Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 tak, katar, arabia... mls to powazna liga ;)
1
@FcPortoFan1999 wystarczy, ze juz w Barcelonie to my doswiadczylismy jego. Zycze mu szczescia w klubach, ktorych nie ogladam...
2
@mekston takie same obawy mam. Ciezko przeboleć lm bo to chyba najlepsza i jedyna szansa była dla Leo i spólki. Przyszly sezon pewnie juz bez Luisito, lepiej to nie bedzie
1
@FcPortoFan1999 nawet nie strasz. Ten sam topór, nie ten mental, do boku podawać to kazdy trener potrafi nakazać
2
@mekston no i tylko on trzyma poziom. Zmiana Taty na Javiera to nieporozumienie. Mam wrażenie, ze z Tatem to do finalu lm by sie dostali. Dziwne ma decyzje Masche, Kalendarz to niby jakis uraz, ale jak jest dostepny to ławka. Marnowanie potencjalu i ostanich lat Leo
0
@FcPortoFan1999 a wedlug kolegi jaki rezultat najlepszy dla naszej polskiej pilki?
0
@FcPortoFan1999 tak sie mozze wydarzyc niestety...
2
@HypeR było info, jednak udało sie go zatrzymac
1
@Zoker Benfica wywozi
1
@lucca87 nie ma juz, on i de Jong do widzenia. sprzedawac i zarabiac
2
@mekston coś tam pierdło w Interze. Może projekt słabo wygląda i Leo się zastanawia. Może też już nie czuje się na siłach ciągnąć kolejny sezon. Do Barcelony jak wróci to tylko grzać torbę, ale nie grać...
1
@Lionel_Messi10 kontrakt do grudnia 2025, nie spieszy się Leo. Pytanie czy projekt Interu nie osłabł i czy Leo czuje się na siłach na kolejny sezon w piłce
0
@FcPortoFan1999 zycze Westbrookowi mistrzostwa, chociaz wiem ze to ciezkie do zrealizowania. Wpasowal sie chlop w Denver
1
@Lionel_Messi10 no i pozostaje nam kibicowac Interowi w finale. Zawsze to jeden mecz i finał, wiec wszystko moze sie zdarzyc. PSG Luisa Enrique niestety jest bardzo mocne, ale zobaczymy...
1
@Kondziubarca haha :D nerwy stres wyzwiska... no rozwaliles system. No cóż, konklawe takie juz jest
0
@FcPortoFan1999 a i poprzedni również!
2
@blakkudium tak się zdobywa trofeum, siedząc na kanapie na chacie
0
@FcPortoFan1999 jak patrze jakich zawodników i na jakich pozycjach Ruben ich wystawia to mam wrażenie, że on robi to pod zwolnienie i wypłatę kontraktu. Przereklamowany ten Feio
0
@FcPortoFan1999 poszła stówa na Rubena?
1
@Romario87 real to niech sobie komentują. Najgorzej jak trzeba ich słuchać kiedy Barca gra. Wkurzające jest umniejszanie Barcy przez nich
1
@Romario87 we dwóch z Orłowskim spoceni będą
0
@pero1983 bo to madryl. Wciska ludziom to co w głowie sobie uroił. Zaraz będzie dochodził z Labogą
2
@Romario87 żeby romantycznie było
0
@FcPortoFan1999 Lakers, nie trzeba chaty zmieniac
1
@Danny Gaucho tak, pamiętam że tam chyba byl nacisk na ten debiut. Trzeba było podłechtać tatę i agenta
3
@Kamiloza91 tak, zagral jeden mecz
1
@blakkudium remis daje juz majstra poteznemu Bayernowi? czy tylko zwyciestwo poteznego Bayernu pozwoli swietowac?
1
@FcPortoFan1999 to dla Harrego tak grają. Żeby u siebie za tydzień balet był
0
@gumaz lepsze widowisko niż mecz potężnego Bayernu?
0
@FcPortoFan1999 uważam też, że może to powodować zaburzenia. Źle się dzieje, w złą stronę to idzie