Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB @FcPortoFan1999 Porto okradzione! Chociaz z drugiej strony wleci kasiora Barcelonie:)
0
@snupson to z tym bedzie ciezko, ale tam sie trafiają tez nówki.
0
@snupson to jest bardzo popularna stronka, tam nawet na yt mają filmy jak ich pilkarze odwiedzają i kupuja u nich.
0
@snupson https://www.classicfootballshirts.co.uk/
0
@draxidox to Kręcidło na bank
0
@LeoMessiiBarcaPepa @Criss18Barca
to tez jest dobre
1
@Criss18Barca dlatego:
1
@Lionel_Messi10 ale wejście Nicoli @FcPortoFan1999 może jednak ten Inter to dobry wybór:)
0
@WiecekFCB liczba zmian, wykorzystane lub nie
4
@mekston wchodzę teraz vabank, cała rodzina robi zrzutę. Kurs 490, @Luciano99 Jezu, ufam Tobie
0
@KrwawiaceoczyVEB za to Villa się fajnie zbroi, biorą Malena, Rashforda i następny jest Disasi z Chelsea
1
@Lionel_Messi10 towarzyski Miami miałem na myśli:D o 23
1
@Lionel_Messi10 san miguelito - inter dzisiaj :)
0
@FcPortoFan1999 ciekawe co u Domino Piechoty?
0
@FcPortoFan1999 mam też rodzinkę jeży, na jesien i zimę przychodzą się schować. Musiałem specjalnie zagrodzić bo pies je wyciągał i mi przynosił pokazać, że znalazł zdobycz. Na szczęście nie zagryzł
0
@Czajka90 i kibolem :D
0
@FcPortoFan1999 a widzisz, do mojego domu koty się nie zbliżają. Mam wyżła i nie wpuszcza żadnych innych zwierząt za bramkę. Już trochę lat ma, a karmić go muszę wiadrami
1
@sergio5 te włoskie hity to najczęściej męczenie buły, angielską trzeba oglądnąć
0
@FcPortoFan1999 Oskar, a jakies zwierze domowe masz?
0
@FcPortoFan1999 Legia też tak zagra?
0
@FcPortoFan1999 oby dowieźli ten wynik ;)
0
@FcPortoFan1999 on sam nic nie wie. Aż mi się odechciało mecze reprezentacji znowu, już prawie zapomniałem, a tu znowu nerw
0
@FcPortoFan1999 :D to faktycznie chce odmłodzic kadrę. To jest człowiek pełen zaprzeczeń, głównie swoich
0
@FcPortoFan1999 a Misio to kogo przyjechał obserwować? Może chce komuś wręczyć paszport?
0
@FcPortoFan1999 Podolski zaatakował reklame, jakis flashback mam
0
@FcPortoFan1999 tak! ciezko znalezc jakiekolwiek wady
0
@FcPortoFan1999 bardziej zadziorny to na pewno
0
@FcPortoFan1999 no to zaszczyt! wspanialy to selekcjoner, nie przegapi zadnego meczu
0
@GigiAmoroso tylko co z kolanami? jeszcze niedawno myslal o zakonczeniu kariery. Leo pewnie zostanie w Miami do konca 2026, tylko czy Luis wytrzyma rownie dlugo?
0
@FcPortoFan1999 czemu ten Zych nie zostal na sezon dluzej w Puszczy? Kewin lepszy?