Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 trzeba to obejrzeć dzisiaj, nie ma innego wyjścia
3
@escarabajo wyniki bardzo udane pod Inter :) @mekston @Lionel_Messi10
1
@Kondziubarca Pan Mateusz to ma jasny plan odnosnie swojej roli w reprezentacji :D
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/borek-dyrektorem-reprezentacji-polski-zlozyl-jasna-deklaracje/265379
0
@FcPortoFan1999 Norwegia gol
0
@Messiankaramessi nie sugerowalem sie Ferencvaros, ale reszta sie zgadza i chyba trafiłem @Herato dał herba
1
@Herato Robbie Keane
0
@FcPortoFan1999 ciekaw jestem dzisiaj Norwegii, grupe mają elegancką do wyjscia
0
@Munio jeszcze nie wszyscy grali
1
@mrboom az tak nie pamietam :)
0
@FcPortoFan1999 żenujące
0
@FcPortoFan1999 oj tak i te wstawki języka amerykańskiego pana Mateusza, pięknie słoma mu wystaje z gaci. Pan Marek Koźmiński jednak ładnie podsumowuje reprezentacje
0
@FcPortoFan1999 to on z Ciechanowa jest? :D
0
@FcPortoFan1999 Tęsknię też za Ligą Plus, bo bez Smoka Ten program już nie wygląda tak samo
1
@FcPortoFan1999 wywalenie Probierza. Niech idzie do Niecieczy, moze tym razem sie uda
0
@FcPortoFan1999 bufon to mialem na mysli Probierza. Borka natomiast to zlewam :D nie traktuje go powaznie, jest on jak maskotka na tą chwile
0
@FcPortoFan1999 po tym co wczoraj odwaliły orły to dzisiaj odpoczynek od piłki jest wskazany. Jutro wieczorem za to duzo ciekawych. Natomiast jesli chodzi o naszą reprezentacje to odpuszczam oglądanie az do momentu zmiany selekcjonera. Szkoda sie denerwowac i dodatkowo sluchac oraz ogladac tego bufona
1
@Rupert_Haubica to samo zrobiłem, szkoda marnowac czas na to dziadostwo Probierza
1
@Lionel_Messi10 pobudke pan robisz? kuszący ten mecz, moze sie skusze. Chyba, ze mnie polandia za bardzo zmęczy
0
@BezglutenowyPedri jak długo już nie jesz glutenu i jakie efekty?
2
@Sysia11 jak to na telefonie? stream tez mozesz na tv ogladac. Lub z kompa i podepnij kabel hdmi i śmiga
10
@Michael24 znudzilo mi sie, za często latam. To tylko środek transportu i to męczący plus oczekiwanie na lotnisku, odprawy. Dajcie spokój, kto to widział
0
@FcPortoFan1999 no to moze dzisiaj rozniosą Rwande 1:0...
0
@FcPortoFan1999 pewność to oni mają zawsze, gorzej z realizacją
2
@FcPortoFan1999 Kanu i Okocha juz sie nie starają jak wczesniej
1
@FcPortoFan1999 co jak co, ale Totki zapewne za nim tęsknią. Z nim na czele przezywali jeden z lepszych okresów, prawie cos wygrali
1
@FcPortoFan1999 @escarabajo Pochettino w szoku. Mnie równiez wryło
3
@Szymemdymek jestes z podlasia?
2
@barcelonaLM bardzo był dumny jak to mówił. Mateusz to trzeźwy alkoholik
0
@Jonyx aktualnie najwiekszy hejt to leci na Probierza. Dyzma trenerki. Dzisiaj na konferencji stwierdzil, ze w ustawieniu z czterema obroncami Cash musialby grac w pomocy. Gosc zamiast rozwijac kadre to prowadzi prywatną wojenke. Lewy niech sobie dostrzeli do tej setki i bajlando, tylko z Probierzem nie jest to mozliwe
1
@FcPortoFan1999 piłeczka się zaczyna od 10, Australia- Indonezja, Korea płd-Oman, Turcja-Węgry, Chorwacja-Francja, Holandia-Hiszpania. Tak to dzisiaj widze