Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robert do 2027? I koniec kariery równo z Wojtkiem?
@Kondziubarca @Comentateiro @mekston @AlexDark00 @FcPortoFan1999
3
@Kapitan hawk potężny Bayern @Comentateiro nas tak rozpieścił dzisiaj, ze Atletico wygląda na klub impotentow @blakkudium
2
@Kamilos84 naciągana wypowiedź, oni tam zarabiają na grze w Auckland.
2
@blakkudium @Comentateiro potężny wynik
2
@domin682 taka sama sytuacja jak z Trentem w Realu. Kluby sie porozumialy i za drobną opłatą zawodnik przechodzi wczesniej
0
@4drian0 zaliczyli? strzal byl
1
@MichalZZZ wygląda na to, ze wszyscy gotowi
0
@Krzysztof1987 to jest prezentacja na klubowe mistrzostwa swiata, grają w nowych koszulkach. Pozegnanie Mullera rowniez sie odbylo w osatnim meczu domowym
1
@Comentateiro obecny! Rozsiadlem sie w poteznym fotelu przed poteznym tv i podziwiam jak potezny Bayern prowadzi po bramce poteznego Comana
0
@FcPortoFan1999 mam takiego kumpla, kibic Mieleckiej Stali, jezdzi na wyjazdy 20lat juz chyba. Ogolnie mówi, ze nie jest jakos specjalnie zawiedziony spadkiem, ze i tak Stal dlugo pograla w ekstraklasie i zadowolony bo nie bedzzie musial za daleko jezdzic :D
0
@FcPortoFan1999 bedziesz chodzil w nowym sezonie na Pogoń?
0
@Chaoss dzieki panie, nie moglem namierzyc
0
@FcPortoFan1999 gdzie to ppokazują?
1
@Kamilos84 jemu taka okazja by nie umknela :D
1
@Kamilos84 jest na stadionie, pokazywali go
1
@FcPortoFan1999 mozna spirytus otwierac
4
@Kessie gdzie wczoraj byles?
0
@FcPortoFan1999 po puchar!!!
1
@gumaz pojechales na stadion po giętą?
1
@Lionel_Messi10 ogląda, wszyscy oglądamy :D
0
@FcPortoFan1999 juz prawie 15
1
@FanBarcy22 jak najbardziej, mecze są za free po rejestracji, nie trzeba zadnych pakietow kupowac
0
@FanBarcy22 po polsku
0
@FcPortoFan1999 na luzie, taki Salah hat-tricka by zapakowal
1
@FcPortoFan1999 jednak różne klątwy
3
@fart nie z Kataru, a z Egiptu:)
1
@Comentateiro będę oglądał jak najbardziej potężny Bayern dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 już dawno ligę zdominowali, fener nie dojeżdża, tym bardziej że Mourinho
0
@fenix1983 Darvich juz teraz ma odejsc, kluby z Bundesligi są chetne go zgarnac
0
@FcPortoFan1999 tam jest naprawde swietne zycie, niezla kasa i co sezon cos wygrywasz, mnie totalnie to nie dziwi. U arabow pewnie wieksza kasa, ale to jednak zycie jak w klatce.