Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 a za godzinę gra Koln. Szansa wskoczyć na pozycję lidera, ale oby Schalke się postawiło i zapunktowało
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj panie przyjacielu oglądamy: Roma, Cracovia, Liverpool, Lech i Barca
0
@FcPortoFan1999 szkoda, ze slask wczoraj nie dowiozl. Nie szkoda natomiast legły
0
@FcPortoFan1999 Probierz tak potrafi
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, dodatkowo jej wywiady i opowiadanie pierdoletów rowniez dają kiepski skutek. Temat rzeka, nawet mi sie juz nie chce tego komentowac. Fatalna baba
3
@HarveySpecter bo to wina Anki jest. Nawet ona go nie docenia, to jak polacy mają widziec cos specjalnego?
0
@FcPortoFan1999 Ameyaw? Lederman? Przeciez to wybory Misia P.
0
@FcPortoFan1999 az sobie sprawdze kadre rakowa, dawno nie patrzalem co tam Maro posiada
0
@FcPortoFan1999 i cyk Markowi w plecy 0:1
0
@FcPortoFan1999 będzie załatwiał paszporty, jakos to ogarnie
0
@MesQueUnClub96 Alonso to lubi przekombinowac, cos mu sie Guardiola wkręcil. Zamiast wystawiac mocną pake to robi eksperymenty. Jak tylko Wirtz wsedl i Frimpong to od razu zaczeli grac tylko za pozno
0
@MesQueUnClub96 jeszcze im Wolfsburg wturla. Alonso zamiast grać najlepszymi zawodnikami to rotuje do przesady
0
@FcPortoFan1999 spokojnie, Radomiak ich jeszcze przeprosi nie jeden raz w odpowiednim momencie
0
@FcPortoFan1999 a to nie to samo? :D
0
@Esteban_ dzisiaj za Śląskiem @FcPortoFan1999 no bo z kim mają te punkty nabijac
0
@MesQueUnClub96 a czemu rudych nie wziales pod uwage? to tez ludzie
0
@slayer druzyny u21, a druzyna B to czesto dwie inne druzyny i rywalizują czasami w tych samych rozgrywkach jak np. puchar krajowy, wiec ta zasada ma sens
1
@Azrik tak, takie zasady ma liga hiszpanska i to wedlug mnie są dobre zasady. W premier league np. zawodnik pierwszej druzyny, ktory nawet jak ma 30 lat moze grac w druzynie u 21, nie ma to sensu
9
@Azrik zawodnik zarejestrowany w pierwszej druzynie nie moze grac w Barcy Atletic
0
@FcPortoFan1999 łącze się w bólu. Ciekaw jestem Jagi dzisiaj, tym bardziej, że to mecz przed Baćką
1
@NeroTFP1 o panie, to były czasy :)
0
@FcPortoFan1999 no i namówiles, nie będe koledze odmawiał. Jestem troche zdziwiony wysokim kursem bukmacherów na Jage. To powinno byc jednostronne widowisko raczej
2
@MesQueUnClub96 jezeli jakis zawodnik jest szybki to sprawdzają ich czy nada sie na bok, tu masz link:
0
@lukkobe @vangoor @Elvisek to ja wyjasnie moze:) kontrakt Lewego jest do czerwca 2026. Klub moze go rozwiazac w czerwcu 2025 jezeli Lewy nie rozegra powyzej 55% meczów w sezonie. Brakuje mu tylko 2 mecze, wiec Robert zostanie. Bylo kiedys zainteresowanie Jonathanem Davidem z Lille, ktoremu konczy sie kontrakt, ale cisza sie zrobila. Ferran gra coraz wiecej na '9' i w przyszlym sezonie bedziemy dalej miec tych samych napadziorów. Barca potrzebuje lewego skrzydlowego i to pewnie bedzie ten boom Laporty. Zaden Haaland tu nie przyjdzie, ktory przedluzyl kontrakt z City i Barcy nie stac na jego transfer oraz pensje. Gyokeres bedzie drogi i zgarnie go Premier League pewnie, gdzie juz wczesniej gral na zapleczu
0
@FcPortoFan1999 tylko Legia chyba przespala moment na sprzedaz Tobiasza za dobry piniondz. teraz to niewiele dostaną
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 u Turków już byl, może i znowuż tam
0
@FcPortoFan1999 Wojtka trzeba przedłużyć o kolejny sezon. Ter Stegen potrzebuję kogoś kto będzie konkurencyjny. Łoniaki ma kontrakt do 2026, jest okazja go sprzedać i zarobić
8
@Nightraider niesamowite to jest, ciezko wyjasnic co on sobie wymyslil. Nawet jezeli jego kontrakt jest wysoki to moglby chociaz isc gdzies na wypozyczenie i grac gdziekolwiek, kasa i tak wplynie. Chyba, ze sam widzi iz nie jest w stanie nawet pilke kopac. Moze przypadek jak Deisler i deprecha, a nie mówi sie o tym
3
okno transferowe w Turcji ciągle otwarte, Fateusz musisz! Wierzymy w Ciebie