1

@TR3YWAY https://www.watchfinder.co.uk/?langcode=en-gb
tutaj mozna ustrzelic fajnego szwajcara niekiedy, np tag heuer czy longines

4

@TR3YWAY Omega Seamaster 300m, 20k zaplacilem w 2019, teraz ceny 30k sie zaczynają. Chcialbym jeszcze dorzucic Speedmaster w manualu, ale zobaczymy kiedy:)

0

@FcPortoFan1999 jaki jest jego poziom? moze Lech? Legia?

0

@FcPortoFan1999 e nie, tu bedzie duzo bramek ze strony PSG czuje

0

@sergio5 umie chłop motywowac zawodników :D

0

@FcPortoFan1999 zeby wytrwac swiadomie caly mecz PSG - Inter

0

@FcPortoFan1999 trzeba bedzie kawe niedlugo wypic tak mysle

0

@FcPortoFan1999 ekstraklasa doczekała sie swojego Figo

0

0

@FcPortoFan1999 tylko czy to cokolwiek pomoze? trzeba by lecha dopytac

0

@FcPortoFan1999 fuzja to magiczne słowo, krakowski Harry Potter chyba juz mial to w planach

0

@FcPortoFan1999 pewnie dlatego Sławek musiał odejsc, nie godzil sie z tym

0

4

@Lionel_Messi10 stabilna forma, Amorim top!

1

@Wojciech123 dobre to :D Wisła to klub mem aktualnie, jezeli chca awansu to niech zbudują druzyne, ktora wejdzie bezposrednio do eklasy, bez barażów. Nie będą miec wtedy zadnych pretensji do otoczenia, ze sa krzywdzeni

1

@Luciano99 polki omijam szerokim łukiem, nigdy w zyciu za żone

1

@comtedurgell te baterie czesto nie wystarczają nawet na 5 lat, mialem juz kilka renault na garazu i baterie byly popuchnięte i nadawaly sie do regeneracji lub do wymiany, zasieg pokazywał max 10km, a były to auta kilkuletnie. Duzo jest tez tesli na rynku na sprzedaz i mozna niezle sie naciąć

1

@MessiSuarezNeymar mój stary jest mysliwym, wiec jeżdze z nim głownie jak jest sezon na kaczki czy bażanty. Mam wyżła i kiedy on tropi lub aportuje to musze byc przy nim. Na jelenie czy dziki rzadziej jeżdże. Osobiście wole postrzelać na strzelnicy z broni długiej lub krótkiej, średnio jestem fanem zabijania.

0

@FcPortoFan1999 wyprzedaż Wisły przed nami czuje. Kolejny sezon zawodnicy nie będą chcieli kisić się w pierwszej lidze

0

@Wojciech123 zadowolony odnośnie Feio? Kogo tam widzisz jako nowego trenera?

1

@gumaz @Wojciech123 oj nie, odpuscilem dzisiejsze mecze, brak weny. Dopiero na mecz finalowy popatrze. Oskar natomiast drugą polowe Wisła Miedz pewnie nie odpusci

1

@blakkudium piękną kariere sobie wybrał, Sandro 2.0

0

@ACRAB95 a faktycznie masz racje. Tylko, ze Flick woli lewonoznych na lewa obrone, a prawo na prawą. Inaczej Fort czesciej gralby na lewej stronie dostając wiecej szans

0

Sprzedac Martina i skorzystac z opcji wykupu Marmola, proste

0

@ACRAB95 Mingueza to prawa strona. Barca ma jeszcze prawa do sciagniecia Mika Marmola i to jest lewa strona

0

@FcPortoFan1999 czyli dopiero na wisłe wracasz?

0

@FcPortoFan1999 do roboty lecisz dzisiaj?

1

@Culer9002 ciekawe do kogo mial pretensje machając tymi łapskami

0

@konajoncek tu nie chodzi o wakacje. Tam jest jakis konflikt z Probierzem, wypowiedz Lewego na temat braku rozwoju kadry tez nie była bez powodu. Moze Robert sie nie widzi w tej kadrze i czuje, ze traci czas. Ta kadra za Probierza to chaos i cofneli sie w rozwoju. Robert mało co strzela i widać, ze nie tylko on wygląda na pogubionego za czasów Misia P.

0

@FcPortoFan1999 nie wolno bo jeszcze Pululu doscignie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?