0

@FcPortoFan1999 trzeba to obejrzeć dzisiaj, nie ma innego wyjścia

3

@escarabajo wyniki bardzo udane pod Inter :) @mekston @Lionel_Messi10

1

0

@FcPortoFan1999 Norwegia gol

0

@Messiankaramessi nie sugerowalem sie Ferencvaros, ale reszta sie zgadza i chyba trafiłem @Herato dał herba

1

@Herato Robbie Keane

0

@FcPortoFan1999 ciekaw jestem dzisiaj Norwegii, grupe mają elegancką do wyjscia

0

@Munio jeszcze nie wszyscy grali

1

@mrboom az tak nie pamietam :)

0

@FcPortoFan1999 żenujące

0

@FcPortoFan1999 oj tak i te wstawki języka amerykańskiego pana Mateusza, pięknie słoma mu wystaje z gaci. Pan Marek Koźmiński jednak ładnie podsumowuje reprezentacje

0

@FcPortoFan1999 to on z Ciechanowa jest? :D

0

@FcPortoFan1999 Tęsknię też za Ligą Plus, bo bez Smoka Ten program już nie wygląda tak samo

1

@FcPortoFan1999 wywalenie Probierza. Niech idzie do Niecieczy, moze tym razem sie uda

0

@FcPortoFan1999 bufon to mialem na mysli Probierza. Borka natomiast to zlewam :D nie traktuje go powaznie, jest on jak maskotka na tą chwile

0

@FcPortoFan1999 po tym co wczoraj odwaliły orły to dzisiaj odpoczynek od piłki jest wskazany. Jutro wieczorem za to duzo ciekawych. Natomiast jesli chodzi o naszą reprezentacje to odpuszczam oglądanie az do momentu zmiany selekcjonera. Szkoda sie denerwowac i dodatkowo sluchac oraz ogladac tego bufona

1

@Rupert_Haubica to samo zrobiłem, szkoda marnowac czas na to dziadostwo Probierza

1

@Lionel_Messi10 pobudke pan robisz? kuszący ten mecz, moze sie skusze. Chyba, ze mnie polandia za bardzo zmęczy

0

@BezglutenowyPedri jak długo już nie jesz glutenu i jakie efekty?

2

@Sysia11 jak to na telefonie? stream tez mozesz na tv ogladac. Lub z kompa i podepnij kabel hdmi i śmiga

10

@Michael24 znudzilo mi sie, za często latam. To tylko środek transportu i to męczący plus oczekiwanie na lotnisku, odprawy. Dajcie spokój, kto to widział

0

@FcPortoFan1999 no to moze dzisiaj rozniosą Rwande 1:0...

0

@FcPortoFan1999 pewność to oni mają zawsze, gorzej z realizacją

2

@FcPortoFan1999 Kanu i Okocha juz sie nie starają jak wczesniej

1

@FcPortoFan1999 co jak co, ale Totki zapewne za nim tęsknią. Z nim na czele przezywali jeden z lepszych okresów, prawie cos wygrali

1

@FcPortoFan1999 @escarabajo Pochettino w szoku. Mnie równiez wryło

3

@Szymemdymek jestes z podlasia?

2

@barcelonaLM bardzo był dumny jak to mówił. Mateusz to trzeźwy alkoholik

0

@Jonyx aktualnie najwiekszy hejt to leci na Probierza. Dyzma trenerki. Dzisiaj na konferencji stwierdzil, ze w ustawieniu z czterema obroncami Cash musialby grac w pomocy. Gosc zamiast rozwijac kadre to prowadzi prywatną wojenke. Lewy niech sobie dostrzeli do tej setki i bajlando, tylko z Probierzem nie jest to mozliwe

1

@FcPortoFan1999 piłeczka się zaczyna od 10, Australia- Indonezja, Korea płd-Oman, Turcja-Węgry, Chorwacja-Francja, Holandia-Hiszpania. Tak to dzisiaj widze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?