Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no tak, tylko jaki wynik?
0
@FcPortoFan1999 @gumaz nie panowie, ja odpalamy za 10 minut Chelsea Everton, nasza polska dzisiaj nie jest w planach. Jaki wynik jutro pogoni za arka?
1
@xVENUMx a pan, panie kolego dalej działa w transporcie? pamietam, ze cos kiedys wrzucales
0
@gumaz no i wiadomo skąd u niej ta frustracja, tym bardziej, że chłop od niej 20 lat starszy, moze nie daje rady. @FcPortoFan1999 nie tylko Tobie takie ciężary niepotrzebne :D
0
@gumaz i weź miej taką babe na chacie, ten jej chłop to tez sedzia. To niezly tam musi byc młyn na chacie @FcPortoFan1999
2
@FcPortoFan1999 jak nie sedziowales, jak @gumaz nagranie ma :D
0
@FcPortoFan1999 a to jaki sedziowales?
1
@FcPortoFan1999 o kurde, nie chwaliłes sie z kariery w B klasie. no brawo
0
@FcPortoFan1999 Sławek jest bezproblemowym człowiekiem
0
@FcPortoFan1999 Wieczysta równiez
2
@Lionel_Messi10 o to jak tak to remontada będzie
1
@dawidlampa @unic dokladnie, Andrzej tez może być zakochany
2
@mekston @Tollusiek dziwne są te decyzje Masche i Interu. Odszedł Taylor do Austin, Gressel z ławki sie nie podnosi, Callender równiez. Zmiana ustawienia i Leo ustawiony wyżej, a jak on niżej nie zejdzie i czegos nie stworzy to zero pomysłu na gre. Suarez nie dostaje praktycznie piłek, nie ma z czego strzelac
20
Ludzie są przewrażliwieni i przesadzają. Trzeba docenić Hectora, ze jest silny i podniósł chłopa na ręce, gość trochę sobie waży
1
@mekston no tak to wygląda niestety. Mam wrazenie, ze przy Mascherano Inter ofensywnie wyglada mizernie, nie widac bylo pomyslow.
1
@Adran360 Dziwią mnie troche decyzje kadrowe. Callender przyspawany do ławki od początku sezonu, Gressel równiez. Wczoraj odszedl Taylor do Austin. Dzisiaj ogolnie slabo grają, ataki calkowicie niegroźne
2
@Bolton z perspektywy zawodników to najlepiej aktualnie omijać Chelsea i odrzucac od nich oferty. Zaden topowy zawodnik nie ma szans tam grac o wyższe cele, a talenty przepadają lub zostają wypozyczani m.in. do Strasbourga lub tułają sie po Championship lub nizszych ligach
2
@Bolton dokladnie tak. Kibice są mocno wkurzeni, tęsknią za Romkiem. Tak naprawde zostal zmuszony do sprzedazy klubu. Miała byc przebudowa stadionu plus dzielnicy wokół stadionu oraz stacji metra. Boehly i społka natomiast zdążyli juz sprzedac kilka hoteli należących do Chelsea, ktore wlasnie Romek kupil pod budowe. Zarząd nawet nie stara sie zeby znalezc dodatkowych sponsorów chociazby na koszulke, juz dwa lata nie mają sponsora głownego. Syf taki sam jak za Glazerów w ManU
2
@Bolton @blakkudium @Kessie to jest pralnia kasy dla amerykanńców, wiele razy to podkreslalem. Tam nie ma zadnego planu budowy druzyny, zawodnicy przychodzą i są wypozyczani lub sprzedawani po dwóch latach często ze stratą. Dlugoterminowe kontrakty pozwalają na zaciąganie większych kredytów. Za pare lat Boehly z kolegami pewnie wystawią klub na sprzedaż z ogromnymi długami. Do tego pewnie dojdą bany transferowe
1
@mekston w czerwcu będzie przedłużenie kontraktu i narracja chęci pomocy umocnienia pozycji Santosu w lidze
0
@damian16161212 powrócił i na ławce przesiaduje
0
@lajcior Dawid Janczyk, chłopa ma ułańską fantazje. Trzeba tylko go troche przypilnować
1
@zodiak_10 do finalu to oni nawet nie dojdą, a to juz i tak bylby sukces
6
@Sulimo @Comentateiro on przeżył już wszystkich papieżów
1
@blakkudium @clyde na bank ten stary z Yamalem cos kiedys odwalą. Nożem w nagrode sie nie dostaje
0
@FcPortoFan1999 Czarek w święta to pewnie woli przy stole zostać, wspaniały czas
0
@FcPortoFan1999 on nie wie. Bilety po prostu dostal to czemu nie isc
0
@FcPortoFan1999 a jak? co planują?
0
@Consigliere wloska na pewno nie gra, hiszpania czy inne kraje watpie, ze wstrzymają rozgrywki
0
@VamoSBarca88 tak, zrobic cos porzadnie. Na szybko to mi przyszlo do glowy.