0

@PolskiBarcelonista10 pewnie tak lub miejsce, ze ktos nas moze przeskoczyc

9

Jest stabilnie

0

@FcPortoFan1999 nie za wczesnie? Jeszcze czas by zmienic wybór

2

Rozwiazanie kontraktu z Romeu jeszcze rozumiem, jest przecietny i ma swoje lata, ale naprawde nikt nie chce zaplacic za Pene? Bramkarz Barcy, ktory rozegral kilka miesiecy w pierwszym skladzie i zaden ligowy sredniak nie wyraża szczegolnego zainteresowania. Pau Victor, zawodnik kupiony tak naprawde na sezon, wlaczony do skladu na podbicie ceny i cisza, podobnie jak Martin, ale on pewnie zostanie, gdyz dostawal wiecej szans na pokazanie sie, a zainteresowanie Grimaldo zniknelo. Ter Stegen pewnie zmieknie i odejdzie, ale tez rozwiazujac kontrakt bez zarobku dla Barcy. Kazdy inny klub potrafilby zarobic na tych zawodnikach, Barca musi sie ich po prostu na siłe 'pozbywac'. Czy jednak to są tak slabi zawodnicy, ze szkoda innym klubom wykladac jakąkolwiek monete? Pablo Torre, tez odszedl za drobniaki(5mln), a Barca zakupila go za 6mln.

28

To sie sklada w całość, w wywiadzie ter Stegen mówił, ze w klubie jest tylko on i Pena. Przyjechał wczoraj na trening i zobaczyl poza Pena jeszcze Wojtka i Garcie. Obrazil sie, strzelil focha i siedzi na silowni. Wróci jak Barca sprzeda wszystkich

6

@blakkudium ciekawy przypadek z niego jest. Chce zostac w klubie, ale nie bedzie trenowal z druzyną. Walnie focha i będzie walczyl w biurach jak wczesniej z Bravo

2

@blakkudium dał warunek, ze wszyscy bramkarze mają odejść bo inaczej nie wróci. Foch!

0

@JanZagloba @FcPortoFan1999 tak, a Mateusz wtedy dementowal ich news :D

0

@FcPortoFan1999 to fakt, potrafi sie przyznac do popelnionych czynów

0

@FcPortoFan1999 @Kondziubarca Pała kontra Pyton, starcie tytanów

1

@Kondziubarca pała Borek wczoraj dementowal wpisy Wlodara, ze Urban podpisal, dzisiaj zapowiada konferencje. Gość jest niepodrabialny

1

@Kondziubarca mialem okazje byc na takiej imprezie z karłami, byli zatrudnieni jako kelnerzy, podawali drinki. Gosc co organizowal impreze zainspirowal sie wilkiem z wall street. Kilka osób bylo troche zniesmaczonych, a kilka co sie nawaliło to sobie zarty z nich robili. Media oczywiscie nakręcają temat, ale tak naprawde osoby karlowate tez muszą jakos zarabiac na zycie. Są swiadomi, ze są czesto atrakcją na imprezach, ale tez niemało zarabiają na tym.

0

Byłem juz kiedys na takiej imprezie, gdzie zatrudniono karłów jako obsługe. Inspiracją tego byla scena z filmu "Wilk z Wall street". Ludzie posiadajacy pieniadze wymyslaja rozne rzeczy na swoich imprezach i probują sie utozsamaiac z innymi gwiazdami. Uczucia osób zaproszonych byly bardzo mieszane. Na koniec osoby pijane robily sobie z nich zarty i niesmacznie to wygladalo. Patrzac jednak z perspektywy osób karlowatych, oni szukają dla siebie zarobku, jest to dla nich praca i są swiadomi jak mogą byc potraktowani, czyli jao rozrywka niestety. Biorą za to niemałe pieniądze, mają tez wspomnienia. Yamal jednak powinien sie troche ogarnac, jest aktualnie na jezykach praktycznie kazdego fana pilki noznej i nie tylko. Reputacje buduje sobie słabą, a jego 'doradcy' widac nie pomagają. Nawet najmniejszy błąd bedzie mu wyciagany, no chyba ze chce byc kontrowersyjny

0

@FcPortoFan1999 co się tam odwalic musiało:D

0

@FcPortoFan1999 Jacek urwa Gumny

0

@FcPortoFan1999 ależ ten Lech przykrości dzisiaj narobił, nie ladnie bardzo

0

@FcPortoFan1999 po kiego on z taką siła, delikatniej i by weszlo

1

@FcPortoFan1999 trzecia minuta, a oni wody piją jak po pelnych 90 minutach :D

0

@FcPortoFan1999 wczuj się w ten mental

1

@Kessie co ten Arteta za makaron na uszy nakłada?

0

@FcPortoFan1999 mi sie cos wydaje, ze ten sezon dla Legii to dalej bedzie eksperymentalny. Iordanescu niepocieszony

0

@Roobo od miesiaca po pięc programów dziennie jest na ten temat, czy on czy inny. Oficjalnie nie zostal jeszcze potwierdzony, wtedy odpalą calodobowe programy

0

@FcPortoFan1999 kiedy eksperymentowac jak nie dzis?

3

@blakkudium juz lepiej jakby sprobowali Rodrygo sciagnac. Szukanie lewego skrzydlowego idzie im tak dobrze jak nam

0

@FcPortoFan1999 juz niewiele zostalo, bede sie delektowal tym widowiskiem. Problemem ten mecz w tym roku jest dla Legii, w sumie oni zawsze mają jakis problem

0

@Eto'o9 R10 prawdopodbnie dalej jako zawodnik rezerw, na pewno numer w pierwszej druzynie dostaną Fort i Martin

5

@mekston Messi śrubuje rekordy po nocy, a Yamal imprezuje, to są te detale. Ta kariera skonczy sie szybciej niz zaczela :D

1

@FcPortoFan1999 trzeba obserwowac trybuny dzisiaj. Nie wierze, ze przyszly selekcjoner sie nie pojawi. Lech jednak posiada kilku zawodnikow nadajacych sie do kadry

0

@FcPortoFan1999 mam taki nawyk, ze wieczorem juz wylaczam lapka i tylko ogladam jakis mecz lub film do snu. Pyton wypuscil newsa, ze pan Jan podpisany, obudzilem sie, a Borinho zdementowal. Jak życ?

0

@FcPortoFan1999 w porównaniu do mężczyzn kobiety jednak dały rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?