0

@FcPortoFan1999 został jeszcze jednak jeden mecz ważny do obejrzenia. Pobudka o 1 w nocy i meczycho Argentyna - Brazylia

4

@Kondziubarca ta pała Borek :D

0

@mekston ciekaw jestem co Barca zrobi pod koniec sezonu, czy zaoferują mu zmiane kontraktu do 2027 i rozlozenie pensji. Szczena podpisze kontrakt 1+1 i moze razem będą grac do 2027

3

@Danny Gaucho cos mi sie panie kolego nie wydaje, ze Roberto dobije te sto bramek. Na konferencji jeszcze przed meczem z Litwą stwierdzil, ze ta setka jest dla niego kusząca. Nie wydaje mi sie, ze sie to stanie, nie z Probierzem i na pewno nie w tych eliminacjach. Musiałby grac w reprezentacji jeszcze lige narodów i eliminacje do euro

2

@Michael24 mozesz miec racje, ludzie z miasta mnie dopadną

7

@SelloutCrowd nie potrafi ukryć frustracji. On aktualnie odstawił vóde o czym pochwalił się w programie, dla niepijącego alkoholika to najtrudniejszy okres. Musi gdzieś wyładowywać emocje. Trzeba mu jednak kibicować żeby wytrwał

1

@Lionel_Messi10 elegancko, pewnie zagra w drugiej polowie z Philadelphia w niedziele, rozgrzewka przed Champions Cup z LA

2

@Rifek dzisiaj Borek powiedział Januszowi jak się z nim jest zgodził: nie gryz ręki, która Cię karmi.
Co to za pet jest, nie mam słów

1

@macio_944 mi również!

4

@Kondziubarca cwaniaczki z kompleksami, na sile próbują umniejszac, a na koniec Lewy zacznie mecz na lawce, Barca wazniejsza

0

@FcPortoFan1999 ciekawe ile polsce...

6

@PIWOSZ89 dzisiaj juz takich nie robią

0

@FanBarcy22 opłaca sie jak najbardziej, ale głównie uszkodzone jesli chodzi o USA czy Kanade.

1

@FanBarcy22 transport na terenie USA do portu $500-900, transport do Niemiec $1200, tam płace cło 10% i vat 19%, akcyza juz w polsce

0

@FcPortoFan1999 mi sie wydaje, ze jednak nie. Ostatnio wyszli rowniez na kolacje i Hajto ich grillowal z tego tez powodu, gdy by sie bali hejtu nie poszli by, gdyz to tez juz bylo wczesniej

1

@FcPortoFan1999 jest im to obojętne, a na koniec jeszcze pretensje Probierza ze sie ludzie czepiają. Mają kupe siana i grają poza polską, reszta po nich spływa. Podejrzewam, ze jakby mogli to by kadre olali co poniektórzy, chemii miedzy nimi nie ma i są jak za kare

1

@FcPortoFan1999 jakby nie było to po meczu wsiądzie w tramwaj i pojedzie w strone podkarpacia, piękne chwile

1

@FcPortoFan1999 ten z Mielca pomocnik znany, zapewne lubiany

2

@Lionel_Messi10 tez oglądne, luzny tydzien mam to nocke mozna zaliczyć. Będzie to dobra odskocznia od tego szajsu Probierza

1

@Lionel_Messi10 pobudka obowiązkowa?

3

@kuz Polska Borkiem

2

@Kondziubarca Janushu z USA, nie gryź ręki, która Cię karmi

2

@SelloutCrowd chłop sie napina jakby juz był tym dyrektorem reprezentacji, ktorym sie ogłosił pare dni temu :D to jest niepijący alkoholik i nie wytrzymuje cisnienia, musi gdzies wyładowac emocje

4

@Danny Gaucho mało tego, Hajto wczoraj zaproponował Rogera Schmidta na selekcjonera to dzisiaj Wichniarka wciskają na prace w kadrze przy nim i Wichniar oczywiscie chętny. Pare dni wczesniej Boras ogłasza swoje plany jako dyrektor reprezentacji. Co to za uniwersum, nie mają za grosz wstydu czy jakiejkolwiek skromnosci

3

@Danny Gaucho tez zwrocilem na to uwage. Borek strasznie cwaniakuje, burak sie z niego zrobił, gangster ze słomą w gaciach

1

@Safrani kara śmierci jak najbardziej i limit na rozmnażanie się

0

@mekston jak patrze na kadrę Portugalii to mizernie ta ekipa wygląda, dużo wypalonych zawodników

1

@mekston wspaniały to człowiek jest

0

@VeB 1899 jest 2:0

0

@FcPortoFan1999 Misio pol mówił, że wiele osób dobrze ze odeszło bo nie byli związani ze sportem i dużo osób też co odeszli nie pracują już w zerówce. Sport w zero po prostu się nie sprawdza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?