1

@Lionel_Messi10 bedzie ogladane jutro:) PSG wygra, ale Leo pewnie rozegra cos ciekawego, latwo im nie bedzie

0

@FcPortoFan1999 ja jem jogurt i kawe pije. O 18 Palmeirass - Botafogo, zaś o 21 Anglia - Niemcy

0

@4drian0 najgorszy batman, niesamowita nuda. Pattinson ma tyle samo ikry co Kubus Kiwior w swoich wypowiedziach

0

@FcPortoFan1999 dokladnie, to juz wiadomo, ze ta ekipa odpadla

3

@mr Barca podobno Piszczek już odmówił, więc kandydatura Brzęczka już w tej chwili sensu nie ma żadnego @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 imponujące polskie CV

0

@FcPortoFan1999 błędy, ze nie powinien obejmowac Wisly

0

@FcPortoFan1999 ale w ks slawinski wlasnie grzeje Jurka. Chcą go bo znajomy

0

@FcPortoFan1999 to jednak nie Juriusz?

2

@Luciano99 zamontowal nowe drzwi w wulkanizacji. Projekt autorski @Kessie
https://x.com/Iamkabareebe/status/1938461649444212911

2

@blakkudium to bedzie nasz lewy obronca na lige nardów, będzie łapał energie od Kubusia Kiwiora

9

Nico jednak zostaje w Bilbao

11

Wstrzymac oddech, z nim to nic niewiadomo

1

@mekston @escarabajo MLS przerosło pięknego Giroud, podobno wraca do ligi francuskiej, a konkretniej do Lille zastapic Jonathana Davida, ktory idzie zmarnowac kariere w Juve

2

@Comentateiro wyglada to bardziej na taki turniej towarzyski, audi cup. Da sie dostrzec, ze zawodnicy sie oszczedzają. Jutro faza pucharowa, rozkręcą sie

1

@Comentateiro ogladnalem 2/3 meczów i poziom nie porywa. Bylo jednak kilka meczow ciekawych, a najbardziej to kluby brazylijskie juz sa wygranymi tego turnieju

0

@FcPortoFan1999 Morawiecki z premiami namieszal plus blaganie argentyczykow o nie strzelanie wiecej bramek. Jak widac niewiele trzeba zeby odpalic zapalnik w tej ekipie i wszystkich skłócić

0

@FcPortoFan1999 Michniewicz twierdzil, ze jechal przedluzyc kontrakt. Trzeba bylo zrobic z kogos kozla ofiarnego, a najlatwiej to zrobic z trenera. Tylko tez wokol kazdej afery zawsze tez kreci sie Bobek

4

@Rupert_Haubica 'Mamy Neymara w domu'

0

@sportyluckyluke 13 czerwca urodziny to mial @FcPortoFan1999 13 lipca to akurat mam ja

0

@FcPortoFan1999 i teraz pytanie, co na to Lewy? Przeciez to on 'zwolnil' Brzeczka. Nie za bardzo sie tez kochal z Blaszczem czy Piszczkiem w Borusii. Gdzie logika?

0

@FcPortoFan1999 mi sie wydaje, ze tam bardziej chodzi o wprowadzenie Piszczka i Błaszczykowskiego, są oni szanowani i lubiani przez pilkarzy czy kibiców. W razie niepowodzenia Brzęczka, kadre samodzielnie moglby objąc Piszczek. Na początek zbieralby doswiadczenie, a ewentualne porazki z Holandia czy Finlandią pojda na konto Jurka

0

@FcPortoFan1999 to najlepszy czas zeby go przeprosic za zwolnienie i w nagrode zwrócić mu stanowisko. To jest pzpnowska wersja 'zerwanych więzi'

0

@draxidox to za rok szukamy kolejnego, a Piszczek jako asystent Gundogana czy Brzeczka to bedzie rekordzistą w zwiedzaniu europy

1

@ViscaelBarca2007 w jego przypadku wszystko dozwolone, byle zdał

3

3mac kciuki zeby badania pozytywnie przeszedl!

4

tak bylo @Kondziubarca @FcPortoFan1999 @gumaz

0

@ViscaelBarca2007 i jeszcze ten Fati. Nie dziwne, ze nie chcial odchodzic. Jemu musieli krzywde w Brighton zrobic, to gejoskie miasto jest

1

@gumaz dzisiaj ks omine. Ciezko sie slucha urojeń Borka, jego podróbki Slawinskiego i tego podnóżka od freakow. Nie moje klimaty

0

@gumaz a co dzisiaj Borki wylosowaly?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?