0

@FcPortoFan1999 dymisji nie będzie, juz to powiedzial. Kulesza go wywali sądząco po wczorajszym wpisie na x

0

@FcPortoFan1999 Jan to uratuje!

2

@gumaz Jan Urban

0

@FcPortoFan1999 wyszlo na moje, jestem wspanialym typerem odnosnie reprezentacji. Czuje, ze za kilka dni bede mogl wrocic do polskiego obywatelstwa i we wrzesniu ogladac mecze kadry

0

@CurryTheGoat30 Ruben Amorim :D

4

@Lionel_Messi10 i tak będzie, zadne inne pomysly, tylko Julian

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj przyjmuje narodowość finlandzką. Probierz out

3

@BulaKG i był tańszy

0

@FcPortoFan1999 Hadaj najbardziej mnie interesuje, to bedzie dopiero riposta :D

0

@FcPortoFan1999 a o ktorej z chaty wyjezdzasz?

0

@FcPortoFan1999 dla mnie jako kibica Barcy to dobra wiadomosc, Robert skupi sie na grze w klubie w swoim ostatni sezonie i da z siebie tym bardziej jak najwiecej. Tyle mnie interesuje, dopóki Probierz za sterem nie bede patrzyl na te mecze

2

@Prorokk to pewnie ta

2

@mekston @gumaz @Kapitan hawk @FcPortoFan1999 nie poleci, co by sie nie dzialo to Probierz dokonczy eliminacje. Gdyby zostal zwolniony to Kulesza musialby sie przyznac do bledu i potwierdzil to co kazdy widzi, ze Misio P. nie radzi sobie totalnie na swoim stanowisku

0

@FcPortoFan1999 mowilem, ze sie wyrobia. Teraz meczycho!

0

@FcPortoFan1999 wyrobią się, ale Carlos zwalił strasznie

0

@FcPortoFan1999 pomyłka, 20minut. Myślałem, ze o 20 45 mecz

0

@FcPortoFan1999 5minut mają

0

@FcPortoFan1999 oby piąty set, akurat do meczu sie ogladnie :D

0

@Lionel_Messi10 i tak karierę zrobil ponad stan

1

Ter Stegen nie podepnie się dzisiaj pod sukces kolegów

0

@FcPortoFan1999 on po mistrzostwach świata odchodzi

4

@MeAndSwan to na bank Mudryk, byl widziany we Wroclawiu na finale konferencji. Pewnie melanz go poniosl i wylądowal w Miedzyzdrojach @Kessie @Luciano99 @Kondziubarca @FcPortoFan1999

2

@ViscaelBarca2007 Marmol moze tez grac na lewej stronie, to jest dobra opcja przy sprzedazy rowniez Martina

0

@FcPortoFan1999 tenisowym, bede ogladal na drugim monitorze, w koncu to final

0

@FcPortoFan1999 to komu w tym meczu trzeba kibicowac?

0

@FcPortoFan1999 Krakow co roku ma europejskie puchary, nie wazne jak

1

@D10SLEO kiedys na pewno, zagra w Barcy legends

1

@FcPortoFan1999 on sie na europe juz nie nadaje. Po co komus zawodnik, ktory co chwile ma przerwy. Covic to w sumie pech, ale czerwien czy przerwy zwiazane z reklamami to juz jego decyzje

2

czerwona kartka, covid. Czy tak sie pozegna Neymar z Santosem?
@FcPortoFan1999 @mekston @escarabajo @Adran360

2

@Kessie aż po same pomidory!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?