Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RC28 haha, to fakt
0
@FcPortoFan1999 no i rozumisz pewnie przegonią Leszka
3
@sevs chory człowiek. To nie bezdomny na torze siedzi tylko jeden z kamerzystów czy inny pracownik toru i jak go zawodnicy mijali to się śmiali bo go zauważyli. Ten gala jest do leczenia, nic wiecej
1
@mekston ale cieszy ta premier league w tym sezonie. Z chęcią obejrze dzisiaj mecz paraliży
3
@mekston @Kessie jak już mówi, to 'fuck me' :D
0
@michal26 Liverpool jeszcze o 15 i derby niedorozwiniętych o 17 30
0
@FcPortoFan1999 ciepło w Mielcu dzisiaj, wytrzymają
0
@FcPortoFan1999 są juz skroty na yt. Ostatnio probowalem ogladac caly mecz NBA jak za małolata. Debiut Doncica w Lakers, nie wytrzymalem jednak, za duzo przerw, reklam, tego nawet meczem nie da sie nazwac
0
@FcPortoFan1999 a konkurs wsadów ogladales? i czemu tak McClunga nie lubią? marudzą, a przeciez ma kilka meczów w NBA
0
@Who_you_mam patrz pan na to:
https://x.com/ManagingBarca/status/1891021068342579391
1
@Fourson dzień pełen wrażen. @FcPortoFan1999 zaprasza na ekstraklase od 12, pozniej mozna zerknać na mecz Liverpoolu, nastepnie mecz niedrozwojów Totki - ManU, a na koniec Motta Juve z Interem
0
@FcPortoFan1999 no tak, nie powinna stać pusta
1
@FcPortoFan1999
ale bramke Sporting strzelil ładną trzeba przyznac
0
@FcPortoFan1999 pytanie rowniez jest, czy Sporting pogubi swoje punkty na tyle, ze to jednak Benfica zgarnie majstra? Pieknie to zaczyna wygladac
0
@FcPortoFan1999 to jest mecz organizacyjny dzisiaj dla Porto
0
@FcPortoFan1999 tego meczu nie da sie nie wygrac
0
@FcPortoFan1999 Śląsk w drodze do utrzymania
0
@maciar zdominował ekstraklase. Probierz szuka zawodnika na szóstkę już prawie dwa lata. Duda może zdąży dać mu jeszcze paszport @FcPortoFan1999 pomysł top?
0
@FcPortoFan1999 zaraz Craxa, przypominam
0
@FcPortoFan1999 czy Leszek ukuje Marka i jego chłopaków? :D
0
@Mitch_Atleta byl artykul na glownej, warto spojrzec
0
@FcPortoFan1999 tak, celowo jest Noc futbolu. Kanal sportowy uzywal w swoich programach takiej nazwy kilka razy, ale nigdy oficjalnie nie podpisal, wiec Stano to zrobił. Pol pare razy po meczach ligi mistrzów mówil: mamy noc z futbolem. Kolejny raz jednak programy o piłce w kanale zero wypadają blado. Rozmowy o niczym, Kowal tez jakis wypalony siedzi. Rudzki? Cieszy sie sam do siebie, rozmówcy nawet nie wiedzą o co mu chodzi jak sypie angielskim humorem.
0
@FcPortoFan1999 bedzie chociaz remis Jagi dzisiaj? czy kompromitacja? Bo napinka przed meczem byla niesamowita, rozjezdzją serbów bez mydła
0
@FcPortoFan1999 te dzisiejsze mecze jakos slabo mnie kręcą, natomiast jutro... ekstraklas od razu z hiciorami wkracza
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie tez mnie jakos ścielo na drzemke dzisiaj, ale otworzylem oko niedawno. Nie widze nic lepszego na ogladanie, no chyba ze Fenerbahce Anderlecht, a pozniej to Porto - Roma
0
@FcPortoFan1999 no to pewnie trzeba Jage dzisiaj podpatrzec co tam wyczynia...
1
@D10SLEO problem tez w tym, ze Bayern nawet nie pierdnął zeby pomóc Lewemu w zgarnieciu zlotej pilki. Nie stworzyli zadnej kampanii, nikt nic nie naglosnil. Gdyby mial to dostac zawodnik Realu czy jakis Francuz lub bardziej lubiany medialnie zawodnik jestem pewny, ze France Football zorganizowalo by wszystko jak wczesniej, moze ewentualnie bez imprezy fizycznie. Lewy mimo iz zawodnik top, czesto byl kwestionowany i jakos specjalnie lubiany w europie raczej nie byl. Nie do konca traktowany jak inne wielkie gwiazdy
1
@Nightraider mnie totalnie dziwi poszukiwanie prawego obroncy. Jest Fort, ktory nigdy nie zawiódł tak naprawde. Nie rozumiem czemu mówi sie o szukaniu zawodnika na jego miejsce i Flick nie daje mu wiecej szans do gry. Jezeli klub go sprzeda, a wyda 30 baniek na jakiegos brazyliana, o ktorym pisze prasa to kolejne marnowanie pieniedzy
0
@Nightraider kwestia tez co zrobi Araujo. Wydaje sie on wiecznie niezadowolony i czy będzie chcial rywalizowac z Tahem. Jezeli zdecydowalby sie odejsc w lato to pewnie Eric zostanie. Christensen to pewniak do odejscia. Zostajemy wtedy z Tahem, Cubarsim, Martinezem i Araujo lub Eric
1
@FcPortoFan1999 Vedran?