0

Panie i panowie, sprzedajemy?

2

@Kondziubarca mnie to nie dziwi. Duzo pozegnan bylo z reprezentacją podczas rządów Probierza. Szczęsny tez szybko sie zawinął. Grosicki chce wrocic, nie bylo tam miejsca dla niego, tym bardziej na wahadle. Grabary tez nie powolywal, Majeckiego... tylko mial jakies swoje wynalazki w glowie. Choroszcza to aktualny kierunek Probierza

0

@FcPortoFan1999 Magiera jest najslabszy z tego towarzystwa, Brzeczka Lewy juz raz zwolnil. Nwalka jest juz starszy i czy bedzie ich w stanie zmotywowac jak wczesniej? Urban chyba najpewniejszy, sukcesy tez ma, tym bardziej jak nie teraz to kiedy

0

@gumaz i tak bedzie

0

@Deviler nie przyjdzie za Kuleszy, byla juz o tym mowa

0

@bartekvisca on nie chce przyjsc z Kuleszą pracowac

0

@FcPortoFan1999 koniec z wynalazkami w kadrze, w koncu beda powolania np. dla Grabary. koniec z fochami na Casha... itd.

2

@mekston @Lionel_Messi10 na drugim miejscu Dani Alves ze wzgledu na ilosc zdobytych trofeów :D

0

nie ma tego złego... Robert będzie mogl w pelni skupic sie na grze w naszej Barcy ukochanej! Będzie mial glowe spokojniejszą, nie bedzie musial sie denerwowac polskim syfem. Bardzo dobrze! Przyjdą jeszcze na kolanach

2

@Kondziubarca dokladnie tak. Ja te mecze za Probierza przestalem ogladac, dosyc mam tego syfu. Dla mnie, dla kibica Barcy jest to informacja bardzo dobra, niech Robert sie skupi na ostatnim sezonie u nas i wysokiej formie, polski syf mam gleboko w powazaniu, wyjezdzam! :D

1

@Andi18 oni grają na dwoch napastnikow. Alvarez/Correa - Sorloth/Griezmann

1

@FcPortoFan1999 @RafiVeB to cytat Gapinskiego z wczorajszego live na Weszlo. Kowalowi sie to bardzo spodobalo i prosze wP ma tytul

1

@gumaz @FcPortoFan1999 Romek to taki niechlujny spocony wujek, jego opinia to to co powie Boniek. Jego programy mają ogladalnosc wlasnie kiedy tam Zibi siedzi. Zatrzymal sie w latach dziwIecdziesiatych

0

@FcPortoFan1999 zarty zartami, ale te powolania czy teraz czy wczesniej to sie totalnie kupy nie trzymaly. Niewiadomo po co zawodnicy przyjezdzali na kadre, na bank wyjezdzali ze zdziwieniem na twarzy. Probierz zrobil przez swoj czas panowania niesamowicie wielki burdel. Wczoraj patrzac na niego na konferencji pomeczowej widac bylo, ze on sam nie wie co zrobil. Koniec!

0

@Zoker Oskar Repka vel @FcPortoFan1999 powolany zeby mogl obejrzec mecze kadry bez kupowania biletów.

0

@FcPortoFan1999 Mati wylądowal i jedzie juz do studia

0

@BorzyKrzys gdzie wady?

0

@FcPortoFan1999 to jak z kolezanką to pozytywnie i czas sprawnie leci

0

@brzucho był, dlatego syn teraz zapraszany jest do programów

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie jest sobota. Drugą zmiane masz?

0

@VegetaPolska to byl syn swojego ojca, ponoc wazny

0

@Comentateiro Coman raczej tez odejdzie, ale czy Gnabry? kogos muszą miec do rotacji i kogo zakupią na lewą strone. Pustka sie zrobila, a przeciez sredniakow nie bedą szukac, musi byc ktos z topu

3

@lucca87 @escarabajo rowniez lubie Galate i wcale sie nie dziwie wielu zawodnikom iż przenoszą sie do Turcji. Bylem, widzialem i naprawde fajnie sie tam żyje tym bardziej pilkarzom czy kasiastym ludziom. Klimat, kibice, pogoda, super kierunek

5

Potężny Sane odchodzi z potężnego Bayernu do juz niekoniecznie tak potężnego Galatasaray. @Comentateiro opinia poprosze

0

@FcPortoFan1999 dymisji nie będzie, juz to powiedzial. Kulesza go wywali sądząco po wczorajszym wpisie na x

0

@FcPortoFan1999 Jan to uratuje!

2

@gumaz Jan Urban

0

@FcPortoFan1999 wyszlo na moje, jestem wspanialym typerem odnosnie reprezentacji. Czuje, ze za kilka dni bede mogl wrocic do polskiego obywatelstwa i we wrzesniu ogladac mecze kadry

0

@CurryTheGoat30 Ruben Amorim :D

4

@Lionel_Messi10 i tak będzie, zadne inne pomysly, tylko Julian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?