1

@brzucho

1

@ricardo0705 nie chodzi o krytykowanie Bulki. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal glupoty o Realu, Manchesterach. I masz racje, Bulka jest przecietny:)

10

@jacobFCB nie chodzi o Bułke, niech sobie robi co chce. Tu chodzi o Borka, ktory opowiadal pierdoły o Realach, Manchesterach, tworzyl historie i tylko mu krzywde w ten sposob zrobil. Prawda jest taka, ze Bulka tak naprawde ma dopiero 2 pelne sezony rozegrane, w tym jeden dobry majac 25 lat. To w polsce jest narracja, ze to niewiadomo jaki niesamowity bramkarz, a jest sredniakiem. Borek teraz sie tlumaczy z glupot jakich nagadal

6

@FcPortoFan1999 @Kondziubarca @Comentateiro @mekston @Kessie czy teraz juz wiecie co to odpowiedzialnosc? Bułka wybraniec, nie kazdy zaslugiwal na ten transfer, odrzucono Onane. To była decyzja biznesowa, nie dla plebsu

4

@Safrani do Granady

2

@July_6_BcN bardzo ładne masz podejscie. @Kessie naprawde ma szczescie, ze Cie ma

0

@gontex chyba nie, ale to tylko jak w aplikacje wchodzisz. Pozstale ekrany dzialaja jak wczesniej

0

@gontex tak, przyzwyczaisz sie

0

@FcPortoFan1999 dokladnie, jeszcze jakby to kogos dziwilo.

0

@Aragorn33 @FcPortoFan1999 znowu na Czarka sie uwzieli i to ledwo po wyborach

11

@MsBarca Marciniak jak zawsze

0

@Eto'o9 R10 @kiper09 szkoda zawodnika, stagnacja

0

@FcPortoFan1999 uważam, ze Lech mistrza obroni

0

0

mają przed sobą 2 tygodnie baletu, az do samych urodzin

3

Nareszcie wrócił, mozna sprzedawac de Jonga

1

@Lionel_Messi10

2

@Sysia11 @Lionel_Messi10 @ToWinaSedziego @adamek20151 @Stinger_ @Martwy @Messibestplayerintheworld @D10SLEO @RoberDzik

2

@D10SLEO alez amerykance sobie pralnie w Londynie urządzili, a te transfery to tak naprawde same sredniaki. Praktycznie kazdy zawodnik gra tam maksymalnie dwa lata i out

0

@FcPortoFan1999 o teraz widze, ze Pol padł :D nie wytrwal jednak

0

@FcPortoFan1999 ważne sprawy, byle Pol nie padł z wycieńczenia

1

@Pomimo27 Marca... i wszystko jasne

2

@blakkudium zadowolony @FcPortoFan1999 ? szalu chyba nie ma. Bedzie defensywnie

3

@Kondziubarca @FcPortoFan1999 podpuszczają go od kilku programów, a Borek faktycznie w to uwierzyl

12

@Luciano99 to raczej bardziej przypominaloby przejecie dziesiatki Ansu Fati po Messim

2

@BulaKG kontrakt mu wygasa koncem grudnia 2025. Neymar bedzie w styczniu

0

@Kondziubarca nie uda sie z Nico to w styczniu 2026 Neymar za free, nie ma przypadków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Proste, ze zostanie. Wszystko idealnie uklada sie pod mistrzostwa swiata. Alba przedluzyl do 2027, za chwile pewnie Busquets przedluzy, natomiast Suarez kolejny sezon powinien sobie juz odpuscic

2

@Adran360 Pochettino się rozpędza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?