Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ja teraz odpalilem i przewinalem awarie prądu :D zyczenia dla Zbyszka jednak udalo sie oglądnąć, a to najwazniejsze
0
@FcPortoFan1999 haha :D widze, ze moc futbolu odpalone zostało :D
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, zeby prezes nigdy sie nie zmienial!
0
@FcPortoFan1999 ale jutro Marek
0
@FcPortoFan1999 nowy tydzień jutro
4
@mekston Auba już dawno by ich przegonił i tańszy był
0
@FcPortoFan1999 Pogoń do bólu, aż coś wygra. I tak co roku
0
@FcPortoFan1999 Wacha ustawił, chcą Ległe w finale z pogoniem
0
Kłapouchy!!!! :D
0
@Messiah10 najwięcej
0
@FcPortoFan1999 Lech jednak ma. Najwięcej zarabiają na wychowankach i najwięcej ma ich też w składzie
0
@FcPortoFan1999 i bez tego przepisu jak ktos jest talent to sie przebije. Brakuje jednak zeby sklady mialy jakis minimum zawodników polskich, to by moze pomogle kadrze
0
@FcPortoFan1999 a jaką opinie masz o przepisie o mlodzezowcu? dobra czy nie? Jaca nie lubi, wlasnie ogladalem program dzisiejszy
0
@FcPortoFan1999 z Loczkiem nie ma miłości? to nie wiedzialem
0
@FcPortoFan1999 ale ponoć jest cos grane. Tylko jakby on zostal trenerem to Legia bylaby mocno bezplciowa, zaden progres z nim
0
@FcPortoFan1999 Ci mówiłem, się szykuje chlop na stołek.
1
@FcPortoFan1999 elita, dobrze sie ich ogląda. Kosecki z orędziem do Feio byl dobry tydzien temu :D Hajto ma swoje odpały i to dobrze dla programu. No i niedopchany Romek :D
2
@mekston dokladnie tak, dwie rece podnosi modli sie i pozniej twwarz dotyka 'obmywa'
8
@Arden muzulmanin panie kolego. Zobacz jak wchodzi na boisko, w jaki sposób się modli. Znam wielu muzułmaninow i normalnie swieto Bożego Narodzenia obchodzą, a raczej jest to forma rozrywki czy imprezy, w sensie jest choinka, prezenty itp
@Danny Gaucho @mekston
0
@FcPortoFan1999 co ja czytam, az mi sie na sercu cieplo zrobilo. Oskar oglada MLS, no teraz nie ma odwrotu, zostajesz z nami do konca sezonu
0
@FcPortoFan1999 pokaż dominacji :D i cyk Leszek kolejna brama
0
@FcPortoFan1999 Porto miażdży Arouce, Samu
0
@FcPortoFan1999 można puchar grawerować
2
@blakkudium i cyk, Inter po mistrza, a nie jakieś Napoli czy inne Motty
1
@FcPortoFan1999 to jest ten mental
0
@FcPortoFan1999 ależ bramek brak
2
@partymaker tez mi kupon uwalili. Ułożenie zycią na nowo trzeba znowu odłożyc w czasie
0
@FcPortoFan1999 to w jakims programie gdzies cos nagadal, a nie chce mi sie specjalnie ogladac i szukac, pewnie na weszlo. Słaby okres w Kowala glowie, chyba ze Stano tak nakazał
0
@FcPortoFan1999 ewentualnie jedna bramka po niesamowicie ofensywnej grze obu druzyn... a co to kowal nawywijał i naopowiadał na Ziebiego głupot, ze Zibi z niego polewke ma na X?
0
@FcPortoFan1999 mecz jak o mistrzostwo, a znajac zycie i wloska lige to skonczy sie gnieciuchem