1

@KrwawiaceoczyVEB @FcPortoFan1999 Porto okradzione! Chociaz z drugiej strony wleci kasiora Barcelonie:)

0

@snupson to z tym bedzie ciezko, ale tam sie trafiają tez nówki.

0

@snupson to jest bardzo popularna stronka, tam nawet na yt mają filmy jak ich pilkarze odwiedzają i kupuja u nich.

0

@draxidox to Kręcidło na bank

0

1

@Criss18Barca dlatego:


1

@Lionel_Messi10 ale wejście Nicoli @FcPortoFan1999 może jednak ten Inter to dobry wybór:)

0

@WiecekFCB liczba zmian, wykorzystane lub nie

4

@mekston wchodzę teraz vabank, cała rodzina robi zrzutę. Kurs 490, @Luciano99 Jezu, ufam Tobie

0

@KrwawiaceoczyVEB za to Villa się fajnie zbroi, biorą Malena, Rashforda i następny jest Disasi z Chelsea

1

@Lionel_Messi10 towarzyski Miami miałem na myśli:D o 23

1

@Lionel_Messi10 san miguelito - inter dzisiaj :)

0

@FcPortoFan1999 ciekawe co u Domino Piechoty?

0

@FcPortoFan1999 mam też rodzinkę jeży, na jesien i zimę przychodzą się schować. Musiałem specjalnie zagrodzić bo pies je wyciągał i mi przynosił pokazać, że znalazł zdobycz. Na szczęście nie zagryzł

0

@Czajka90 i kibolem :D

0

@FcPortoFan1999 a widzisz, do mojego domu koty się nie zbliżają. Mam wyżła i nie wpuszcza żadnych innych zwierząt za bramkę. Już trochę lat ma, a karmić go muszę wiadrami

1

@sergio5 te włoskie hity to najczęściej męczenie buły, angielską trzeba oglądnąć

0

@FcPortoFan1999 Oskar, a jakies zwierze domowe masz?

0

@FcPortoFan1999 Legia też tak zagra?

0

@FcPortoFan1999 oby dowieźli ten wynik ;)

0

@FcPortoFan1999 on sam nic nie wie. Aż mi się odechciało mecze reprezentacji znowu, już prawie zapomniałem, a tu znowu nerw

0

@FcPortoFan1999 :D to faktycznie chce odmłodzic kadrę. To jest człowiek pełen zaprzeczeń, głównie swoich

0

@FcPortoFan1999 a Misio to kogo przyjechał obserwować? Może chce komuś wręczyć paszport?

0

@FcPortoFan1999 Podolski zaatakował reklame, jakis flashback mam

0

@FcPortoFan1999 tak! ciezko znalezc jakiekolwiek wady

0

@FcPortoFan1999 bardziej zadziorny to na pewno

0

@FcPortoFan1999 no to zaszczyt! wspanialy to selekcjoner, nie przegapi zadnego meczu

0

@GigiAmoroso tylko co z kolanami? jeszcze niedawno myslal o zakonczeniu kariery. Leo pewnie zostanie w Miami do konca 2026, tylko czy Luis wytrzyma rownie dlugo?

0

@FcPortoFan1999 czemu ten Zych nie zostal na sezon dluzej w Puszczy? Kewin lepszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?