Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca jasne, ze tak. Klauzula jest 15 baniek:)
0
@Herato a no wlasnie, bo caly czas czekalem na nagrode i nie bylo odpowiedzi
0
@Herato a poprzedni quiz z numerami to byl Zlatan jak napisalem?
8
patrz @mekston zabrali mu gola, ta jedna bramka moze byc decydująca w kontekscie powrotu do Barcy
0
@MesQueUnClub_87 widocznie jednak nie bylo ich stac. On pewnie niedlugo znowu u arabskich wyląduje
0
@FcPortoFan1999 a to mozliwe jest, dzisiaj Cracovie ogladam
1
Xavi chyba lugi egzotyczne klimaty
1
@Lionel_Messi10 jak patrze na terminarz Interu i kiedy odbywa sie puchar Gampera to ten mecz nie wypali. Inter w sierpniu rozgrywa Leagues Cup, a Gamper jest wlasnie w tym samym czasie. Jednak pelne otwarcie Camp Nou tez przedluzy sie pewnie w czasie, wiec taki mecz jezeli mialby sie odbyc to pewnie po sezonie mls 2026. Watpie, ze sie to wydarzy
19
@Lionel_Messi10 Laporta to chyba gołebiem wysłał tą wiadomosc... Leo i rodzina ma sie domyslac
0
@DonCarletto ja też poproszę:)
1
@gumaz słucha na radiu
1
@Stinger_ wiem wiem, ale Legie ostatnio ogladalem, a Jagi w tym sezonie jeszcze nie, ciekaw jestem tym bardziej ich gry po ostatnim gongu w ekstraklasie
1
@Stinger_ wybieram Jagiellonie w takim wypadku
0
@ACMaldini3 jeszcze bedzie tak, ze Wojtek zakonczy kariere po sezonie, a ter Stegen bedzie chcial siedziec w Barcelonie do konca kontraktu 2028, bedzie mial wtedy 36 lat i smialo moze konczyc kariere. Jemu raczej zalezy na miescie, a na klubie juz niekoniecznie
2
@BORO_12 po to podal date zeby pozstac zarejestrowanym, a klub bedzie musial kombinowac jak zarejestrowac Garcie i Wojtka
3
@Danny Gaucho rece opadają serio, gosc sie wybawil na wakacjach z katalonką pewnie wiedzac, ze ma problem z kregoslupem i teraz operacja plus rehabilitacja daje mu pozostanie w klubie. Pozostanie zarejestrowany i bedzie robil kwas po powrocie, kolejne wywiady, wciskanie sie do bramki przez media
1
@BulaKG wyglada na to, ze specjalnie wyczekal do konca lipca zeby zostac w klubie i utrudnic rejestracje Garcii i Wojtka
2
no wlasnie, czyli w jego miejsce nie da sie nikogo zarejestrowac
0
@PatrychoO bardzo ubogie w tym roku :D
2
@Deathwing112 to tak jak Al Nassr dzieki Ronaldo, duzo osób w Lidlu nosi ich koszulki
https://www.tiktok.com/@dynamitekingofficial/video/7217665601945242885
2
@Frimpong w tym roku zebrali bardzo mizerną ekipe, chyba duzo zawodnikow odmowilo, nawet Rikiego Pudzia nie ma, ktory jest kontuzjowany
8
@Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Adran360 @Arden @Messibestplayerintheworld @mekston @Tollusiek @Kapitan hawk @Sysia11 @PatrychoO
ale ekipe zmontowali
1
@JimMorrisonFCB polka pewnie
6
@Kessie i jak wieczór spedzasz? udalo sie do domu zaprosic?
https://x.com/RadioGenoa/status/1948077496290685305
1
@mekston oczywiscie, bezapelacyjnie!
1
@Eto'o9 R10 wspaniala dziewczyna, krytykowac nie wypada
0
@malypuzon zastanów sie o co prosisz... @adamek20151 dokladnie ten
1
@Arcybiskup straszne glupoty ten Romero wymysla. Wczoraj podali dokladne godziny, a dzisiaj wszyscy zniecierpliwieni
3
@mekston Vinicius i rekord transferowy pobity zostanie, piękna historia to bedzie
3
@mordini123 do Mbappe podobny, to nasza oodpowiedz dla madryli