0

@FcPortoFan1999 chyba wlacze pedał Madryt na jednym monitorze i zobaczę to widowisko z Villarrealem. Przez chwilę mi liga włoska przeszła przez myśl, ale opamiętałem sie

0

@FcPortoFan1999 Zagłębie również, z korona będą ciężary

0

@FcPortoFan1999 stal nadaję się najbardziej do spadku aktualnie

0

@FcPortoFan1999 to przez ten śnieg w Mielcu

0

@FcPortoFan1999 bedziesz ogladac?

0

@FcPortoFan1999 on moze nie, ale to polska pilka. Czarek nie jeden raz nas jeszcze zaskoczy swoimi decyzjami

0

@FcPortoFan1999 Sławek ma samograja i takie mecze powinien chociaz remisowac. Daleka droga przed nim, selekcjonerem szybko nie zostanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 a no i pytanie. Dlaczego nie Majecki, a Dragowski jest? Znowu na przekór

1

@D10SLEO a tak, juz poprawiam:) dzieki

0

@gumaz albo wzial sie za siebie, mial czas jesc regularnie, cwiczyc i schudl, kiedys to był tucznik :D chociaz nie taki jak Kręcidło :D wiem po sobie jak sie tylko na robocie skupialem i dla kogos robilem to odzywianie bylo najwiekszym problemem i brak czasu na treningi

1

@FcPortoFan1999 @gumaz Dominik Piechota wrocil do Kanalu sportowego, wczoraj byl hejt park z nim i Misio Pol zapowiedzial jego prace

0

@FcPortoFan1999 @gumaz jemu bardziej jest w strone kału zero. Tam sie pojawia i mam wrażenie, ze bedzie czesciej. Moze Krzysiu zlozyl mu propozycje rozbujania kontentu sportowego. Rudzki i reszta emerytów strasznie drętwe programy robi. Ciezko sie to ogląda. Nawet Kowal usypiający sie zrobil

0

@D10SLEO pewnie będzie u Stanowskiego częściej sie pojawiał? Kontent sportowy na kanale zero bardzo mizernie sie kręci, slaba oglądalnosc i slabe programy. Będzie pomagał?

5

3

@Lionel_Messi10 @mekston jak obserwuje mecze Interu i wprowadzanie Leo to widac, ze oszczednie sie przygotowują z formą. Chyba po cichu celują w Champions Cup. Oby udalo sie przejsc LA, Pumas tez jest do przejscia, chyba lepszej okazji nie bedzie

0

@FcPortoFan1999 czyli dominacja i po 1:0

0

@FcPortoFan1999 a jakie odczucia odnosnie powołań Michała? Wlasnie odpalilem sobie prawde futboli i komentarz Romana oraz Bozydara poslucham bo to ważna opinia jest

0

@FcPortoFan1999 czyli byc wiernym kibicem zwycieskich druzyn :D

0

@FcPortoFan1999 moze i tak, ale dzisiaj jakos delikatnie bede dawkowal football, wczoraj odpuscilem calkowicie. Natomiast jutro @gumaz ciekawi mnie final pucharu ligi angielskiej. Liverpool gra z Newcastle i komu kibicowac? Liverpool lige ma pewną, czyli zgarną co chcieli. Newcastle jednak nigdy nie zdobyl tego pucharu mimo iz dwa finaly juz mieli okazje zagrac, wiec kiedy jak nie teraz

0

@FcPortoFan1999 Man City - Brighton, Milan - Como i raczej tyle na dzisiaj. Jutro sie szykuje ciekawszy dzien

0

@FcPortoFan1999 co dzisiaj ogladamy?

0

@D10SLEO w Chelsea nie chodzi o to zeby budowac druzyne na lata. Tam urzadzili sobie pralnie. Amerykance przejeli klub w 2022 i z transferow co wtedy zrobili zostal tylko Fofana i Cucu, reszta juz poza klubem. Pozniej oczywiscie dolaczyli miedzy innymi Enzo czy Madueke, a juz sie mowi o ich sprzedazy. Chelsea bedzie wygladac niedlugo jak ManU Glazerow, a to tez amerykance

0

@FcPortoFan1999 zobacz, Jędza juz gotowy na Chelsea

0

@FcPortoFan1999 to ten od kebabów?

0

@MesQueUnClub96 polece klasyczkiem:)

0

@FcPortoFan1999 nie pamietają juz o LeBronie

0

@FcPortoFan1999 a to fakt, bez presji

0

@FcPortoFan1999 czyli stracilismy czarnego Roberta

1

@Lionel_Messi10 to jasna sprawa. Slot tez sie na nim poznał. On po sezonie odejdzie z Liverpoolu, byl juz bliski odejscia do arabów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?