0

@FcPortoFan1999 ta prawda futbolu Koltonia na yt to jest taka lipa, ze szok. Tylko kiedy jest Boniek to programy mają ogladalnosc, jak sam robi to wyswietlenia kolo tysiaca max. Kiedys w polsacie jeden z prowadzacych sie go zapytal czy ma swoje zdanie czy najpierw Bonka musi zapytac

1

@Piotrek1993 spokojnie, FFP ich ukara, -10 pkt dla Evertonu

1

@FcPortoFan1999 uruchomil kontakty, podzwonil, porozmawial, popytal... nic sie nie dowiedzial?

0

@FcPortoFan1999 Mateusz będzie rozwiazywal problemy kadry :D co za cyrk

0

@FcPortoFan1999 a czwartego cepa tam nie będzie?

0

@FcPortoFan1999 rano na dzien dobry to odpale, o tej porze to moze byc za duza dawka ego w jednym programie

2

@mekston @FcPortoFan1999 @escarabajo @Lionel_Messi10 o 18 wielkie meczycho, Bahrajn - Arabia Saudyjska przypominam. Czy kolega @Popitek12 ma juz sklady jakimi wyjdą te mocarstwa?

0

@maikeru taka jest prawda, jest konflikt pomiedzy Lewym, a Probierzem. Jego wypowiedz o braku rozwoju kadry nie byla przypadkowa. Lewy tez u Probierza praktycznie nie strzela, ta kadra nie ma zadnego pomyslu na gre, Lewy to widzi

0

@FcPortoFan1999 o 16 kawe trzeba napić

1

Odejdzie Probierz to Robert zacznie normalnie się pojawiać na meczach kadry, proste! Szkoda marnować czas aktualnie dla tej reprezentacji

4

@Wojciech123 czy to cctv z zakladu @Luciano99 ?

0

takim tokiem myslenia Wlodara to Garcia musialby byc wypozyczony na dwa lata az do konca kontraktu Wojtka, a ter Stegen ma kontrakt do 2028 i w ostatnim sezonie pewnie oddalby bramke Garcii.

0

@escarabajo w Santosie po prostu nie ma az takiej presji jak we Flamengo i jak Santos dal mu szanse na powrot do formy to moglby pomoc im w utrzymaniu sie w lidze

0

@escarabajo umknelo mi to gdzies widocznie, totalnie ruch bezsensu. Za tydzien ostatni mecz Santosu, w czerwcu. Ney nie zagra ze wzgledu na czerwien w ostatnim meczu. Jakos nie wierze, ze tak to sie zakonczy, ale pozostaje nam obserwowac tą sage

0

@escarabajo gdzie Ty to wynalazles? taka karuzela z Neyem, ze ostatnio byla mowa o przedluzeniu kontraktu z Santosem do konca sezonu brazylianskiego

1

@gumaz jeść grochówkę oglądając probierzowke

0

@Comentateiro wstałeś do hymnu?

2

@mekston psychologicznie do tego podeszli

1

@Herato Gallas.

0

@FcPortoFan1999 chile Argentyna o 3, będziesz oglądał przed robotą?

0

@Frimpong fajnie sie madryle bawią :D

1

@esem91 Borek zglosil @Kondziubarca, ponoc napisal do redakcji i stad te zmiany

1

@Herato trzeba dopytac @Popitek12 koncowka sezonu dla Cristiano to walka o zlota pilke, jeszcze wiele moze sie wydarzyc

0

@BorzyKrzys i na bank -10 dla Evertonu

0

@partymaker oby ich ukarali, czyli degradacja juventusu i -10 punktow zabrac Evertonowi

0

@mekston kontaktowali się ponoc juz ze starym. Watpie jednak, ze tam pojdzie. Przedluzy pewnie kontrakt z Interem jak bedzie mial gwarancje, ze klub sie porzadnie wzmocni

0

@Wojciech123 Legia ma aktualnie fajną mlodziez, Szpilewski lata pracowal w Lipsku w druzynach mlodziezowych. Zewlakow tez mu pomoze wybrrac najlepszych. Szkoda by to zmarnowac

0

@Wojciech123 uwazam, ze jest dobrym pomyslem. Gosc jest w sumie mlodym trenerem, a juz odniosl sukcesy w klubie na podobnym poziomie co Legia. Dostanie duzo zaufania od zarządu i transfery beda przemyslane, nie na wariata jak za Feio. Wygląda na to, ze to pomysl Bobicia. Dla ekstraklasy silna Legia i silny Lech to jest mus jezeli mamy cos zdzialac w europie

3

@BORO_12 @Jakchcesz jesli chodzi o lewego obronce to byla informacja, ze Martin moze jednak odejdzie. Jest opcja sciagniecia spowrotem do klubu Marmola, moze to wykorzystają.

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj wieczorem polskie kobiety mecz grają, pilka nozna prawie mozna powiedziec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?