Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro otóz to, Ekitike to jest wóz z węglem, w premier league to bedzie komedia, juz mam flashbacki z Crouchem i Rasiakiem w roli glownej
0
@Faro dokladnie tak, jestem zdziwiony wyborem Liverpoolu, na koniec jak sprzedadzą Diaza do Bayernu to jeszcze Wirtz wyląduje na lewej stronie ataku, a na srodku bedzie gral Gakpo cos mi sie wydaje. Ekitike tak naprawde jeszcze nic szczegolnego nie pokazal, to jest odrzut PSG
0
@doc ale to ebnie, to juz lepszy ten Nunez. Tyle siana za francuskiego Croucha
5
@Faro robote ma idealną, moze odwalać ile chce, a i tak nikt nie wie kto tam w środku siedzi
2
@mekston @Comentateiro w lidze europy jego liczby tez nie imponują
3
@mekston no mial racje i to bezapelacyjnie, do samego konca
1
@mekston no wlasnie, wszystkie rekordy nie mają znaczenia jezeli sie nie przelamie
2
@Adran360 w sumie to co uaktualniają to ma sens, co roku jest mecz interkontynentalny i taką nazwe mial na samym początku, a mistrzostwa swiata co 4 lata. Czyli w dalszym ciągu drużyny co roku mają szansę na sextet, a raz na cztery lata siedemplet :D
0
@FcPortoFan1999 wyspales sie? moze by cos jakąś pierwszą lige oglądnał dzisiaj? Stal - Wisla sie zapowiada zachecająco
7
@Danny Gaucho patrz pan, czyli Chelsea jest pierwszym klubowym mistrzem swiata, a wczesniejsze tytuly wygrywane przez Barce, Real czy inne kluby będą traktowane jako puchar interkontynentalny
https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-14903561/Man-United-Liverpool-Man-City-STRIPPED-world-champions.html
@Adran360
@Lionel_Messi10 @mekston @FcPortoFan1999 @Sysia11 @Luciano99 @Kessie @gumaz @Kondziubarca
3
@Lionel_Messi10 opinia @Popitek12
0
@gumaz la bamba to jest życie, tu się oddycha
0
@partymaker 19 lub 22, z takim numerami wczesniej wystepowal, nawet chyba wytatuowane ma jedne z tych numerów
2
@gumaz raczej po znajomosci. @Luciano99 po zdobyciu zlotej pilki ogarnął tą funkcje @Kessie. Takie prawa ma laureat
5
@Pomimo27 @FcPortoFan1999 @gumaz @Bolton mozna powiedziec, ze trafionym
1
@mekston no i elegancko, a za rok wróci odbudowany Fateusz lub Neymar i Yamal będzie musial oddac jednemu z nich dziesiątke. Wszystko sie zaczyna kleić. Laporta, Deco top, jak zawsze
2
@Douglas13 no i prosze, Laporta i Deco top, jak zawsze
2
@Danny Gaucho widzialem wpis juz dzisiaj na X, śledze namiętnie, jestem fanem
1
@mekston tylko co wtedy z super zlotą pilke? kto to zgarnie?
6
@mekston jednak @Popitek12 mial racje
0
@FcPortoFan1999 a dlaczego nie?
3
@mordini123 najlepsze są komentarze, Puchacz nie ma najlepszego dla siebie czasu. Oby jak najmniej bylo o nim slychac. Jego obecnosc w kadrze byla strasznie irytująca, błazen, a nie zawodnik
1
@mekston moze pierwszy odcinek Captains of the world, gdzie Netflix pokazal jak Ronaldo razem z Portugalią pokonuje w bezposrednim pjedynku Argentyne? Świetne video to bylo, do dzis nie moge wyjsc z podziwu:)
1
@FcPortoFan1999 w tym sezonie mistrzostwo wyjątkowo szybko sie rozstrzygnie, juz za tydzien decydujacy mecz
5
@mekston odnosnie finalissimy przypomnial mi sie filmik, @Popitek12 prosil kiedys zeby wrzucic
1
Przyznaje, ze w transfer Nico Williamsa w pewnym momencie uwierzylem, nie dziwie sie jednak, ze zdecydowal sie pozostac w Bilbao widzac jak wyglada nasza sytuacja. Nie przyjdzie do nas zaden Diaz czy inny Leao. Simons tez nie dla nas, a on sam wyglada na turyste, troche klubów pewnie zwiedzi, zaden Arsenal czy Chelsea nie da mu stabilizacji mam wrazenie. Moze na koniec okienka Barcelonie uda sie sprowadzic jakiegos skrzydlowego, ale pewnie bedzie to wypozyczenie i czy Rashford bedzie czekal tak dlugo, tez szczerze watpie
0
@gumaz trzeba na bramki stawiać, nie ma co szaleć na zwycięzców, ciężko naszym klubom jednak pogodzić start sezonu, przygotowania i tym bardziej europejskie puchary
2
@gumaz niesłusznie skazany, ale prawdziwy facet zawsze zdąży w odpowiednim czasie :D
0
@FcPortoFan1999 czyli Slask jednak baraze
0
@Bernard777 jest nawet gorzej, ojciec Neymara przy tym orzeszku to jest wzór i czlowiek integilentny