0

@Messiankaramessi zgadza sie, ale w takiej sytuacji moze dostanie szanse. Pierwszą czesc sezonu stracil przez kontuzje

0

@Herato teoretycznie dalej mają szesciu z przodu Salah(Elliott) Gakpo(Nunez) Diaz(Chiesa). Odejdzie Darwin, a przyjdzie topowy środkowy napastnik, Gakpo na lewej i Diaz w sumie moze odejsc. Moze wtedy Chiesa dostanie szanse sie zaaklimatyzowac sezon dluzej

2

@Kinginiesta moze byc i z własną, jak kto woli :D

3

Tez macie takie poduszki?

2

@Rifek @PatrykBarca mi sie wydaje, ze zdają sobie sprawe, ze Wojtek nie do konca jest w mega formie, troche baboli mu sie zdarzylo. Dodatkowo Astralaga poszedl na wypozyczenie i beda go obserwowac czy po sezonie moze byc drugim bramkarzem. Taka opcja z kontraktem Wojtka jest bardzo bezpieczna dla klubu, moze i on sam bedzie chcial tez zakonczyc kariere i odejsc razem z Robertem, czas pokaze

0

@Eklerek syn juz dorósł, poczekajmy na jego wyczyny :D

3

Sytuacja Wayne'a

1

Co ten Mateusz?

1

a to ciekawe, chyba bedzie mu ciezko zagrac az tyle meczów

1

@FcPortoFan1999 ale i tak bez zamieszania sie nie obeszlo. Ten wybór mógl zamknąc w tydzien, a tak to w sumie posmiewisko wyszlo. Skorża odmówił, Brzęczek, a wlasciwie Piszczek odmówił, telefony Hajty do Schmidta, ktory odmówił...

3

Grok potwierdza

3

@macio_944 Pan Lionel Messi wiedzial od dawna

0

@Sysia11 oj tam, ja patrze na interes Miami, a jezeli przy tym Atletico sie osłabi to same plusy:)

1

@Adran360 o widzisz, nie przyjrzalem sie, a Busi moze zejsc z DP?

1

@blakkudium ogladalem wywiad z jego starym, priorytet dla nich jest gra dla Hiszpanii, tam sie urodzil, wychowal, mama hiszpanka. On dopiero popatrzy na polske jak juz definitywnie nie bedzie miejsca dla niego, a tlok w obronie jest coraz wiekszy. Miejsce w Valencii stracil stąd tez transfer do PSV. Zobaczymy tez jak sie potoczą kariery braci Żuk

3

@blakkudium Yarek, nasz przyszly obronca kadry. Hiszpania za wysokie progi raczej

0

@PatrykBarca kontrakt ma do 2026, wiec opcja jakichkolwiek pieniedzy dla Atletico. W Miami w sumie fajne zycie na koncowke kariery, a przemeczac sie tez nie trzeba

0

@escarabajo Busi pewnie przedluzy kontrakt, Alba juz to zrobil. Mysle, ze predzej kto zakonczy gre to Suarez, on juz na geriatrie sie nadaje niestety

1

@fart moze, moze... on i tak w Miami zostanie. Mistrzostwa swiata w USA, wiec najlepiej tam sie przygotowac. Po co tez mialby przenosic całą familie w inne miejsce i to jeszcze w styczniu, szukac czegos na sile

5

i to jest transfer


@Sysia11 @Messibestplayerintheworld
@Lionel_Messi10 @mekston @FcPortoFan1999 @Adran360 @Arden

0

@Frimpong otóż to, gosc ma 27 lat i dopiero w Benfice sie pokazal, wczesniej to Championship. Marzyl mu sie Real czy Liverpool, ale to za wysokie progi. Bułka tez byl pchany przez polskich znawców, a rynek zweryfikowal.

0

@Coveta no nie jest w Barcie, jest za drogi, przyjdzie pewnie Rashford

0

@Eklerek uwierzył w proces, dał się nabrać Artecie

4

@mateusz33 @Marcelinho132 odnosnie tego, ze nie przylecial jest juz sprostowanie na necie. Mial umowe podpisaną, wiec dostalby kare za nieobecnosc plus przez przesiadki wracajac z Kolumbii nie zdążylby tak czy inaczej na pogrzeb. Salah miedzy innymi rowniez sie nie pojawil, nagonka na Diaza jest ze wzgledu na fotki, ktore sie pojawily z imprezy. Nie ma sensu przesadzac, zycie toczy sie dalej

0

@norbi77 zjeść ciastko i mieć ciastko

1

@FcPortoFan1999 Związkowy klub pilkarski

0

@FcPortoFan1999 nowy projekt co roku, jak w klubach :D

1

@FcPortoFan1999 przynajmniej nie ma nudy, a temat selekcjonera zawsze przykryje inne afery, taktyk

0

@Faro gdzie tam po Del Piero, po Pogbie :D

0

@FcPortoFan1999 to jest nowa kadencja, wiec selekcjonerów liczymy od zera, teraz będzie dopiero pierwszy wybór Czarka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?