Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kondziubarca ale to pochwal sie co Mati Ci przekazał, jaki jest przekaz?
1
@FcPortoFan1999 @gumaz tak, to jest ten dzien. Dzien dobry prosze panstwa. Czas na kawe, trzeba isc na treming, sniadanie wartosciowe zjesc bo to najwazniejsze i popracowac cos trzeba. Koniec tygodnia to koniec transportów, tylko piłeczka. Leszek Poznań prosze panstwa odpalamy
0
@FcPortoFan1999 on za wysoko sra, zostanie z brudnym tatuazem na plecach. Odrzucil Galate, Marsylie, PSV, Udinese dzisiaj ponoć. Rozumiem, ze Inter to prestiz, ale jak to mu nie siądzie to na co liczy? chyba, ze doagadamy jest z kims na wolny transfer i kase za podpis
0
@FcPortoFan1999 no i kasa... szukam innego wytlumaczenia, ale ciezko znalezc tu logike
1
@Coutinho007 no tak kasa i moze on tak bardzo chce wpisac Inter w cv. Jemu potrzebny jest klub gdzie zostanie ustawiony wyzej na skrzydle jak na początku kariery czy juniorach Romy. Jemu potrzebne są jakies liczby bo z tym tez jest blado. Gosc niby ma juz troche rozegranych meczow, ale nic poza tym
1
@FcPortoFan1999 i pozniej out do Romy z powrotem. Tylko co dalej? Inter go nie wykupi i tak naprawde po co on im nawet teraz jak będzie trzecią opcją czy na lewą czy na prawą strone. Gdzie sens, gdzie logika wszystkich zainteresowanych
0
@Derean dokladnie tyle dali. Mozna sie zastanowic w jaki sposob w takim razie chcą na nim zarobic. Ktos musi zaplacic pod sto baniek zeby to mialo sens, ale czy gosc jest tyle wart?
2
@kuz puchacz to wieśniak niesamowity, gość jest nie do podrobienia. Wieniawa też się nie skusiła :D Einstein z niego też nie jest. My się tu z Panem @FcPortoFan1999 zastanawiamy po co on tak naprawdę w kadrze jest. Jego kompilacje zagran z kadry to pokazywanie cieszynek Pogby czy innych Mudrykow
1
@gumaz ja mam takich zabawek kilka. Lepszy jest żel pieprzowy, możesz go użyć w zamkniętym pomieszczeniu, nie trzeba wietrzyć później
0
@FcPortoFan1999 @gumaz panowie, juz jutro, juz coraz blizej, blisko. 20 30 zasiadamy, ogladamy. GKS - Stal to ni uja, nawet nie spojrze
0
@gumaz właśnie widziałem, to jest kolejny w czepku urodzony. Wygrał życie, wywiady, talk show, teleturnieje już zaliczone, teraz można polatać i pooglądać porządne mecze
0
@FcPortoFan1999 wlasnie mi sie wydaje, ze liga minus zostanie sprzedana z weszlo tak jak jest i z paczulami, a to nie przynosi odpowiednich zyskow. Rudzki jest zatrudniony w zero.
0
@FcPortoFan1999 tetrycy to tam chyba bywali w tym programie o ekstraklasie? oni to tez słabą oglądalnosc mają, wiec fuzja niewiele pomoże
0
@FcPortoFan1999 tak, czyli pewnie Paczul i reszta patologii w pakiecie z Weszlo zostanie sprzedane
1
@FcPortoFan1999 wedlug KRS, KTS Weszlo i grupa weszlo to dwie oddzielne dzialalnosci, wiec KTS zostanie dalej w rękach Krzysztofa
3
@blakkudium czyli jedziemy po pełną pule kasy
0
@FcPortoFan1999 raczej były niezle kiedy rowniez on brał udzial. Teraz to jego pracownicy, obsada programów jest coraz slabsza
0
@FcPortoFan1999 to moze oznaczac, ze Stano juz calkowicie z piłką sie rozstaje. Widocznie nie przynosi mu to zysku, a raczej straty. Sponsorzy to raczej wspierają zero niz weszlo
1
@mekston zobacz na to:
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, zginie w Interze... chyba my kibice bardziej chcemy i moze bardziej patrzymy realnie na mozliwosci zawodnika
0
@FcPortoFan1999 ten Zalewski to powinien isc gdzies gdzie bedzie mogl grac bardziej jako skrzydlowy niz wahadlowy. Tak sie sprawdza w reprezentacji i tak gral zanim mu zmienili pozycje, a wlasciwie to Mourinho. Tam tez ma lepsze liczby
0
@626 przedluzy kontrakt z Santosem o kolejne 6 miesiecy, tak to sie skonczy :)
0
@FcPortoFan1999 ale Zalewski juz to przerabia, nie gral w Romie, a pierwszy sklad w reprezentacji. Moder przeciez to samo. Marnych mamy kadrowiczów z kilkoma wyjatkami
0
@FcPortoFan1999 czy on gra czy nie gra, nie ma znaczenia dla Misia P.
Zalewski ma pewne miejsce, polska pilka wyboru nie ma
0
@FcPortoFan1999 ta lawka w Romie lepsza, jak pojdzie do Interu to nawet tylka nie podniesie. Niech dogra sezon i idzie gdzies za darmo bo przedluzenie kontraktu skonczy sie wypozyczeniami, niczym wiecej. Co ten chlopak ma w glowie to zagadka, lubi jak sie cos dzieje chyba, niekoniecznie w dobrą strone
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium przeciez to jest najwieksza glupota :D gosc przedluza kontrakt z Romą i idzie do Interu na wypozyczenie siedziec na lawce. Po sezonie przeciez Inter go nie wykupi i dalej będzie szukanie mu klubu. Te nasze gwiazdy polskie to nie są jednak zbyt bystre, to sie totalnie nie trzyma kupy
0
@Kubsoleon Jastarnia
4
@Safrani @Comentateiro oglądał każdą Barcelone, nie tylko Cruyffa. Natomiast moja przygoda z Barcą zaczela sie kiedy van Gaal byl za kierownicą
7
@catalanian09 kibice zyjący w wyimaginowanym swiecie lub dzieci:)
0
@gaucho104 Messi juz dawno wypowiedzial sie, ze Inter jest jego ostatnim klubem w karierze. Nie bedzie zadnych powrotów, plotki dziennikarzy i kibiców