Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY https://www.watchfinder.co.uk/?langcode=en-gb
tutaj mozna ustrzelic fajnego szwajcara niekiedy, np tag heuer czy longines
4
@TR3YWAY Omega Seamaster 300m, 20k zaplacilem w 2019, teraz ceny 30k sie zaczynają. Chcialbym jeszcze dorzucic Speedmaster w manualu, ale zobaczymy kiedy:)
0
@FcPortoFan1999 jaki jest jego poziom? moze Lech? Legia?
0
@FcPortoFan1999 e nie, tu bedzie duzo bramek ze strony PSG czuje
0
@sergio5 umie chłop motywowac zawodników :D
0
@FcPortoFan1999 zeby wytrwac swiadomie caly mecz PSG - Inter
0
@FcPortoFan1999 trzeba bedzie kawe niedlugo wypic tak mysle
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa doczekała sie swojego Figo
0
@FcPortoFan1999 jaka?
0
@FcPortoFan1999 tylko czy to cokolwiek pomoze? trzeba by lecha dopytac
0
@FcPortoFan1999 fuzja to magiczne słowo, krakowski Harry Potter chyba juz mial to w planach
0
@FcPortoFan1999 pewnie dlatego Sławek musiał odejsc, nie godzil sie z tym
0
@marcin62
4
@Lionel_Messi10 stabilna forma, Amorim top!
1
@Wojciech123 dobre to :D Wisła to klub mem aktualnie, jezeli chca awansu to niech zbudują druzyne, ktora wejdzie bezposrednio do eklasy, bez barażów. Nie będą miec wtedy zadnych pretensji do otoczenia, ze sa krzywdzeni
1
@Luciano99 polki omijam szerokim łukiem, nigdy w zyciu za żone
1
@comtedurgell te baterie czesto nie wystarczają nawet na 5 lat, mialem juz kilka renault na garazu i baterie byly popuchnięte i nadawaly sie do regeneracji lub do wymiany, zasieg pokazywał max 10km, a były to auta kilkuletnie. Duzo jest tez tesli na rynku na sprzedaz i mozna niezle sie naciąć
1
@MessiSuarezNeymar mój stary jest mysliwym, wiec jeżdze z nim głownie jak jest sezon na kaczki czy bażanty. Mam wyżła i kiedy on tropi lub aportuje to musze byc przy nim. Na jelenie czy dziki rzadziej jeżdże. Osobiście wole postrzelać na strzelnicy z broni długiej lub krótkiej, średnio jestem fanem zabijania.
0
@FcPortoFan1999 wyprzedaż Wisły przed nami czuje. Kolejny sezon zawodnicy nie będą chcieli kisić się w pierwszej lidze
0
@Wojciech123 zadowolony odnośnie Feio? Kogo tam widzisz jako nowego trenera?
1
@gumaz @Wojciech123 oj nie, odpuscilem dzisiejsze mecze, brak weny. Dopiero na mecz finalowy popatrze. Oskar natomiast drugą polowe Wisła Miedz pewnie nie odpusci
1
@blakkudium piękną kariere sobie wybrał, Sandro 2.0
0
@ACRAB95 a faktycznie masz racje. Tylko, ze Flick woli lewonoznych na lewa obrone, a prawo na prawą. Inaczej Fort czesciej gralby na lewej stronie dostając wiecej szans
0
Sprzedac Martina i skorzystac z opcji wykupu Marmola, proste
0
@ACRAB95 Mingueza to prawa strona. Barca ma jeszcze prawa do sciagniecia Mika Marmola i to jest lewa strona
0
@FcPortoFan1999 czyli dopiero na wisłe wracasz?
0
@FcPortoFan1999 do roboty lecisz dzisiaj?
1
@Culer9002 ciekawe do kogo mial pretensje machając tymi łapskami
0
@konajoncek tu nie chodzi o wakacje. Tam jest jakis konflikt z Probierzem, wypowiedz Lewego na temat braku rozwoju kadry tez nie była bez powodu. Moze Robert sie nie widzi w tej kadrze i czuje, ze traci czas. Ta kadra za Probierza to chaos i cofneli sie w rozwoju. Robert mało co strzela i widać, ze nie tylko on wygląda na pogubionego za czasów Misia P.
0
@FcPortoFan1999 nie wolno bo jeszcze Pululu doscignie