0

@FcPortoFan1999 pewnie Aryne ogladasz, masz jej plakat na chacie? :D

0

@FcPortoFan1999 Bosnia - San Marino grają, ogladasz?

0

@Cule1234 wielu sukcesów w karierze to on nie ma, idealny kandydat mozna powiedziec

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Puchacz i Dawidowski, to są najwieksze orly intelektu naszej reprezentacji. Dopisalbym jeszcze Kiwiora, tez blysnal nie raz, ale jego bronią, ze to introwertyk

0

0

@mordini123 @FcPortoFan1999 pyta we właściwych dłoniach

0

0

@gumaz podbijam, Perquis. Zdania ekspertow podzielone

0

@FcPortoFan1999 to mnie teraz rozbroiles :D

0

@FcPortoFan1999 Oskar, po co Repka powolany jak nawet nie podniosl tylka na boisko? Bedzie jak z Oyedele? Debiut w meczu o stawke i spalenie zawodnika?

4

@kanver_ a pozniej ten sam Borek pali cegle i się jąka przed Lewym i mowi, ze mu smutno :D

0

@FcPortoFan1999 odpalam ks, murem za misiem!

0

@wyrek @FcPortoFan1999 o jest Tomek, będę w koncu wiedzial co myslec

0

@FcPortoFan1999 Z nocnej wracali wycieczki :D

0

@FcPortoFan1999 ja wiem co jak najbardziej

0

@FcPortoFan1999 tak, niczym Kowal z Barcą

0

@FcPortoFan1999 tu masz meczycho

1

@mekston tez tak pomyslalem

0

@FcPortoFan1999 o 11 odpale, Wichniar tak wiele zrobil dla pilki, te sukcesy z Bayernem, mistrzostwo z polską, wspanialy czlowiek

2

@mekston oddac je Cristiano!

3

@gumaz @Kessie jak dobrze zagadasz to na przesluchaniu dadzą Ci vódke

5

@Michael24 aktor, sportowiec

0

@Stinger_ jasne, ze tak. Kazdy ma 'swoją prawde'. Ja tu po prostu widze zmeczenie osobą Probierza i brakiem rozwoju. Nie tylko po Lewym to widac, ale tez po nas, kibicach jak i po reprezentantach tylko nie kazdy ma jaja to pokazac czy tym bardziej powiedziec

3

@FcPortoFan1999 @gumaz pochwał dla Misia P. ciąg dalszy, polecam calosc przeczytac

0

@gumaz Zibi sarkastycznie

0

@FcPortoFan1999 Feio: moge umierac za polske :D

0

@FcPortoFan1999 teraz nie ma sensu sie zastanawiac kto, wrocimy do tego po eliminacjach na koniec roku. Wtedy zobaczymy kto bedzie dostepny, wczesniej Czarek go nie zwolni

0

@gumaz być sobą, popieram jego decyzje. Cokolwiek zrobi będzie krytykowany. Nigdy nie bylem specjalnie jego fanem, ale przekonal mnie do siebie. Jezeli tam chemii z Probierzem nie ma to Lewy nie musi nic na sile robic. Juz zrobil przez lata bardzo duzo, to jego potencjal nie zostal wykorzystany przez betonów trenerki

0

@FcPortoFan1999 @gumaz ja panowie wczoraj odpuscilem mecz, nie ogladalem. Dzisiaj z rana odpalilem kanal sportowy pomeczowy i ciesze sie z decyzji jaka podjąłem. Byla pomeczowa wypowiedz Misia P. i na wymioty mnie zbiera jak go widze, bufon, cham, Dyzma trenerki. Ta reprezentacja dla mnie to meczarnia, wole ogladac inne kadry niz ten syf. Czlowiek, ktory jest selekcjonerem powinien miec klase, budzic pozytywne emocje, miec kulture oraz pojecie o pilce przede wszystkim. Czekam na zmiany. Mam nadzieje, ze lige narodów bedziemy z innym selekcjonerem

0

@gumaz spocony Janek, bądźmy dokladni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?