0

@FcPortoFan1999 niestety nie, Rolls-Royce nie posiadam. Zgodzę się jednak na adopcję jakby Romek poprosił

0

@PatrykBarca zawsze to łatwiej w lidze konferencji grać. Szeroka kadra musi podzielić się minutami

1

@FcPortoFan1999 kiedy Romek opuścił London, ja również. To nie może być przypadek

6

@Kessie Romek top! Angole strzelili sobie mocno w dupsko wywalając go z uk. Miała być przebudowa dzielnic dzięki niemu, a zamiast tego mają amerykancką pralnie kasy

0

@FcPortoFan1999 Chelsea tak bardzo polubiła ligę konferencji, że nie walczą w lidze. Starają się o szóstkę miejsce. Newcastle ma zaległe mecze to ich przeskoczy

0

@FcPortoFan1999 a to wiele wyjaśnia w takim razie. Takie osoby nie radzą sobie z krytyką, stąd też te dziwne konferencje, gdzie odpowiada na niezadane pytania... temat rzeka

1

@Romario87 Oriol Romeu i Arthur

0

@FcPortoFan1999 faktycznie w sumie. Oglądałem kompilacji jego zachowanie z dawnych lat to jak najbardziej masz rację, jest poprawa

0

@FcPortoFan1999 szkoda, że nie w Choroszczy jeszcze

0

@FcPortoFan1999 ja dzisiaj polska ligę odpuszczam, ewentualnie jedno oko na Lech. Jutro za to Lechia ze stałą mnie interesuje, a godzina meczu wręcz idealna

0

@FcPortoFan1999 serie A 12 30, Atalanta Bologna, zapraszam

1

@HypeR koledze @Dieselzor chodzilo o Frana Garcie, ale to nie ten klub

2

@mekston forma Suareza tez martwi, cos nie moze sie wstrzelic i wygląda mocno ociężale. Chyba to bedzie jego ostatni sezon. Giroud w LA tez slabiutko wygląda

0

@mekston chyba kontuzja, nigdzie jednak nie widzialem zadnej informacji. Nie widac go rowniez na zdjeciach z wczorajszego treningu

3

@mekston troche szkoda, ze jednak nie Pumas awansowalo. Slabo sobie radzą w tym sezonie i raczej to latwiejszy rywal do tego co prezentuje Vancouver w tym sezonie. No cóż, oby jednak Miami awansowalo do finału. Meczyk wieczorem, jezeli sen nie złamie to rzucimy okiem, Chicago tez calkiem niezle sobie radzi. Prawie zapomnialem, dzis rowniez Santos gra i Neymar powraca do skladu, cos mi sie wydaje, ze bedzie on troche dluzej musial zostac w Santosie. Kontuzje dalej mu sie przytrafiają i watpie, ze jakis duzy klub bedzie chcial go zgarnac

0

@negreanu to fakt, podcięło im to skrzydła na kolejne spotkania

3

@Comentateiro no właśnie, ale Peretz również chce odejść. Pewnie Neuer starter, Urbig drugi, Ulreich nieśmiertelnie jako trzeci. Nubel stracił cierpliwość i słusznie. Jeśli chodzi o Leverkusen to zauważyłem, że Alonso zaczął strasznie kombinować w tym sezonie jak panowie Guardiola i Arteta. Często w meczach najlepsi zawodnicy zaczynają mecze na ławce, dziwne rotacje stosuje. Trochę na własne życzenie punkty traci

2

@Comentateiro oglądnę dzisiaj Twój wielki Bayern z Borussia jako rozgrzewka przed Barcą. Ciekaw jestem sytuacji z bramkarzami co zrobią. Nubel ponoć może być wytransferowany do Leverkusen, nie bardzo chłop ma chęci powrotu do munchen

1

@Adran360 Pep stworzył nowego potwora

0

@FcPortoFan1999 Korona-Widzew, jaka prognoza?

0

@vangoor to weź juz wracaj z tej Ukrainy

1

@mekston a jak widzisz to Vancouver? Mieszane uczucia mam, niespodziewalem sie ich tak dobrze grajacych w tym sezonie

3

1

@sergio5 ta cala sytuacja z transferem Onany do ManU to komedia jest. Jeszcze pod koniec roku 2022 de Gea byl tak pewny przedluzenia kontraktu, kupowal nowe samochody w firmie, z którą dzialalem, transport organizowalem. Otwarcie mówil, ze duzy bonus sie szykuje i sie przeliczyl, ktos byl zbyt pazerny. Jednak ManU tez sie przeliczylo placac Interowi kupe siana za tego placka

2

@Coutinho007 o wlasnie, dobrze ze przypomniales, PSG uzupelnia tercet

0

@kondzix2115 sprawdzales airbnb?

0

@Kondziubarca ciezki czas kibicowania Mateusz przezywa, serce sie kraja. Ktos na tym ucierpi niestety, będzie nagonka

2

@Lionel_Messi10 dokladnie, dwa najbardziej obrzydliwe kluby przewaliły:)

0

@mekston talent ma wiele imion :D

0

@mekston nie ta strona boiska, jego mianowali na ukrainskiego Cristiano. Najblizej jednak bylo mu do Neymara, ale ze wzgledu na tatuaze i milosc do Chrystusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?