Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 dokładnie, chyba nie tylko w polskiej, ale i ogólnie
0
@Wojciech123 Feio mają dość wszyscy chyba. Nawet kibice rywali, strasznie męczący człowiek
0
@FcPortoFan1999 tak, B-klasowy
0
@FcPortoFan1999 tak, Dynamo przemyślało komu należy przyznać majstra
0
@FcPortoFan1999 już poszedł :D zaspał się skubany
0
@FcPortoFan1999 dokładnie, więcej Argentyńczyków trzeba
0
@FcPortoFan1999 nie ma Cygana :D
0
@FcPortoFan1999 posłucham Pola, Łapińskiego i gości
0
@blakkudium @FcPortoFan1999 Atletico
0
@FcPortoFan1999 multiliga na kanale sportowym już odpalona. Drugi monitor Celtic
0
@FcPortoFan1999 Vladimir zarządził
0
@FcPortoFan1999 zenit miszczem na tą chwile, krasnodar blado
3
@blakkudium @FcPortoFan1999 no nie wiem czy to dobrze. Amerykańce potrafią raczej psuć kluby piłkarskie. Glazerowie i Boehly udowodnili to najbardziej
0
@FcPortoFan1999 ważne, ze Sporting ma wciąż duzo wiecej straty
0
@FcPortoFan1999 Arminia - VFB to final prawie jak Wisła - Pogoń. Ciekawe czy król Artur dostał zaproszenie na ten spektakl
0
@FcPortoFan1999 o faktycznie. Jest dzisiaj też finał pucharu niemiec oraz francji
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj jeszcze przed multiligą jest finał pucharu szkocji, Aberdeen - Celtic. Mozna rzucic okiem przed daniem głównym
0
@FcPortoFan1999 która te NBA wygra? Final pacers-okc?
0
@FcPortoFan1999 a co dzisiaj oglądasz? Skusisz się na mecz Napoli? Jestem dzisiaj fanem
0
@FcPortoFan1999 nie zdziwilbym sie
0
@FcPortoFan1999 od Amorima nic, w listopadzie będą mieć już nowego trenera
1
@Herato dokladnie tak. Amorim to trener jednej taktyki, nie potrafi nic innego wymyslec. Zawodnicy nawet nie grają na swoich nominalnych pozycjach, wyglądają jak kurczaki bez głów. Jeszcze jego wypowiedzi to jakby Feio sluchac.
0
@FcPortoFan1999 dla Totków moze to byc trzeci puchar ligi europy, dla ManU zaś drugi
2
@Astad mls dalej będzie w grze, piłka reprezentacyjna i mistrzostwa klubowe. Nie będzie tak źle
0
@FcPortoFan1999 mało transferów, Arteta lubi. Podobna szkoła co Xavi
0
@FcPortoFan1999 no i Arsenal rowniez dumny ze swojego sezonu, w którym osiągnał całe nic. Wiara w proces
0
@FcPortoFan1999 Newcastle z pucharem, Crystal Palace również, czas na Totkow. Sezon cudów
1
@blakkudium Mati Borek w kolejnym kale sportowym mówił, ze tylko Real, Barcelona, ManU, Milan. Na Galate ma jeszcze czas na emeryturze. Ja mu wierze
0
@Eto'o9 R10 Enzo ponoć na sprzedaż, Chelsea to stan umysłu aktualnie
0
@Eto'o9 R10 Andrey Santos to zawodnik Chelsea, wraca do nich na kolejny sezon