0

@FcPortoFan1999 no i mamy nowego lidera, Adrian? Top

0

@FcPortoFan1999 może chłopak ma jakoś ważny egzamin czy coś. Miły gest tak czy inaczej

1

@FcPortoFan1999 kibice życzą dzikiemu powodzenia

0

@FcPortoFan1999 oglądam

0

@FcPortoFan1999 Cracovia pany

0

@FcPortoFan1999 https://transfery.info/aktualnosci/legia-warszawa-zdecydowana-w-sprawie-goncalo-feio/236604
czyli będzie tak: poprowadzi mecz z Jagą, dostanie w dziąsło i mozna zwalniac. Czerwona kartka to w lidze na lawce i tak nie usiądzie

0

@FcPortoFan1999 w sumie racja, dodatkow klimat na trybunach bedzie lux. Przekonales!

0

@FcPortoFan1999 jednym okiem zerkne raczej, chociaz moze odpuszcze Newcastle - Forest wlasnie dla tego meczu

0

@FcPortoFan1999 no trudno, to dzisiaj ogladamy: Como - Napoli, Newcastle - Nottingham, Man City - Liverpool

0

@FcPortoFan1999 za Legią nie przepadam, ale fajnie by bylo jakby w polskiej lidze była 'normalnosc'. Patologia jest wszedzie, nawet w programach o ekstraklasie z Paczulami na czele. Niepotrzeba patologii na lawkach tenerskich

0

@FcPortoFan1999 po tej kartce moze prowadzić mecz z Jagą w pucharze? bo nie pamietam jak to w pl dziala. Jezeli nie to po co go trzymac, dlugo tak czy inaczej jak na niego jest w klubie

0

@FcPortoFan1999 fatalny człowiek, teraz jest najlepszy moment zeby go pozegnac

3

@mekston srednia wzrostu obrony 175, Ustari 184. Moze sezon zasadniczy tym razem odpuszczą, a wzmocnienia przyjdą w lecie. Słabo sie sezon zapowiada

0

@FcPortoFan1999 Legia? podoba mi sie ten klub :D a ten Feio to niech lepiej sie zbiera z polskiej pilki, nie potrzeba nam tego buca

0

@FcPortoFan1999 e tam, jest na bank :D PSG też nie jeden raz pomagał

0

@FcPortoFan1999 Marciniakowi nie można ufać, to madryl jest

0

@SelloutCrowd taki właśnie jest Arsenal Artety. To jest beton jak Xavi

0

@Danny Gaucho chyba Brennan Johnson jest szczęśliwy w związku z Lilly. Strzela jak natchniony dzisiaj :D

0

@FcPortoFan1999 czemuż by nie. To ManU to takie jak nasza reprezentacja. Przyszedł Amorim z ustawieniem jak Probierz i ustawia trzech drewnianych środkowych obrońców co nie potrafią półki wyprowadzić. Zawodników ma na całkiem inne ustawienie, ale na siłę ustawia ich takt, ze musza uczyć się nowych pozycji. Byle do maja

0

@FcPortoFan1999 ciekawy mecz, niestety nie dowiezli zwycięstwa

0

@FcPortoFan1999 Everton - ManU, Arsenal - West Ham, Aston Villa - Chelsea, Las Palmas - Barca. Taki plan na dzisiaj u mnie.

1

@LukaszFan programy o pilce w kanale zero to jest totalny dramat, poziom jak na ławce pod blokiem,. Nic nowego sie nie dowiesz, wiele tematów z opóźnieniem. Kowal mocno obnizyl poziom, do tego Rudzki nudziarz jako prowadzący, smieje sie sam do siebie z wlasnych historyjek.

0

@FcPortoFan1999 jakie tam mecze piłeczki dzisiaj odpalamy?

11

@Luciano99 Wojtek jest do leczenia, przejscie do kału zero pogłebilo chorobe. Boli go bardzo, ze to nie on zostal pierwszym Robertem w Barcelonie. Jego bardziej cieszą porazki polaków niz zwyciestwa Barcelony

0

@FcPortoFan1999 nie no jasne, ze nie :D on sie spalil w zeszlym sezonie

0

@FcPortoFan1999 Marek kandydatem do mistrzostwa ekstraklasy, a Dawid 'Seba' Szwarga kandydatem do wygrania pierwszej ligi. To nie moze byc przypadek

0

@ObiwanKenobi znajoma historia, cos jak karne Cristiano

2

@Danny Gaucho dokladnie tak, one obydwie od lat grają w pocieraczach. Nawet juz kilka razy wystepowaly razem. Kolega opowiadał :D

0

@FcPortoFan1999 Marek? top! dominuje lige tymi wynikami prawie jak Mourinho albo Xavi

2

@darr0o on juz od dawna nie gra na lewej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?