0

@FcPortoFan1999 wystarczy przesunac staart ekstraklasy o tydzien pozniej lub calkowicie na sierpien tak jak w innych ligach, a nie na sile juz w lipcu odpalac kiedy wiekszosc lig jeszcze jest na zgrupowaniach

0

@FcPortoFan1999 legia to stan umyslu. Lech sie nie zgadza na zmiane i bardzo dobrzze

1

@mekston poszedl sie przespac po robocie

0

@FcPortoFan1999 pewnie przez mecz z aktobe 10.07 i boją się, ze będą zmeczeni

7

Hansi Flick ewidentnie nie lubi Niemców

0

@gumaz ja z Oskarem juz przygotowania na mecz robimy, prowiant zamówiony, a tu powtórka z rozrywki. Legia nieogarnieta, druzyna niekompletna to kupa w gaciach

4

@Sulimo jasne, ze tak, Lech sie nie chce zgodzic i; chca grac normalnie. To, ze Legia jest nieogarnieta to ich sprawa

3

@takisobiektos u nas co roku ten sam cyrk, przekladanie meczów bo druzyny grają eliminacje z polamatorami. Nie potrafią sie przygotowac na te mocarstwa

1

no i prosze, zaczynamy cyrk @FcPortoFan1999 @fart @gumaz

0

@FiscaelBarca to bedzie czwarta liga, dziwny plan na niego mają

0

@VAMOS1899LaMasia obojetne, on i tak rzadko sie bedzie pojawial, a po seoznie pewnie wypozyczenie do Girony czy innego Betisu

0

@Kubsoleon @ViscaelBarca2007 dokladnie, rejestracja w drugiej druzynie to pewnie ze wzgledow ffp, ale gra w czwartej lidze to dla niego krok w tyl. Gosc ma juz za sobą gre w lidze mistrzow, a teraz dostanie ogony w pierwszym zespole. Jak do tej pory to żaden zawodnik nie zrobil wielkiej kariery po takich ruchach

3

Czyli jednak rola jak Halilovic, Demir, Torre

5

@July_6_BcN mam przeczucie zeby @Kessie zadnego toffifee nie wysyłał...

0

@Bernard777 bardziej martwi znajomosc Yamala ze swoim starym

1

@Comentateiro wzmocnienia City szału nie robią, wystarczą jednak zeby zajac wyzsze miejsce niz 4rsenal. Liverpool widac ma plan i pewnie to nie koniec zakupów, mysle ze będą mocniejsi i obronią majstra

0

@Eto'o9 R10 dokladnie takie samo mam zdanie, nastepny Demir do uzupelnienia skladu i pewnie sprzedaz z procentami od kolejnej sprzedazy

1

@Faro raczej na pewno. Barca Atletic spadla z trzeciej ligi, a Bardghji gral juz w pierwszej druzynie Kopenhagi oraz lidze mistrzów, nie mialoby to sensu dla zawodnika robic kilka kroków wstecz

0

@Faro Diarra potrzebuje regularnej gry w Barcy B, pewnie dostanie szanse trenowania u Hansiego. Bardghji pewnie bedzie jak z Torre, pogra ogony sezon czy dwa i sprzedaz z zyskiem czy procentami od sprzedazy

3

rezerwowy dla Yamala, pewnie tansza opcja niz Rashford czy Perisic

1

@jacobFCB @Kessie tego nie lubi

3

@Luciano99 bardzo dostojnie jak zawsze, ale co @jowita sie wylaszczyła, no brawo

2

@Adran360 zawsze na posterunku widze jest :) a czy @FcPortoFan1999 wstał? poza City z Manchesteru jeszcze ostatnia kwarta OKC-Indiana do ogladniecia

1

@July_6_BcN pieniądze szczęścia nie dają, milosc najważniejszea. Ale jak to dziecko zrobi karierę w piłce to i @Kessie będzie bogaty jak stary Yamala, hustlehard

1

@July_6_BcN jedynym alimenciarzem to jest @Bocheno1, nic niewiadomo żeby @Kessie na jakieś dzieci płacił, on je po prostu unika

1

@July_6_BcN jedno dziecko mniej czy wiecej to nie ma znaczenia, takie czasy. @Kessie ma piękne wnętrze

4

@Kessie jedno z Twoich dzieci zostalo odnalezione

0

@FcPortoFan1999 to juz najpewniej ostatni przystanek

0

@FcPortoFan1999 on sie wciagnal w swoją gre, na koniec wyglądał jakby nie ogarnial co odwalil...

1

@FcPortoFan1999 Probierz sam siebie wciągnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?