0

@FcPortoFan1999 zgadza sie, a Brzeczek aktualnie zapraszany do programów i przezywa bardzo dobry dla siebie okres. Zatrudnienie Probierza od początku bylo krytykowane, a jego osoba i zachowanie irytuje praktycznie kazdego

0

@FcPortoFan1999 nie chce mi sie cholera piątku meczowego zaczynac Piastem z Widzewem kurde, alternatywą jest Fenerbahce, ale tez jakos mnie nie łechta. Własnie zauwazylem, ze na meczykach jest rozmowa z Bonialdo i chyba odpale pomimo, ze tam Włodar jest. Źle mi sie go slucha z tym jego głosem wąsatego milosnika dzieci

0

@FcPortoFan1999 a Ty panie druga zmiana dzisiaj czy wolne z okazji piątku?

0

@FcPortoFan1999 chcialbym Lecha oczywiscie, ale te ich potkniecia jak z Lechią, Puszczą... pokazują, ze druzyna jest dalej nieregularna

1

@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze Leszek odpadnie najszybciej. Jezeli nie poradzą sobie ze Śląskiem w weekend to mozna ich juz skreslic. Raków Jaga do ostatniej kolejki i czeka ich mecz bezposredni

0

@FcPortoFan1999 na pewno czeka nas duzo zmian na koniec sezonu, bedzie ciekawie

0

@FcPortoFan1999 ja sie upieram, ze nawet jak puchar polski wygrają to kontrakt nie zostanie przedluzony. Feio to za duzy smrodziarz jest i szczerze wątpie, ze jesszcze jakis klub sie na niego nabierze, chyba ze z zaplecza. Szkoda naszych nerwów, kibiców piłki. Podobne emocje budzi we mnie pan Misio Yogi

0

@FcPortoFan1999 na pewno ma cos czego aktualni zawodnicy Legii nie mają, jego jako zawodnika dało sie lubiec. DNA natomiast nie posiada pan 'umre za Legie' :D

1

@Kluivert_P mi kiedyś w Polsce urwali

0

@FcPortoFan1999 z tym, ze objęcie posady dla Schmidta to bylby duzy krok wstecz w jego karierze, wątpie ze bierze to pod uwage. Za to Vuko to chyba zawsze będzie mial drzwi w Legii otwarte

0

@FcPortoFan1999 tez tak uważam. Feio mi sie z konferencji wczorajszej dzisiaj objawił, jego kontrakt jest do konca roku(myslaem, ze dluzej, nie sprawdzalem wczesniej). Co by sie nie dzialo, dadzą mu dokonczyc sezon, Żewłak poszuka kogos innego. Zatrudnienie Michała to plan na normalnosc i troche kultury w tym klubie

0

@FcPortoFan1999 Dzień dobry dla kolegi. Z dwojga złego dzisiaj za Szczecinem, niech się wykażą przed nowym właścicielem

1

@FcPortoFan1999 nie taki szejk straszny jak go malują. Tebas sobie z nimi poradzi :D

0

@FcPortoFan1999 tak poważnie to ciekaw jestem jak będzie wyglądać praca Michała. Feio musi miec kogos z twardą ręką nad sobą

0

@FcPortoFan1999 Żewłakow go zgarnie do legii

1

@Eklerek to akurat plastycy Taylor stworzyli na jej album, zdolne pokolenie bardzo

0

@Tridente2015 aż się Xavier przypomniał, łza w oku się kręci

0

@Transu96 Czyli to jednak Twoje logo będzie na koszulce w meczu z Madrylem?

4

@Herato a Probierz sam nawet nie wie po co go powołał :D on nie ma pomysłu na zawodników. Wyjątkowy z niego selekcjoner

1

@Popitek12 nie jak z United, jak odchodził ze Sportingu. Barca zgarnela wtedy Quaresme

0

@Popitek12 Tu grał Messi!!! Nie Cristiano Ronaldo

0

@FcPortoFan1999 czyzby pan Tomasz Smokowski rowniez powrócil do Kanału? był kilka razy nie tak dawno na łączeniach i dzisiaj hejt park z nim o 20

1

@Bocheno1 byles kiedykolwiek ogladać mecze razem penya london? oglądają w Bar Kick, Shoreditch

4

@Lionel_Messi10 piękne były celebracje, piękne złomowanie

2

@eckov tak

1

@Lionel_Messi10 dokladnie, Raphinha chyba troche się zachłysnął własną osobą. Ja mam troche do niego dystans (mimo iż to Barcy zawodnik) bo to tak naprawde pierwszy jego sezon na bardzo wysokim poziomie i czy kolejny taki będzie? Cos mi sie nie wydaje

0

@FcPortoFan1999 mało kto potrafi kontrolować emocje tak jak pan Hadaj, wzór

0

@FcPortoFan1999 jak najbardziej, a dzisiaj to wyjątkowo

0

@FcPortoFan1999 pan Hadaj sie wypowiedział, polecam obejrzeć

1

@Lionel_Messi10 tak czułem, się ma nosa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?