La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

1

Koeman miał rację. Tego się nie wygra. No i się nie wygrało. Teraz powrót Robercika ale bez opaski kapitana. Niech nie robią jeszcze większego zamieszania. To trzeba ugasić.

0

@VegetaPolska Życzę powodzenia.Zwłaszcza w sytuacji gdzie mecz otwarcia jest z automatu przegrany(chyba że ktoś wierzy w sukces z Holandią) i 3 dni później mecz o wszystko.Jak tutaj nowy selekcjoner nie złapie minimum 3 punktów to ten ktoś będzie już szykowany do dymisji.

0

@FcPortoFan1999 i tak się kręci ta karuzela

0

@lajcior I tak się będzie kręcić dalej ta karuzela.Współczuję nowemu selekcjonerowi..

0

@FcPortoFan1999 koniec z wynalazkami w kadrze, w koncu beda powolania np. dla Grabary. koniec z fochami na Casha... itd.

0

@Lanosss Nie będzie końca z wynalazkami w kadrze.Z prostej przyczyny.Ten selekcjoner musiałby mieć czas aby to wszystko wprowadzić i sprawdzić w życie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?