0

@FcPortoFan1999 ja teraz odpalilem i przewinalem awarie prądu :D zyczenia dla Zbyszka jednak udalo sie oglądnąć, a to najwazniejsze

0

@FcPortoFan1999 haha :D widze, ze moc futbolu odpalone zostało :D

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, zeby prezes nigdy sie nie zmienial!

0

@FcPortoFan1999 ale jutro Marek

0

@FcPortoFan1999 nowy tydzień jutro

4

@mekston Auba już dawno by ich przegonił i tańszy był

0

@FcPortoFan1999 Pogoń do bólu, aż coś wygra. I tak co roku

0

@FcPortoFan1999 Wacha ustawił, chcą Ległe w finale z pogoniem

0

Kłapouchy!!!! :D

0

@Messiah10 najwięcej

0

@FcPortoFan1999 Lech jednak ma. Najwięcej zarabiają na wychowankach i najwięcej ma ich też w składzie

0

@FcPortoFan1999 i bez tego przepisu jak ktos jest talent to sie przebije. Brakuje jednak zeby sklady mialy jakis minimum zawodników polskich, to by moze pomogle kadrze

0

@FcPortoFan1999 a jaką opinie masz o przepisie o mlodzezowcu? dobra czy nie? Jaca nie lubi, wlasnie ogladalem program dzisiejszy

0

@FcPortoFan1999 z Loczkiem nie ma miłości? to nie wiedzialem

0

@FcPortoFan1999 ale ponoć jest cos grane. Tylko jakby on zostal trenerem to Legia bylaby mocno bezplciowa, zaden progres z nim

0

@FcPortoFan1999 Ci mówiłem, się szykuje chlop na stołek.

1

@FcPortoFan1999 elita, dobrze sie ich ogląda. Kosecki z orędziem do Feio byl dobry tydzien temu :D Hajto ma swoje odpały i to dobrze dla programu. No i niedopchany Romek :D

2

@mekston dokladnie tak, dwie rece podnosi modli sie i pozniej twwarz dotyka 'obmywa'

8

@Arden muzulmanin panie kolego. Zobacz jak wchodzi na boisko, w jaki sposób się modli. Znam wielu muzułmaninow i normalnie swieto Bożego Narodzenia obchodzą, a raczej jest to forma rozrywki czy imprezy, w sensie jest choinka, prezenty itp
@Danny Gaucho @mekston

0

@FcPortoFan1999 co ja czytam, az mi sie na sercu cieplo zrobilo. Oskar oglada MLS, no teraz nie ma odwrotu, zostajesz z nami do konca sezonu

0

@FcPortoFan1999 pokaż dominacji :D i cyk Leszek kolejna brama

0

@FcPortoFan1999 Porto miażdży Arouce, Samu

0

@FcPortoFan1999 można puchar grawerować

2

@blakkudium i cyk, Inter po mistrza, a nie jakieś Napoli czy inne Motty

1

@FcPortoFan1999 to jest ten mental

0

@FcPortoFan1999 ależ bramek brak

2

@partymaker tez mi kupon uwalili. Ułożenie zycią na nowo trzeba znowu odłożyc w czasie

0

@FcPortoFan1999 to w jakims programie gdzies cos nagadal, a nie chce mi sie specjalnie ogladac i szukac, pewnie na weszlo. Słaby okres w Kowala glowie, chyba ze Stano tak nakazał

0

@FcPortoFan1999 ewentualnie jedna bramka po niesamowicie ofensywnej grze obu druzyn... a co to kowal nawywijał i naopowiadał na Ziebiego głupot, ze Zibi z niego polewke ma na X?

0

@FcPortoFan1999 mecz jak o mistrzostwo, a znajac zycie i wloska lige to skonczy sie gnieciuchem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?