Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro a mi sie cos wydaje, ze Perez nie chce puscic Carlo za darmo do Brazylii. Jorge Jesus jest na wylocie z Al Hilal i to on moze objąć reprezentacje, a Al Hilal jest gotowe zatrudnic Ancelottiego i odpalic kase Realowi za niego. Wtedy Perez bedzie mial kase na Alonso. Nie zdziwie sie jak Perez bedzie chcial rowniez pogonic Viniego i wykorzystac kase miedzy innymi na klasowego napadziora
2
@Adran360 @Kessie coś słaby strzelecki sezon ma. Obniżył poziom. Kontrakt do 2026, ciekawe czy wypełni czy szykuje się na transfer po sezonie
1
@mekston @FcPortoFan1999 zobacz co wleciało na canal+, łza w oku sie kręci
2
@escarabajo i do tego koneser :D
2
@mekston czy piękny portugalczyk poprowadzi kolegów arabskich do triumfu w lidze mistrzów? Alez bylaby to historia, cos jak mistrzostwo swiata
2
@escarabajo ales trafil z tym Al Ahli, brama Firmino
0
@ricardo0705 bardzo słabo to wygląda. W czwartek mecz i wątpie, ze straty odrobią. Dziwne są te ruchy transferowe, Gressel i Taylor naprawde dobrze grali w poprzednich sezonach. Moze Inter robi miejsce na letnie okno transferowe i zamierzają sie uzbroic na playoffy...
0
@Coutinho007 dokladnie. Dziwi mnie ogolnie, ze te kluby godzą sie na taką sytuacje. Przeciez mogą i powinni sprzedawac zawodników np. do premier league, zamiast tego to wzmacniają największego rywala. Takim sposobem ta liga równiez nie jest ceikawa
4
@blakkudium ale ta bundesliga jest zrypana, kiedy Bayern pierdnie to pozostałe kluby oddają im najlepszych zawodników. Później zdziwienie, ze dominacja. Najwiekszym przegrywem to i tak jest Borussia, ktora zawsze chetnie sie podlozy Bayernowi.
0
@FcPortoFan1999 czekam bardzo na ten mecz, nawet godzina na to widowisko jest idealna. 3mam kciuki mocno za Pogoń
0
@BezglutenowyPedri po sezonie, jak real ich do arabskich sprzeda. Tam będą mogli grać bez konsekwencji
0
@Douglas13 wygrywa lige:)
1
@Sulimo Barca dostala sie rowniez do finalu mlodziezowej ligi mistrzów, grają z Trabzonsporem. Tryplet ligi mistrzów:)
9
@Messibestplayerintheworld Xavi stworzył Flickowi samograja
7
@Eklerek @marcin62 @Kessie @FCB_dimiC mieszkajac w anglii naoglądałem się takich pacjentów z gaciami opuszczonymi jak Yamal, małolaty wkręcali sobie, że są gangsterami. Widocznie Yamal ma ten sam piach w głowie, gwiazdorstwo mu wjechało za bardzo. Ten jego stary też ma podobne zachowania. Oby Yamal z tego wyrósł. Mam niestety wrażenie, że kiedyś coś odwalą niestety
2
@mekston a Al Ahli z Buriramem to co? Nie ważny ten hicior?
0
@FcPortoFan1999 no tak, tylko jaki wynik?
0
@FcPortoFan1999 @gumaz nie panowie, ja odpalamy za 10 minut Chelsea Everton, nasza polska dzisiaj nie jest w planach. Jaki wynik jutro pogoni za arka?
1
@xVENUMx a pan, panie kolego dalej działa w transporcie? pamietam, ze cos kiedys wrzucales
0
@gumaz no i wiadomo skąd u niej ta frustracja, tym bardziej, że chłop od niej 20 lat starszy, moze nie daje rady. @FcPortoFan1999 nie tylko Tobie takie ciężary niepotrzebne :D
0
@gumaz i weź miej taką babe na chacie, ten jej chłop to tez sedzia. To niezly tam musi byc młyn na chacie @FcPortoFan1999
2
@FcPortoFan1999 jak nie sedziowales, jak @gumaz nagranie ma :D
0
@FcPortoFan1999 a to jaki sedziowales?
1
@FcPortoFan1999 o kurde, nie chwaliłes sie z kariery w B klasie. no brawo
0
@FcPortoFan1999 Sławek jest bezproblemowym człowiekiem
0
@FcPortoFan1999 Wieczysta równiez
2
@Lionel_Messi10 o to jak tak to remontada będzie
1
@dawidlampa @unic dokladnie, Andrzej tez może być zakochany
2
@mekston @Tollusiek dziwne są te decyzje Masche i Interu. Odszedł Taylor do Austin, Gressel z ławki sie nie podnosi, Callender równiez. Zmiana ustawienia i Leo ustawiony wyżej, a jak on niżej nie zejdzie i czegos nie stworzy to zero pomysłu na gre. Suarez nie dostaje praktycznie piłek, nie ma z czego strzelac
20
Ludzie są przewrażliwieni i przesadzają. Trzeba docenić Hectora, ze jest silny i podniósł chłopa na ręce, gość trochę sobie waży