Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wystarczy przesunac staart ekstraklasy o tydzien pozniej lub calkowicie na sierpien tak jak w innych ligach, a nie na sile juz w lipcu odpalac kiedy wiekszosc lig jeszcze jest na zgrupowaniach
0
@FcPortoFan1999 legia to stan umyslu. Lech sie nie zgadza na zmiane i bardzo dobrzze
1
@mekston poszedl sie przespac po robocie
0
@FcPortoFan1999 pewnie przez mecz z aktobe 10.07 i boją się, ze będą zmeczeni
7
Hansi Flick ewidentnie nie lubi Niemców
0
@gumaz ja z Oskarem juz przygotowania na mecz robimy, prowiant zamówiony, a tu powtórka z rozrywki. Legia nieogarnieta, druzyna niekompletna to kupa w gaciach
4
@Sulimo jasne, ze tak, Lech sie nie chce zgodzic i; chca grac normalnie. To, ze Legia jest nieogarnieta to ich sprawa
3
@takisobiektos u nas co roku ten sam cyrk, przekladanie meczów bo druzyny grają eliminacje z polamatorami. Nie potrafią sie przygotowac na te mocarstwa
1
no i prosze, zaczynamy cyrk @FcPortoFan1999 @fart @gumaz
0
@FiscaelBarca to bedzie czwarta liga, dziwny plan na niego mają
0
@VAMOS1899LaMasia obojetne, on i tak rzadko sie bedzie pojawial, a po seoznie pewnie wypozyczenie do Girony czy innego Betisu
0
@Kubsoleon @ViscaelBarca2007 dokladnie, rejestracja w drugiej druzynie to pewnie ze wzgledow ffp, ale gra w czwartej lidze to dla niego krok w tyl. Gosc ma juz za sobą gre w lidze mistrzow, a teraz dostanie ogony w pierwszym zespole. Jak do tej pory to żaden zawodnik nie zrobil wielkiej kariery po takich ruchach
3
Czyli jednak rola jak Halilovic, Demir, Torre
5
@July_6_BcN mam przeczucie zeby @Kessie zadnego toffifee nie wysyłał...
0
@Bernard777 bardziej martwi znajomosc Yamala ze swoim starym
1
@Comentateiro wzmocnienia City szału nie robią, wystarczą jednak zeby zajac wyzsze miejsce niz 4rsenal. Liverpool widac ma plan i pewnie to nie koniec zakupów, mysle ze będą mocniejsi i obronią majstra
0
@Eto'o9 R10 dokladnie takie samo mam zdanie, nastepny Demir do uzupelnienia skladu i pewnie sprzedaz z procentami od kolejnej sprzedazy
1
@Faro raczej na pewno. Barca Atletic spadla z trzeciej ligi, a Bardghji gral juz w pierwszej druzynie Kopenhagi oraz lidze mistrzów, nie mialoby to sensu dla zawodnika robic kilka kroków wstecz
0
@Faro Diarra potrzebuje regularnej gry w Barcy B, pewnie dostanie szanse trenowania u Hansiego. Bardghji pewnie bedzie jak z Torre, pogra ogony sezon czy dwa i sprzedaz z zyskiem czy procentami od sprzedazy
3
rezerwowy dla Yamala, pewnie tansza opcja niz Rashford czy Perisic
1
@jacobFCB @Kessie tego nie lubi
3
@Luciano99 bardzo dostojnie jak zawsze, ale co @jowita sie wylaszczyła, no brawo
2
@Adran360 zawsze na posterunku widze jest :) a czy @FcPortoFan1999 wstał? poza City z Manchesteru jeszcze ostatnia kwarta OKC-Indiana do ogladniecia
1
@July_6_BcN pieniądze szczęścia nie dają, milosc najważniejszea. Ale jak to dziecko zrobi karierę w piłce to i @Kessie będzie bogaty jak stary Yamala, hustlehard
1
@July_6_BcN jedynym alimenciarzem to jest @Bocheno1, nic niewiadomo żeby @Kessie na jakieś dzieci płacił, on je po prostu unika
1
@July_6_BcN jedno dziecko mniej czy wiecej to nie ma znaczenia, takie czasy. @Kessie ma piękne wnętrze
4
@Kessie jedno z Twoich dzieci zostalo odnalezione
0
@FcPortoFan1999 to juz najpewniej ostatni przystanek
0
@FcPortoFan1999 on sie wciagnal w swoją gre, na koniec wyglądał jakby nie ogarnial co odwalil...
1
@FcPortoFan1999 Probierz sam siebie wciągnął