0

@FcPortoFan1999 ważne sprawy, byle Pol nie padł z wycieńczenia

1

@Pomimo27 Marca... i wszystko jasne

2

@blakkudium zadowolony @FcPortoFan1999 ? szalu chyba nie ma. Bedzie defensywnie

3

@Kondziubarca @FcPortoFan1999 podpuszczają go od kilku programów, a Borek faktycznie w to uwierzyl

12

@Luciano99 to raczej bardziej przypominaloby przejecie dziesiatki Ansu Fati po Messim

2

@BulaKG kontrakt mu wygasa koncem grudnia 2025. Neymar bedzie w styczniu

0

@Kondziubarca nie uda sie z Nico to w styczniu 2026 Neymar za free, nie ma przypadków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Proste, ze zostanie. Wszystko idealnie uklada sie pod mistrzostwa swiata. Alba przedluzyl do 2027, za chwile pewnie Busquets przedluzy, natomiast Suarez kolejny sezon powinien sobie juz odpuscic

2

@Adran360 Pochettino się rozpędza

0

@Encore Manchester United, nic powyzej.

0

@ViscaelBarca2007 ja oczywiscie zartuje z tą Escola, poszedl do Chelsea, mial byc to awans. My go widzimy moze troche inaczej, znamy go bo polak i Borki go będą promowac. Nicea jest sredniakiem i w europie on jest widziany jako sredniak, niekoniecznie pasujacy do gry w wielkich klubach. Jak narazie to on ma tak naprawde dwa pelne sezony rozegrane, w tym jeden dobry, a lat ma 25. Szalu nie ma

0

@ViscaelBarca2007 Odrzucony przez Chelsea, PSG i FCB Escole, to nie moze byc przypadek

6

@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @Kondziubarca @ViscaelBarca2007 Borek wytlumaczy transfer do arabów swojego kolegi Marcina w taki sposob, ze idzie tam na dwa lata przeczekac koncowke kariery Courtoisa w Realu. Dorobi sie i wroci do europy zastapic Belga i ku chwale ojczyzny zdobywac wielkie tytuly

0

@Criss18Barca @FcPortoFan1999 co ten Marcin? :D

0

@FcPortoFan1999 mają rok, moze sie ogarną do tego czasu.

0

@FcPortoFan1999 a za rok mistrzostwa swiata u nich, odbębnic trzeba, nic nie zrobimy

2

@ViscaelBarca2007 @FcPortoFan1999 amerykanie widocznie lubią w przerwy. NFL ten superbowl to chyba caly dzień trwa. NBA tez sie ciezko oglada bo co chwile jakis budweiser czy inny burger king jest pokazywany

0

@4drian0 kontuzja

0

@FcPortoFan1999 Bjelica mierny jest, ale to juz wiemy

1

@VegetaPolska @FcPortoFan1999 Runjaic ma kontrakt z Udinese, wiec nawet nie powinien byc brany pod uwage przez ekspertów. Skorża ma kontrakt z Urawa, Papszun z Rakowem, wiec rowniez odpadają. Dla nikogo nie ma sensu opuszczac pewnej posady dla syfu w pzpn. Bjelica jest mierny tak naprawde. Trener, ktory powinien byc wybrany to Urban, nie ma sensu szukac nikogo innego na sile. Brzeczek bez pomocy Piszczka, ktory odmowil to nie ma sensu zeby przychodzil, nie zapanuje nad szatnią i mial za dlugą przerwe, to samo z Nawałką

1

@FcPortoFan1999 loza pilkarska w ks wlasnie leci i pan Tomek Lipinski sie wypowiada, widac jaką on ma polewke z dzialan Kuleszy. Ciekawie sie wypowiada bo Kulesza sie kompromituje z tym wyborem, po omacku brnie. Skorza odmowil, Piszczek odmowil, mialo nie byc zagranicznego trenera, teraz jakis sie pojawil. Cyrk, a tak naprawde to prosty wybor byc powinien

0

@Faro ale to logo zwisającego kondona jest slabe niestety

0

@FcPortoFan1999 i oglosi nowego selekcjonera, bedzie to pierwszy sukces drugiej kadencji Cezarego. Nowy start, nowa karta

1

@Comentateiro ta godzina jest tak potężna, ze potężny sen moze zmusic do odpusczenia ogladania tego potęznego wydarzenia, gdzie bedzie mozna zobaczyc potezny Byern.

0

@FcPortoFan1999 tylko co z Pedą? Cos ta kariera nie rozkreca sie za bardzo, nawet pomoc Misia P. niewiele dała

0

@FcPortoFan1999 @Walpiano jedyne prawilne Juve to Stabia. Juventus to podrobka, używają ich skrótu

0

@Kessie kobiety są jak małpy, nie puszczą się jednej gałęzi dopóki nie złapią sie drugiej

0

@FcPortoFan1999 i jeszcze Witsel mozliwe, ze bedzie mial szanse podawac do Huja

0

@Arden Axel spełni swoje marzenie w koncu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?