Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston oczywiscie, bezapelacyjnie!
1
@Eto'o9 R10 wspaniala dziewczyna, krytykowac nie wypada
0
@malypuzon zastanów sie o co prosisz... @adamek20151 dokladnie ten
1
@Arcybiskup straszne glupoty ten Romero wymysla. Wczoraj podali dokladne godziny, a dzisiaj wszyscy zniecierpliwieni
3
@mekston Vinicius i rekord transferowy pobity zostanie, piękna historia to bedzie
3
@mordini123 do Mbappe podobny, to nasza oodpowiedz dla madryli
2
@gumaz nie, to miejsce rozładunku jego kontenera było i tak juz zostal
0
@Comentateiro dajcie spokój, kto to widział tak
0
@Faro do Mbappe podobny, trzeba dac ich na plakat z okazji el clasico
10
@adamek20151 wspaniala dziewczyna, nie powinno sie jej krytykowac
0
@Herato pachnie Zlatanem
0
@Azi a na koniec i tak kazdy wolny, bogaci do więzienia nie idą. Czy przy Alvesie czy teraz przy Asencio to zawsze konczy się ugodą, rekompensatą finansową, na koniec pokrzywdzonym chodzi o pieniądze co by sie nie dzialo. Asencio mam gleboko w poważaniu, a przy Danim bylem spokojny, ze chłop wyjdzie i bedzie czysty
10
najlepsza zmiana w historii, co jak co, ale ten mecz mu wyszedł
3
i cyk do gablotki @Kessie
2
@Kaktusek https://x.com/barcacentre/status/1948026147796648207
:D
1
@PatrychoO zdania ekspertów podzielone
https://x.com/barcacentre/status/1948026147796648207
2
PDF update
0
@Goralkov Torre to gral jeszcze mniej, a za Victora tyle zgarneli bo częśc kasy trzeba oddac Gironie i nie zdziwilbym sie jakby brali udzial przy negocjacjach i to im trzeba zawdzieczac, ze za tyle kasy poszedl, cos za dobrze by Deco poszlo przy tym transferze
3
@escarabajo i ten Zinchenko :D to jest dopiero odpad po Guardioli. Arteta i jego pomysly
3
@blakkudium @PatrychoO Sarah fantastyczna jest, trzeba jej wybaczać, lepszej nie ma
4
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto i mial racje, koszulki polo to taka sama wiocha jak koszule z krótkimi rękawami co kapuśniaki na weselach noszą
0
@BorzyKrzys wiesz, ze w kolnierzykach gra sie niewygodnie? Nadmiar materialu przy szyi to nadmiar potu. Do tego wygladają gejosko, tragedia
0
@lajcior za miesiac czwarty rok mi minie jak jestem na urlopie. Nigdy wiecej tyrania na kogos, niby urlop byl, a nawet niewykorzystywalem. Robota taka, ze non stop w trasie, kierowcow mialem pod sobą, a i tak ich bledy trzeba bylo naprawiac. Dzien wolny chcialem to zawsze jakis pilkarz czy inny klient dzwonil, ze lambo czy inne ferrari mu cos nie chula i na reanimacje trzeba bylo jechac, a dajcie spokoj. Nie polecam, rób na siebie, miej urlop
0
@Faro pradoksalnie odejscie Viniciusa to bedzie zbawienie dla nich. On formą nie dojezdza, nie zgrywa sie z Mbappe i kupe siana Real moze zgarnąć. Mbappe wtedy moze grac na swojej nominalnej pozycji, a napadziora klasowego mogą zakupic, jak nie teraz, to za rok, moze to nawet Haaland
4
Atletico dalej na zakupach
1
@Kapitan hawk teraz ponoć modne trójkąty
0
@Czajka90 @FcPortoFan1999 co sobie za taką kase teraz kupisz?
2
@Lionel_Messi10 jak odchodzil z Barcy to chcialem zeby trafil do Interu Mediolan, byl z nimi tez wiązany. Szkoda w sumie bo z nimi moglby i lige mistrzow wtedy zgarnac. Dobry to byl czas na Serie A
1
@Stinger_ na temat Sancho nic nie widzialem, Garnacho najblizej byl Napoli, teraz cisza, ale on najchetniej zostalby w Premier League, Antony natomiast naciska na kolejne wypozyczenie do Betisu