Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@brzucho
1
@ricardo0705 nie chodzi o krytykowanie Bulki. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal glupoty o Realu, Manchesterach. I masz racje, Bulka jest przecietny:)
10
@jacobFCB nie chodzi o Bułke, niech sobie robi co chce. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal pierdoły o Realach, Manchesterach, tworzyl historie i tylko mu krzywde w ten sposob zrobil. Prawda jest taka, ze Bulka tak naprawde ma dopiero 2 pelne sezony rozegrane, w tym jeden dobry majac 25 lat. To w polsce jest narracja, ze to niewiadomo jaki niesamowity bramkarz, a jest sredniakiem. Borek teraz sie tlumaczy z glupot jakich nagadal
6
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca @Comentateiro @mekston @Kessie czy teraz juz wiecie co to odpowiedzialnosc? Bułka wybraniec, nie kazdy zaslugiwal na ten transfer, odrzucono Onane. To była decyzja biznesowa, nie dla plebsu
4
@Safrani do Granady
2
@July_6_BcN bardzo ładne masz podejscie. @Kessie naprawde ma szczescie, ze Cie ma
0
@gontex chyba nie, ale to tylko jak w aplikacje wchodzisz. Pozstale ekrany dzialaja jak wczesniej
0
@gontex tak, przyzwyczaisz sie
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, jeszcze jakby to kogos dziwilo.
0
@Aragorn33 @FcPortoFan1999 znowu na Czarka sie uwzieli i to ledwo po wyborach
11
@MsBarca Marciniak jak zawsze
0
@Eto'o9 R10 @kiper09 szkoda zawodnika, stagnacja
0
@FcPortoFan1999 uważam, ze Lech mistrza obroni
0
@FcPortoFan1999 ktore?
0
mają przed sobą 2 tygodnie baletu, az do samych urodzin
3
Nareszcie wrócił, mozna sprzedawac de Jonga
1
@Lionel_Messi10
2
@Sysia11 @Lionel_Messi10 @ToWinaSedziego @adamek20151 @Stinger_ @Martwy @Messibestplayerintheworld @D10SLEO @RoberDzik
2
@D10SLEO alez amerykance sobie pralnie w Londynie urządzili, a te transfery to tak naprawde same sredniaki. Praktycznie kazdy zawodnik gra tam maksymalnie dwa lata i out
0
@FcPortoFan1999 o teraz widze, ze Pol padł :D nie wytrwal jednak
0
@FcPortoFan1999 ważne sprawy, byle Pol nie padł z wycieńczenia
1
@Pomimo27 Marca... i wszystko jasne
2
@blakkudium zadowolony @FcPortoFan1999 ? szalu chyba nie ma. Bedzie defensywnie
3
@Kondziubarca @FcPortoFan1999 podpuszczają go od kilku programów, a Borek faktycznie w to uwierzyl
12
@Luciano99 to raczej bardziej przypominaloby przejecie dziesiatki Ansu Fati po Messim
2
@BulaKG kontrakt mu wygasa koncem grudnia 2025. Neymar bedzie w styczniu
0
@Kondziubarca nie uda sie z Nico to w styczniu 2026 Neymar za free, nie ma przypadków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Proste, ze zostanie. Wszystko idealnie uklada sie pod mistrzostwa swiata. Alba przedluzyl do 2027, za chwile pewnie Busquets przedluzy, natomiast Suarez kolejny sezon powinien sobie juz odpuscic
2
@Adran360 Pochettino się rozpędza