1

@mekston oczywiscie, bezapelacyjnie!

1

@Eto'o9 R10 wspaniala dziewczyna, krytykowac nie wypada

0

@malypuzon zastanów sie o co prosisz... @adamek20151 dokladnie ten

1

@Arcybiskup straszne glupoty ten Romero wymysla. Wczoraj podali dokladne godziny, a dzisiaj wszyscy zniecierpliwieni

3

@mekston Vinicius i rekord transferowy pobity zostanie, piękna historia to bedzie

3

@mordini123 do Mbappe podobny, to nasza oodpowiedz dla madryli

2

@gumaz nie, to miejsce rozładunku jego kontenera było i tak juz zostal

0

@Comentateiro dajcie spokój, kto to widział tak

0

@Faro do Mbappe podobny, trzeba dac ich na plakat z okazji el clasico

10

@adamek20151 wspaniala dziewczyna, nie powinno sie jej krytykowac

0

@Herato pachnie Zlatanem

0

@Azi a na koniec i tak kazdy wolny, bogaci do więzienia nie idą. Czy przy Alvesie czy teraz przy Asencio to zawsze konczy się ugodą, rekompensatą finansową, na koniec pokrzywdzonym chodzi o pieniądze co by sie nie dzialo. Asencio mam gleboko w poważaniu, a przy Danim bylem spokojny, ze chłop wyjdzie i bedzie czysty

10

najlepsza zmiana w historii, co jak co, ale ten mecz mu wyszedł

3

i cyk do gablotki @Kessie

1

@PatrychoO zdania ekspertów podzielone
https://x.com/barcacentre/status/1948026147796648207

2

PDF update

0

@Goralkov Torre to gral jeszcze mniej, a za Victora tyle zgarneli bo częśc kasy trzeba oddac Gironie i nie zdziwilbym sie jakby brali udzial przy negocjacjach i to im trzeba zawdzieczac, ze za tyle kasy poszedl, cos za dobrze by Deco poszlo przy tym transferze

3

@escarabajo i ten Zinchenko :D to jest dopiero odpad po Guardioli. Arteta i jego pomysly

3

@blakkudium @PatrychoO Sarah fantastyczna jest, trzeba jej wybaczać, lepszej nie ma

4

Komentarz usunięty

0

@DonCarletto i mial racje, koszulki polo to taka sama wiocha jak koszule z krótkimi rękawami co kapuśniaki na weselach noszą

0

@BorzyKrzys wiesz, ze w kolnierzykach gra sie niewygodnie? Nadmiar materialu przy szyi to nadmiar potu. Do tego wygladają gejosko, tragedia

0

@lajcior za miesiac czwarty rok mi minie jak jestem na urlopie. Nigdy wiecej tyrania na kogos, niby urlop byl, a nawet niewykorzystywalem. Robota taka, ze non stop w trasie, kierowcow mialem pod sobą, a i tak ich bledy trzeba bylo naprawiac. Dzien wolny chcialem to zawsze jakis pilkarz czy inny klient dzwonil, ze lambo czy inne ferrari mu cos nie chula i na reanimacje trzeba bylo jechac, a dajcie spokoj. Nie polecam, rób na siebie, miej urlop

0

@Faro pradoksalnie odejscie Viniciusa to bedzie zbawienie dla nich. On formą nie dojezdza, nie zgrywa sie z Mbappe i kupe siana Real moze zgarnąć. Mbappe wtedy moze grac na swojej nominalnej pozycji, a napadziora klasowego mogą zakupic, jak nie teraz, to za rok, moze to nawet Haaland

4

Atletico dalej na zakupach

1

@Kapitan hawk teraz ponoć modne trójkąty

0

@Czajka90 @FcPortoFan1999 co sobie za taką kase teraz kupisz?

2

@Lionel_Messi10 jak odchodzil z Barcy to chcialem zeby trafil do Interu Mediolan, byl z nimi tez wiązany. Szkoda w sumie bo z nimi moglby i lige mistrzow wtedy zgarnac. Dobry to byl czas na Serie A

1

@Stinger_ na temat Sancho nic nie widzialem, Garnacho najblizej byl Napoli, teraz cisza, ale on najchetniej zostalby w Premier League, Antony natomiast naciska na kolejne wypozyczenie do Betisu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?