Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston zobacz na to:
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, zginie w Interze... chyba my kibice bardziej chcemy i moze bardziej patrzymy realnie na mozliwosci zawodnika
0
@FcPortoFan1999 ten Zalewski to powinien isc gdzies gdzie bedzie mogl grac bardziej jako skrzydlowy niz wahadlowy. Tak sie sprawdza w reprezentacji i tak gral zanim mu zmienili pozycje, a wlasciwie to Mourinho. Tam tez ma lepsze liczby
0
@626 przedluzy kontrakt z Santosem o kolejne 6 miesiecy, tak to sie skonczy :)
0
@FcPortoFan1999 ale Zalewski juz to przerabia, nie gral w Romie, a pierwszy sklad w reprezentacji. Moder przeciez to samo. Marnych mamy kadrowiczów z kilkoma wyjatkami
0
@FcPortoFan1999 czy on gra czy nie gra, nie ma znaczenia dla Misia P.
Zalewski ma pewne miejsce, polska pilka wyboru nie ma
0
@FcPortoFan1999 ta lawka w Romie lepsza, jak pojdzie do Interu to nawet tylka nie podniesie. Niech dogra sezon i idzie gdzies za darmo bo przedluzenie kontraktu skonczy sie wypozyczeniami, niczym wiecej. Co ten chlopak ma w glowie to zagadka, lubi jak sie cos dzieje chyba, niekoniecznie w dobrą strone
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium przeciez to jest najwieksza glupota :D gosc przedluza kontrakt z Romą i idzie do Interu na wypozyczenie siedziec na lawce. Po sezonie przeciez Inter go nie wykupi i dalej będzie szukanie mu klubu. Te nasze gwiazdy polskie to nie są jednak zbyt bystre, to sie totalnie nie trzyma kupy
0
@Kubsoleon Jastarnia
4
@Safrani @Comentateiro oglądał każdą Barcelone, nie tylko Cruyffa. Natomiast moja przygoda z Barcą zaczela sie kiedy van Gaal byl za kierownicą
7
@catalanian09 kibice zyjący w wyimaginowanym swiecie lub dzieci:)
0
@gaucho104 Messi juz dawno wypowiedzial sie, ze Inter jest jego ostatnim klubem w karierze. Nie bedzie zadnych powrotów, plotki dziennikarzy i kibiców
2
@FcPortoFan1999 niesamowity jest Wichniarek. Wczoraj w KS porównal sie do Marmousha, mowi ze robil takie same liczby jak gral w bundeslidze, ale nikt nie chcial dac za niego 70mln ojro. Ego top, reszta ekipy smiala sie pod nosem. Czyli wychodzi na to, ze w dzisiejszych czasach jego poziom to Arsenale, Manchestery czy inne Madryty? Strasznied odkleja bylych zawodnikow jak Dudek i inne Kowaly. Starosc nie radosc
0
@FcPortoFan1999 kolega @gumaz nas zmobilizował, trzeba podjąć się tej misji
0
@Who_you_mam za pół roku to będzie przedluzanie kontraktu czuje. Jezeli kiedys jakis klub sie nim zainteresuje to będzie to pewnie ktos z Turcji
0
@adamek20151 i co z tego? a czy reszta zawodnikow Argentyny to tez legendy Barcy? nigdy nie gra sie takich finalow zeby uczestnik byl gospodarzem
1
@Lionel_Messi10 na Camp Nou to nie wypali, to musi byc neutralny tener. Granie w Barcelonie to faworyzowanie Hiszpanii w tym wypadku
0
@Nightraider to tez znaczyc moze, ze zostaniemy na kolejny sezon z kłapouchym
0
@gumaz no tez fajna by to byla opcja, Cracovia tez ciekawa do oglądania
0
@FcPortoFan1999 ale mecz bardzo elegancki, trzeba przyznac, taki wybór mi sie podoba
0
@FcPortoFan1999 specjalnie dla Ciebie, piątek wieczór, za darmo na youtube
0
@BorzyKrzys o i taki news to mi sie podoba, czlowiek z historią w Barcelonie. To bedzie chyba jego ostatni klub, zeby wytrzymal 2 lata i zagral na mistrzostwach swiata. Z jednej strony fajnie, gość wraca do klubu, ktory go wychowal, a szkoda ze nie udalo sie go do Miami sciagnac.
0
@Antimadridista_WR spam polityczny tym bardziej nie, ale czy tak naprawde kogos obchodzi Juve i ich problemy? sredniak ligi wloskiej. Problemy Juventusu, forum Juventusu
0
@BorzyKrzys nie to forum...
0
@Kibicodlat5 mistrzu, nie w tym wcieleniu
1
temat jest prosty, Wojtek zostaje 'wybrancem'. Dostaje kredyt zaufania tak jak wczesniej dostal Pena. Zacznie radzic sobie coraz lepiej i forma pojdzie w góre. Dostanie przedluzenie kontraktu o rok, a kiedy wróci ter Stegen pomoze mu odbudowac forme. Pena natomiast po sezonie zostanie sprzedany, a Astralaga awansuje do pierwszej druzyny juz na stale. Nie dziekujcie
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, Misio Pol juz zaczal nakrecac temat. Temat calkowicie nie istnieje, a oni juz plany snują jak to bedzie po spadku Southampton do Championship, a Janek za dobry i powinien bic sie o mistrza premier league bo przeciez pilka sie od niego odbila i trafila do bramki
0
@FcPortoFan1999 Janek to taki Harry Maguire mozna stwierdzic, pasuje
0
@FcPortoFan1999 no wiadomo, ze ktos z topu. Tylko cisza w anglii, w polsce burza
0
@FcPortoFan1999 kazdy teskni! tylko nie kazdy potrafi sie przyznac