1

@analitykTaktyki czuć niepewność, fakt. Podobne uczucie było do de jonga, a najbardziej to jak Pena bronil

0

@FcPortoFan1999 Górnikow z legia odpuszcazm, w tym czasie oglądnę mecz pełna szynka - Liverpool. Pogoń o 17 30 też odpuszczam, gdyż grają manczestery i chyba na tyle, Porto-Benfica za późno. Właśnie to mnie wkurza w tej lidze, te godziny kiedy łamie mnie na spanie

0

@FcPortoFan1999 a ja tam nie jestem zdziwiony. To jest brazol i sodówa predzej czy pozniej odwala. 9:30 czas na wysoki pressing, nastepnie pozycja obowiązkowa Jaga - Piast. Ekipa z Gliwic zawsze trudna dla rywala, zobaczymy jak sie Jaga po porazce ligowej zachowa i jakim skladem wyjdzie przed meczem z Betisem

0

@Faro no właśnie, nawet dwóch takich następców było i zawsze obok jakiś szemrany tatuś się kręcił

2

@Lionel_Messi10 osobiscie mam troche dystans do Yamala, ma chlopak talent, ale jego gra jest czesto samolubna, gwiazdorzy i mam wrazenie, ze sodowka mu troche do glowy uderzyla. Do tego te opuszczone gacie. Mieszkalem pare dobrych lat w anglii, jezdzilem po Francji i Hiszpanii, w tych krajach i wlasnie te noszone nisko gacie mają oznaczac, ze ktos jest gangster(a raczej tak mu sie wydaje). Do tego jego stary co sie wszedzie afiszuje, robi z siebie gangstera i probuje robic kariere na swoim synu. Mam jakies przeczucie patrzac na nich, ze jeden z nich cos odwali i niestety bedzie sie trzeba wstydzic, ale oby Barca na tym nie cierpiala

0

@FcPortoFan1999 taki chyba cel pana Klimka jest. Kampania prezydencka byla wazniejsza jednak i Stal zostala zaniedbana

0

@FcPortoFan1999 Ivan trenerem Stali, opinie poproszem

0

@FcPortoFan1999 Stal - Cracovia o 18, no nie da się lepiej, godzina idealna z okazji piątku i jest to ciekawy mecz. Kawe odpalam i na trening sie zbieram, podoba mie się

1

@mekston bardzo nie ladnie z rana, humor popsuli. Nie wychodze z domu za kare dzisiaj, bede z domu pracowal, pierdziele

2

@mekston Ustari uratowany gaciami Falcona

2

@mekston tym bardziej, ze LA coraz grozniejsze sie zrobiło, odpalili sie, Inter ledwo sie uratowal

2

@mekston pan Lionel na wakacjach jest, zebys nagrody tez nie dostal :D

1

@mekston no i pizdziocha, chłop mogl wyleciec z czerwem, a tu brame wali. Inter wydaje sie stwarzac jednak wiecej sytuacji, oby chociaz remis wyciagneli

1

@Adran360 Callender w koncu do skladu wrocil, ale jednak zasiadl na lawce. O co chodzi panie kolego z Gresselem? W planach jest jego sprzedaz? nie zagral nawet jednego meczu w tym sezonie

2

@Adran360 dzien dobry, dzięki wielkie za link. Idziemy po kawę i odpalamy @mekston wstawać panowie

6

@Criss18Barca Pierwszy tytuł Ligi Mistrzów dla Barcy Flicka, wszystko sie zgadza

3

@mekston niech kują ile wlezie, licze na otwarty mecz

0

@Stinger_ na dwa odbiorniki niestety trzeba będzie ogladac. Dodatkowo o 19 45 jest Fenerbahce - Galatasaray i tez pasuje rzucic okiem

3

@mekston godzina idealna jak dla mnie, idealnie pod poranną kawe. @Lionel_Messi10 będziesz budzony

0

@Astad weź to lepiej mailem do klubu wyslij :D lepiej zeby mieli taki raport u siebie

0

@ObiwanKenobi chłop zawsze grozny jest :D zobaczymy co on pokaze w sobote

0

@Astad morał taki, ze trzeba omijać Ajax. Same placki za kupe siana

0

@FcPortoFan1999 Jaga leciutko wygrywa? Wisla nie ma kim straszycx w ataku, Rodado niedostepny

0

@FcPortoFan1999 bardzo nie podobają mi sie dzisiejsze godziny rozgrywania meczów. Barca bedzie ogladana, wiadomo bo to najwazniejsze, ale w tym samym czaasie super kubek polski, Liverpool - Everton, Milan - Inter. Wszystko pozno od 21, bardzo nie ladnie. Nawet nie ma sensu odpalac tylu monitrów jak Barca najwazniejsza. Do tego jeszcze o 5 30 nad ranem gra Los Angeles - Inter Miami. Kto to wymysla i dlaczego tak źle

0

@FcPortoFan1999 zadna Warszawa, Marek bedzie miszczem

1

@Lionel_Messi10 to bierz kupuj L i zasuwaj na treing redukcje robić :D

1

@Lionel_Messi10 to jest ta kolekcja dresów, co pisałem Ci kiedys. Czekam az będzie w czarnym dostepne na stronie to sie zakupi. Tu masz link do koszulki, dobra cena jest aktualnie -20%
https://www.adidas.pl/koszulka-messi/JD1929.html

2

@Barclonismo obecny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?