1

@Comentateiro będę oglądał jak najbardziej potężny Bayern dzisiaj

0

@FcPortoFan1999 już dawno ligę zdominowali, fener nie dojeżdża, tym bardziej że Mourinho

0

@fenix1983 Darvich juz teraz ma odejsc, kluby z Bundesligi są chetne go zgarnac

0

@FcPortoFan1999 tam jest naprawde swietne zycie, niezla kasa i co sezon cos wygrywasz, mnie totalnie to nie dziwi. U arabow pewnie wieksza kasa, ale to jednak zycie jak w klatce.

0

@FcPortoFan1999 sam bym tam poszedł, tam się oddycha.

2

@BORO_12 oby transfer definitywny. Wypozycznie z opcją wykupu to rzadko kiedy konczy sie dobrze

0

@Krzysztof1987 do konca czerwc, zgodnie z kontraktem

0

@FcPortoFan1999 pewnie, ze tak. Pozniej KMŚ. Al Ahly - Miami rowniez oglądałem, nie ma przeproś

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj, godzina 15 tvp sport

2

@michaleu tak, wystarczy darmowe, reklamy tylko na początku

1

0

@Frimpong Probierz wolny to po mistrzostwach moze zastapic Majewskiego i wrocic do trenowania u21 @FcPortoFan1999 @gumaz czyli taki byl plan od poczatku, szachy Czarka i Misia

1

@Limaker cały czas kontuzja podobno, na turniej został powołany jednak dzisiaj poza kadrą

2

@Lionel_Messi10 @Adran360 jestem jestem, budzik nie zawiódł

3

@FcPortoFan1999 Hiszpania wlasnie gra, pozniej Polska, odpalasz?

4

@Kessie no wlasnie namawialem @FcPortoFan1999 zeby zrobic pobudke. @Adran360 @Lionel_Messi10 pewnie tez dołączają

0

@FcPortoFan1999 na Porto tez nie wstaniesz?

0

@FcPortoFan1999 @gumaz moze by tak pobudke zrobil o 2 na mecz, sie zastanawiam

0

@FcPortoFan1999 moze Kulesza mial plan zgarniecia Skorzy z koncem roku. Misiowi kontrakt wygasal wlasnie wtedy i sezon w Japonii konczy sie wlasnie koncem roku. Misio jednak wyprzedzil wszystkich :D

1

@FcPortoFan1999 ogolnie to szukalem po co innego tak naprawde tam polecial, ale ciezko doszukac sie innego pomyslu. Piździaków sie nie zakwalifikował jak wiemy, nie ma komu kibicowac. Chyba, ze kapitana odwiedzic

1

@Cule1234 @FcPortoFan1999 no widzisz, wyczulem Czarka

2

@ranger3120 najlepszy, talent pokoleniowy, wybraniec

0

@FcPortoFan1999 sama prawda

0

@FcPortoFan1999 tutaj to raczej z szacunku do Jana tak powiedzieli. Nie jest to jakies wielkie pompowanie balonika, ladnie powiedziane w sumie

2

@Frimpong i to jeszcze Oplem Corsa jedzie, brawo Robert

15

Stary @Luciano99 Lucjan z Laportą, fajna sobota

1

@gumaz @FcPortoFan1999 @mekston szczerze to potrzebny jest trener, ktory ma wysoką kulture osobistą i przy którym ludzie zapomną o chamie Probierzu. Urban wpasowuje sie w to, jest to czlowiek, ktory da sie lubic. Sukcesów wielkich pewnie nie bedzie(nie z jego winy, a z zawpdnikow jakich mamy), moze dopiero w lidze nardów ze slabszymi druzynami. Jesli chodzi o Nawalke to on raczej zardzewial, tak naprawde jest niewiadomą na tą chwile

0

@FcPortoFan1999 niech losują albo zgodnie z alfabetem lub starszy ma pierwszenstwo. Opcji jest wiele

0

@gumaz @FcPortoFan1999 chce dwoch, Nawalke i Urbana. Jednego na Holandie, drugiego na Finlandie. Zostanie ten co lepszy wynik zrobi

0

@Frimpong to będzie jego ostatni sezon czuje. Arteta jest totalnie bezplciowym trenerem, slaba kopia Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?