0

@FcPortoFan1999 mówiłem

2

@Kessie @blakkudium ciekawe czy na stulecie tego herbu wróca do niego chociaz na sezon...byloby miło na pewno

0

@FcPortoFan1999 no i wlasnie, trzeba cos z tym w koncu zrobic

1

@Danny Gaucho tez mam podobne przemyślenia i uważam, ze jest tam konflikt Lewego z Misiem. Wypowiedz Bobka po jednym z meczów na temat kadry i braku rozwoju też dała do myslenia. Lewy praktycznie nie strzela bramek, a cala taktyka Probierza to jest kpina tak naprawde, wielu zawodnikow nie gra nawet na swoich pozycjach.

0

@FcPortoFan1999 z tym, ze Roberto juz nie raz grywał w takie gierki. Osobiscie w zwolnienie Misia nie wierze, dostanie czas do konca kwalifikacji czyli do konca roku i pewnie wtedy będą podejmowane decyzje w zaleznosci od wyników. Tym kto moglby zastapic gbura to na tą chwile jedynie Urban, ale kto w przyszlosci to ciezko wytypowac

0

@FcPortoFan1999 @gumaz a ja mysle, ze miedzy Lewym, a Misiem nie ma za dobrych relacji. To juz kolejny raz kiedy Bobek odpuszcza repre, za Proberza wygląda w niej fatalnie, bramek praktycznie nie strzela. Moze wlasnie liczy, ze kadra nie poradzi sobie z Finlandią i zacznie sie zwalnianie Prodiża, co byloby dla wszystkich wskazane tak jak odejscie Feio z polskiej pilki

0

@Kapitan hawk no własnie, czy to będzie ostatnie spotkanie Krystiana Ronalda w barwach Al Nassr? czy jednak sie nie podda i bedzie walczyl do upadlego o tytuly na piaskach pustyni?

2

@Kapitan hawk @Danny Gaucho Lewy nie ustrzeli tej setki w reprezentacji, na pewno nie z Probierzem. To juz kolejny raz kiedy odpuszcza zgrupowanie, chyba nie ma chemii pomiedzy nimi i gra Roberta za za Probierza wygląda bardzo mizernie.

0

@Pedri16Future w obronie Roberta przypominam, że na klubowe mistrzostwa świata tez nie jedzie!

0

@gumaz bohater!

0

@Nazio_87 ma mój głos

0

@FcPortoFan1999 jak umierać, to za motor czy za legie? A może na motorze do legii?

0

@FcPortoFan1999 no to fakt, nic tez o Jadze czy o Pogonii.

0

@FcPortoFan1999 eksperci: Lech wygrał lige, zróbmy program o Legii...

0

@FcPortoFan1999 leci teraz na kale, liga pl, Co za cyrk z tym Feio, naprawde to jest glupek, na przekór wszystkim, zawodnikom, lekarzom, zarządowi. Dla zdrowia dobrze, ze go nie przedlużają

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Berg juz nieaktualny panowie, poszedl do Omonii

1

@gumaz Feio z Polski chce uciec bo go za alimenty jakaś baba ściga :D

5

@FcPortoFan1999 fc porto

1

@escarabajo do konca jego kontraktu w Santosie zostaly juz tylko 2 mecze do rozegrania. Nic innego mu nie pozostaje jak przedluzenie o kolejne 6 miesiecy.

1

@escarabajo @FcPortoFan1999 widzisz jaki to sezon ciekawy, dużo nieoczekiwanych zwycięzców. Czyli największymi przegranymi zostają Arsenal i Pogoń

0

@FcPortoFan1999 puchar ligi wygrala Benfica, przypomnieć chciałem

0

@FcPortoFan1999 ja to Liverpool z pucharem oglądam i Benfice na drugim monicie

0

@VegetaPolska @FcPortoFan1999 to @VegetaPolska też z siedlcow jest?

0

@FcPortoFan1999 betclic sponsorem dlatego, leciał helikopterem z Mielca:D

0

@FcPortoFan1999 Benfica prowadzi. Dzisiaj jeszcze Barca i w tym sezonie czeka nas jeszcze: final ligi konferencji, final wielbładów w piątek, final lm, final lm concacaf i dwa mecze finalowe ligi narodow. Nie mozna zapomniec o NBA, ale to codziennie z ranca

0

@FcPortoFan1999 odpalaj petardy w pokoju :D

1

@gumaz czy jestes gotowy na wizyte Oskara w Rzeszowie? Przyjedzie z Pogonią ograc Stal

0

@Herato ponoć on i Garnacho. Są oferty konkretne

0

@Eklerek widzisz, miałem rację ze sukces

2

@Kapitan hawk dopisz Amorima, wszystko przed nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?