Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ta prawda futbolu Koltonia na yt to jest taka lipa, ze szok. Tylko kiedy jest Boniek to programy mają ogladalnosc, jak sam robi to wyswietlenia kolo tysiaca max. Kiedys w polsacie jeden z prowadzacych sie go zapytal czy ma swoje zdanie czy najpierw Bonka musi zapytac
1
@Piotrek1993 spokojnie, FFP ich ukara, -10 pkt dla Evertonu
1
@FcPortoFan1999 uruchomil kontakty, podzwonil, porozmawial, popytal... nic sie nie dowiedzial?
0
@FcPortoFan1999 Mateusz będzie rozwiazywal problemy kadry :D co za cyrk
0
@FcPortoFan1999 a czwartego cepa tam nie będzie?
0
@FcPortoFan1999 rano na dzien dobry to odpale, o tej porze to moze byc za duza dawka ego w jednym programie
2
@mekston @FcPortoFan1999 @escarabajo @Lionel_Messi10 o 18 wielkie meczycho, Bahrajn - Arabia Saudyjska przypominam. Czy kolega @Popitek12 ma juz sklady jakimi wyjdą te mocarstwa?
0
@maikeru taka jest prawda, jest konflikt pomiedzy Lewym, a Probierzem. Jego wypowiedz o braku rozwoju kadry nie byla przypadkowa. Lewy tez u Probierza praktycznie nie strzela, ta kadra nie ma zadnego pomyslu na gre, Lewy to widzi
0
@FcPortoFan1999 o 16 kawe trzeba napić
1
Odejdzie Probierz to Robert zacznie normalnie się pojawiać na meczach kadry, proste! Szkoda marnować czas aktualnie dla tej reprezentacji
4
@Wojciech123 czy to cctv z zakladu @Luciano99 ?
0
takim tokiem myslenia Wlodara to Garcia musialby byc wypozyczony na dwa lata az do konca kontraktu Wojtka, a ter Stegen ma kontrakt do 2028 i w ostatnim sezonie pewnie oddalby bramke Garcii.
0
@escarabajo w Santosie po prostu nie ma az takiej presji jak we Flamengo i jak Santos dal mu szanse na powrot do formy to moglby pomoc im w utrzymaniu sie w lidze
0
@escarabajo umknelo mi to gdzies widocznie, totalnie ruch bezsensu. Za tydzien ostatni mecz Santosu, w czerwcu. Ney nie zagra ze wzgledu na czerwien w ostatnim meczu. Jakos nie wierze, ze tak to sie zakonczy, ale pozostaje nam obserwowac tą sage
0
@escarabajo gdzie Ty to wynalazles? taka karuzela z Neyem, ze ostatnio byla mowa o przedluzeniu kontraktu z Santosem do konca sezonu brazylianskiego
1
@gumaz jeść grochówkę oglądając probierzowke
0
@Comentateiro wstałeś do hymnu?
2
@mekston psychologicznie do tego podeszli
1
@Herato Gallas.
0
@FcPortoFan1999 chile Argentyna o 3, będziesz oglądał przed robotą?
0
@Frimpong fajnie sie madryle bawią :D
1
@esem91 Borek zglosil @Kondziubarca, ponoc napisal do redakcji i stad te zmiany
1
@Herato trzeba dopytac @Popitek12 koncowka sezonu dla Cristiano to walka o zlota pilke, jeszcze wiele moze sie wydarzyc
0
@BorzyKrzys i na bank -10 dla Evertonu
0
@partymaker oby ich ukarali, czyli degradacja juventusu i -10 punktow zabrac Evertonowi
0
@mekston kontaktowali się ponoc juz ze starym. Watpie jednak, ze tam pojdzie. Przedluzy pewnie kontrakt z Interem jak bedzie mial gwarancje, ze klub sie porzadnie wzmocni
0
@Wojciech123 Legia ma aktualnie fajną mlodziez, Szpilewski lata pracowal w Lipsku w druzynach mlodziezowych. Zewlakow tez mu pomoze wybrrac najlepszych. Szkoda by to zmarnowac
0
@Wojciech123 uwazam, ze jest dobrym pomyslem. Gosc jest w sumie mlodym trenerem, a juz odniosl sukcesy w klubie na podobnym poziomie co Legia. Dostanie duzo zaufania od zarządu i transfery beda przemyslane, nie na wariata jak za Feio. Wygląda na to, ze to pomysl Bobicia. Dla ekstraklasy silna Legia i silny Lech to jest mus jezeli mamy cos zdzialac w europie
3
@BORO_12 @Jakchcesz jesli chodzi o lewego obronce to byla informacja, ze Martin moze jednak odejdzie. Jest opcja sciagniecia spowrotem do klubu Marmola, moze to wykorzystają.
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj wieczorem polskie kobiety mecz grają, pilka nozna prawie mozna powiedziec