2

@Adran360 kradło się za małolata

1

@Robert_Kubica Mielismy Messiego po prawej stronie i sprowadzono Dembele, ktory nie nadawal sie na lewą strone, wiec trzeba bylo go pchac na prawą. Kolejny Coutinho, ktory byl typowa dziesiatką, gdzie rowniez mielismy Leo. Griezmann znowu pozycja Messiego. Totalnie zmarnowane pieniądze, przeplacanie i kupowanie chyba dla samej zasady, bez pomyslu zeby budowac druzyne pod Leo. Ciśnienie skacze na samą myśl

0

@FcPortoFan1999 Ishak i Gurgul na bohaterów wyrastają

0

@FcPortoFan1999 I to cały Lech niestety, jak wiemy jak tracą bramkę jako pierwsi to te mecze zwycięstwem się nie kończą

0

@Czajka90 ale Arteta w dalszym ciągu również

2

@BORO_12 jedynke bedzie mial dopóki Pena nie odejdzie, jak ter Stegen zostaje to Joan na sezon dostanie trzynastke.

17

@FcPortoFan1999 @gumaz kwintesencja

1

@Herato City bierze Trafforda z burnley

0

0

@mordini123 o kurde, faktycznie. No to strumien poleci

0

@Hshdhrhdh @katalonczyk987 Barca one jutro, reszta meczow w dazn po polskiemu

0

@FcPortoFan1999 trykoty również nie za piękne

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj się kapnąłem jak brzydki stadion ma piast. Rzadko ich mecze oglądałem, właściwie chyba nie zdarzyło mi się. Ktoś za ten projekt powinien być karany

0

@FcPortoFan1999 nie bylo pytania, fajny meczyk

0

@FcPortoFan1999 co ta pogon wyprawia? znowu to nie ten sezon?

0

@Mocher wystarczy się zalogować

0

@Mocher Barca One

0

@vangoor wlasnie na dazn nie, jakas inna transmisja tam bedzie ze wzgledu na wczesniejsze zamieszanie z meczem

0

@mkl87 no dokladnie, tez sie pogubilem. Dodatkowo na samym początku odejscie Penii mialo byc w pierwszej kolejnosci, a teraz zwrot akcji. Odszedl Torre, Victor, informacje ile to w ffp sie zrobilo, a tu dalej liczenie na to zeby udalo sie zarejestrowac brmakarzy w miejsce pensji ter Stegena

2

@MateuszDoniec jak to jest, ze odejscie Peni dalej nie pozwala zarejestrowac w jego miejsce Garcii lub Szczesnego? To jego zarobki są tak niskie, ze i tak trzeba rejestrowac zawodnikow w miejsce pensji ter Stegena? przeciez ta sytuacja z Pena nie trzyma sie kupy

3

@ranger3120 prawe skrzydlo, lewonozny zawodnik

1

@tbas no wlasnie, dlatego napisalem, ze starego wysle :D

0

@gumaz Oskar kibicem Stali?

1

Yamal starego wyśle na zajęcia, a na egzaminie juz sam sie pojawi

0

Romeu, Christensen, Pena



3

@Lionel_Messi10 trudno, będzie świeżość na leagues cup

0

@MaziFCB Stanowski kiedyś o nich odcinek zrobil, nie pamiętam już dokładnie, ale cyrk niesamowity i ludzie są niesamowicie naiwni, ze się nabierają na 'uzdrowienia', jakieś kamienie kupują. Dłuższy temat

8

co to za gatunek?

2

@LambiPL niby taki przepis tam jest. Ewentualnie jak jest kontuzja to zawodnik nie musi się pojawic

7

a to uje jedne @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @mekston @Arden @escarabajo @Adran360 @Sysia11 @Tollusiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?