Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker nie jest zaskoczony
0
@FcPortoFan1999 jego syn na pewno
0
@FcPortoFan1999 do Chelsea mozna, tam planu nie ma. Wrzucac kogo sie da i robic zupe
0
@FcPortoFan1999 tak, pan Borek sie rowniez zastanawia kiedy zacznie sie polowanie na nogi Yamala. Nie da sie ograc to spowodowac kontuzje...
0
@FcPortoFan1999 Arsenal go nie zgarnie, siegają po Zubimendiego. Niech idzie gdzie chce. On i Araujo, na nich mozna najwiecej zarobic, a irytują najbardziej
0
@FcPortoFan1999 on nie przeskoczy poziomu sredniaka. Za duzo bramek zawalił dla klubu i brak mu charakteru. Po prostu nie, nie za te pieniądze co sie mu placi
2
życze mu transferu do innego klubu, niech się mu wjedzie
0
@FcPortoFan1999 awatar przyciągnie sprzedaz de Jonga
1
@Sulimo najlepszą butelkę w chacie otworzył:D
0
@FcPortoFan1999 a Gurgul? Puchacz powinien być skreślony na zawsze z tej kadry.
0
@FcPortoFan1999 tak, już za miesiąc
1
@barcelonaLM trzeba @Kondziubarca porozmawiac. On tam z nim na telefonie jest. Wydzwoni, dopyta, coś się nic nie dowie
0
@FcPortoFan1999 właściwie to bez znaczenia, Misio i tak go ustawi na wahadle. Pozycja Zalewskiego, gdzie gral w mlodziezowce Romy czy w niższych reprach to było lewe skrzydło lub za napastnikiem bliżej lewej strony tak jak dzisiaj. Jak widać po dzisiejszym meczu jest nawet i gol strzelony
0
@FcPortoFan1999 I zobacz jak Zalewski dzisiaj ustawiony gra. W końcu wraca do swojej pozycji, gdzie uczył się od małolata. Jednak ten transfer do Interu może naprawdę pomoc mu w karierze i w reprze
0
@FcPortoFan1999 I boom! Leszek!
1
@Kondziubarca ale żeś Mateusz trafił z tym hat-trickiem :/
0
@L4ngusta Pereza kuzyn
0
@Lionel_Messi10 tylko, że zawsze te interesy z materacami...
0
@FcPortoFan1999 nawet remis im nic nie daje, tak patrze w tabele. Zwyciestwo daje matematyczne szanse jedynie
0
@FcPortoFan1999 Puszcza oficjalnie jeszcze nie spadła tak?
0
@FcPortoFan1999 na siodełko się nadział
1
@gumaz uważaj bo na solówke Cie wywoła :D
0
@FcPortoFan1999 Majdana jeszcze zniose, w studiu Laboga, wiec włączyłem kał sportowy przedmeczowo
0
@FcPortoFan1999 i jaką energią potrafi obdarzyć bliźnich... brakuje słów
0
@partymaker jeszcze zeby faktycznie chociaż czasem polatał za tymi piłkami...
1
@Kondziubarca no czekaliśmy z niecierpliwością na predykcje Mateusza. Wspaniały człowiek, bezapelacyjnie
1
@gumaz ale @FcPortoFan1999 dzisiaj odpuszcza ekstraklase wlasnie dla el clasico. Druga polowa ekstraklasy w zupelnosci wystarczy
5
@Arden macha łapami? Macha. Czego chcieć więcej
1
@FcPortoFan1999 w marketingu:)
0
@escarabajo @mekston bundeslige to akurat jego Borussia przegrała na własne zyczenie w sezonie 2022-23. Jednak to taki klub, ze lubi sie oddawać Bayernowi