2


Robert do 2027? I koniec kariery równo z Wojtkiem?
@Kondziubarca @Comentateiro @mekston @AlexDark00 @FcPortoFan1999

3

@Kapitan hawk potężny Bayern @Comentateiro nas tak rozpieścił dzisiaj, ze Atletico wygląda na klub impotentow @blakkudium

2

@Kamilos84 naciągana wypowiedź, oni tam zarabiają na grze w Auckland.

2

@blakkudium @Comentateiro potężny wynik

2

@domin682 taka sama sytuacja jak z Trentem w Realu. Kluby sie porozumialy i za drobną opłatą zawodnik przechodzi wczesniej

0

@4drian0 zaliczyli? strzal byl

1

@MichalZZZ wygląda na to, ze wszyscy gotowi

0

@Krzysztof1987 to jest prezentacja na klubowe mistrzostwa swiata, grają w nowych koszulkach. Pozegnanie Mullera rowniez sie odbylo w osatnim meczu domowym

1

@Comentateiro obecny! Rozsiadlem sie w poteznym fotelu przed poteznym tv i podziwiam jak potezny Bayern prowadzi po bramce poteznego Comana

0

@FcPortoFan1999 mam takiego kumpla, kibic Mieleckiej Stali, jezdzi na wyjazdy 20lat juz chyba. Ogolnie mówi, ze nie jest jakos specjalnie zawiedziony spadkiem, ze i tak Stal dlugo pograla w ekstraklasie i zadowolony bo nie bedzzie musial za daleko jezdzic :D

0

@FcPortoFan1999 bedziesz chodzil w nowym sezonie na Pogoń?

0

@Chaoss dzieki panie, nie moglem namierzyc

0

@FcPortoFan1999 gdzie to ppokazują?

1

@Kamilos84 jemu taka okazja by nie umknela :D

1

@Kamilos84 jest na stadionie, pokazywali go

1

@FcPortoFan1999 mozna spirytus otwierac

4

@Kessie gdzie wczoraj byles?

0

@FcPortoFan1999 po puchar!!!

1

@gumaz pojechales na stadion po giętą?

1

@Lionel_Messi10 ogląda, wszyscy oglądamy :D

0

@FcPortoFan1999 juz prawie 15

1

@FanBarcy22 jak najbardziej, mecze są za free po rejestracji, nie trzeba zadnych pakietow kupowac

0

@FanBarcy22 po polsku

0

@FcPortoFan1999 na luzie, taki Salah hat-tricka by zapakowal

1

@FcPortoFan1999 jednak różne klątwy

3

@fart nie z Kataru, a z Egiptu:)

1

@Comentateiro będę oglądał jak najbardziej potężny Bayern dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 już dawno ligę zdominowali, fener nie dojeżdża, tym bardziej że Mourinho

0

@fenix1983 Darvich juz teraz ma odejsc, kluby z Bundesligi są chetne go zgarnac

0

@FcPortoFan1999 tam jest naprawde swietne zycie, niezla kasa i co sezon cos wygrywasz, mnie totalnie to nie dziwi. U arabow pewnie wieksza kasa, ale to jednak zycie jak w klatce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?