Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 został jeszcze jednak jeden mecz ważny do obejrzenia. Pobudka o 1 w nocy i meczycho Argentyna - Brazylia
4
@Kondziubarca ta pała Borek :D
0
@mekston ciekaw jestem co Barca zrobi pod koniec sezonu, czy zaoferują mu zmiane kontraktu do 2027 i rozlozenie pensji. Szczena podpisze kontrakt 1+1 i moze razem będą grac do 2027
3
@Danny Gaucho cos mi sie panie kolego nie wydaje, ze Roberto dobije te sto bramek. Na konferencji jeszcze przed meczem z Litwą stwierdzil, ze ta setka jest dla niego kusząca. Nie wydaje mi sie, ze sie to stanie, nie z Probierzem i na pewno nie w tych eliminacjach. Musiałby grac w reprezentacji jeszcze lige narodów i eliminacje do euro
2
@Michael24 mozesz miec racje, ludzie z miasta mnie dopadną
7
@SelloutCrowd nie potrafi ukryć frustracji. On aktualnie odstawił vóde o czym pochwalił się w programie, dla niepijącego alkoholika to najtrudniejszy okres. Musi gdzieś wyładowywać emocje. Trzeba mu jednak kibicować żeby wytrwał
1
@Lionel_Messi10 elegancko, pewnie zagra w drugiej polowie z Philadelphia w niedziele, rozgrzewka przed Champions Cup z LA
2
@Rifek dzisiaj Borek powiedział Januszowi jak się z nim jest zgodził: nie gryz ręki, która Cię karmi.
Co to za pet jest, nie mam słów
1
@macio_944 mi również!
4
@Kondziubarca cwaniaczki z kompleksami, na sile próbują umniejszac, a na koniec Lewy zacznie mecz na lawce, Barca wazniejsza
0
@FcPortoFan1999 ciekawe ile polsce...
6
@PIWOSZ89 dzisiaj juz takich nie robią
0
@FanBarcy22 opłaca sie jak najbardziej, ale głównie uszkodzone jesli chodzi o USA czy Kanade.
1
@FanBarcy22 transport na terenie USA do portu $500-900, transport do Niemiec $1200, tam płace cło 10% i vat 19%, akcyza juz w polsce
0
@FcPortoFan1999 mi sie wydaje, ze jednak nie. Ostatnio wyszli rowniez na kolacje i Hajto ich grillowal z tego tez powodu, gdy by sie bali hejtu nie poszli by, gdyz to tez juz bylo wczesniej
1
@FcPortoFan1999 jest im to obojętne, a na koniec jeszcze pretensje Probierza ze sie ludzie czepiają. Mają kupe siana i grają poza polską, reszta po nich spływa. Podejrzewam, ze jakby mogli to by kadre olali co poniektórzy, chemii miedzy nimi nie ma i są jak za kare
1
@FcPortoFan1999 jakby nie było to po meczu wsiądzie w tramwaj i pojedzie w strone podkarpacia, piękne chwile
1
@FcPortoFan1999 ten z Mielca pomocnik znany, zapewne lubiany
2
@Lionel_Messi10 tez oglądne, luzny tydzien mam to nocke mozna zaliczyć. Będzie to dobra odskocznia od tego szajsu Probierza
1
@Lionel_Messi10 pobudka obowiązkowa?
3
@kuz Polska Borkiem
2
@Kondziubarca Janushu z USA, nie gryź ręki, która Cię karmi
2
@SelloutCrowd chłop sie napina jakby juz był tym dyrektorem reprezentacji, ktorym sie ogłosił pare dni temu :D to jest niepijący alkoholik i nie wytrzymuje cisnienia, musi gdzies wyładowac emocje
4
@Danny Gaucho mało tego, Hajto wczoraj zaproponował Rogera Schmidta na selekcjonera to dzisiaj Wichniarka wciskają na prace w kadrze przy nim i Wichniar oczywiscie chętny. Pare dni wczesniej Boras ogłasza swoje plany jako dyrektor reprezentacji. Co to za uniwersum, nie mają za grosz wstydu czy jakiejkolwiek skromnosci
3
@Danny Gaucho tez zwrocilem na to uwage. Borek strasznie cwaniakuje, burak sie z niego zrobił, gangster ze słomą w gaciach
1
@Safrani kara śmierci jak najbardziej i limit na rozmnażanie się
0
@mekston jak patrze na kadrę Portugalii to mizernie ta ekipa wygląda, dużo wypalonych zawodników
1
@mekston wspaniały to człowiek jest
0
@VeB 1899 jest 2:0
0
@FcPortoFan1999 Misio pol mówił, że wiele osób dobrze ze odeszło bo nie byli związani ze sportem i dużo osób też co odeszli nie pracują już w zerówce. Sport w zero po prostu się nie sprawdza