2

@fart Arsenal i tak twierdzi, ze to sezon pełen sukcesów

0

@CurryTheGoat30 ich sezon i tak jest lepszy niż takiego Arsenalu

0

@FcPortoFan1999 żaden z nich się nie nadaje

0

@FcPortoFan1999 trochę posucha na polskim rynku

0

@FcPortoFan1999 Orzełki to zaraz zgarniają puchar Portugalii

0

@FcPortoFan1999 w kaftan go

2

@Wojciech123 mimo iż nie sympatyzuje z legią to gratuluję. Jak najdalej znim od polskiej piłki

0

@Czajka90 z Polski niech on się ewakuuje, męczący człowiek niesamowicie. Oby żaden klub się już nie naciął na niego

0

@FcPortoFan1999 na pewno się przekonamy, może się uda

0

@FcPortoFan1999 no szkoda. Stal Mielec spada to miałbyś szanse przyjechać na wyjeździe pogon obejrzeć na tym zadupiu

0

@FcPortoFan1999 nie ma nudy

1

@FcPortoFan1999 na geriatrie chyba :D

0

@FcPortoFan1999 na tą chwile nie ma znaczenia, to jest Artety ostatni sezon. Jeżeli nie będzie nic w gablocie to się pożegnają.

0

@FcPortoFan1999 to się już nie powtórzy. Tam potrzebny jest trener z jajami, a nie klucz Arteta. Oglądałem 'all or nothing' z nim to spać się chciało. Najlepiej to transferów narobić jak Xaviemu tylko po co, jak sklad i tak rzadki jest

0

@FcPortoFan1999 niech robią swoje. Arsenal to przegrywy są. Kupę siana mają, ale nie potrafią tego wykorzystać. Ich transfery są przecietne. Arteta to podróbka Guardioli i próbuje wynaleźć koło na nowo.

0

@FcPortoFan1999 to na bank, w ciemno można chaty stawiać

0

@FcPortoFan1999 czy Siedlce są daleko? :D jak się tam jedzie?

1

@Kessie mimo wszystko to sezon pełen sukcesów dla Arsenalu :D

1

@gumaz tak i jazda do Siedlec świętować

1

@blakkudium @FcPortoFan1999 @mekston @gumaz City w kryzysie ma prawie tyle samo punktów co Arsenal, który według ich fanów oraz trenera rozgrywa świetny sezon pełen sukcesów. Niesamowite jest to uniwersum

1

@mekston no wlasnie, tez tak czuje. Rzesza fanów @FcPortoFan1999 oraz ekstraklasy sie powiększa

0

@FcPortoFan1999 mnie również nie :D ale niech coś się chociaż dzieje na ekranie

0

@FcPortoFan1999 @gumaz to może Girona - Atletico na rozgrzewkę?

0

@gumaz tym komentarzem rozpoczął właśnie kampanie @FcPortoFan1999 do zdobycia złotej piłki 2025 :D

0

@FcPortoFan1999 załapalem sie na koncowke, ale nie bylo juz co zbierac. Niesamowita przewaga punktowa

0

@FcPortoFan1999 wstales? ogladales?

2

@Adran360 ale jaja, odejście z Realu to był jego największy błąd. Źle pokierował karierą, coraz gorzej to wygląda

2

@Adran360 wydad Casablanca, tak czułem

1

@FcPortoFan1999 ale jutro za to kolejna multiliga

0

@FcPortoFan1999 jeszcze jakiś mecz dzisiaj do oglądania czy tylko śledzenie wyników? Właściwie to został Milan lub psg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?