tylko za pozno
0
@MesQueUnClub96 jeszcze im Wolfsburg wturla. Alonso zamiast grać najlepszymi zawodnikami to rotuje do przesady
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, Radomiak ich jeszcze przeprosi nie jeden raz w odpowiednim momencie
0
@FcPortoFan1999 a to nie to samo? :D
0
@Esteban_ dzisiaj za Śląskiem @FcPortoFan1999 no bo z kim mają te punkty nabijac