1

@Faro dziala wszystko lux

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 debesciak po prostu

4

@Luciano99 @Kessie @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @mekston @Nightraider
zobaczcie jaki slodziak, uroczy ten kapitan, potrafi serduszko zrobić


0

@th@les daj spokój, wprowadzil muzyke i nastrój jakby o historii zniknięcia Wieczorek opowiadał. To madryl jest i duzo tam pomylek tak czy inaczej

9

nominuje @Luciano99 mial to zrobic @Kessie ale sie wypiął i nominowal @AFA

2

@Luciano99 do tego szesciopaka jeszcze szlugi by pasowaly i mozna dzialac

8

@MateuszQ działa

3

@tristan87 @FcPortoFan1999 a tu pan Laskowski, klasa


3

@FcPortoFan1999 jemu odparzyło, myli dyscypliny i swoją prace, za duzo freakow mu na łeb wlecialo

2

@FcPortoFan1999 ręce opadają od tych madryli jak 'kopyto', ten caly święty, Laboga z orgazmem na antenie.

5


Pan gangster z Dębicy Mateusz 'naklejka na kibel' Borek. To jest męska gra
@FcPortoFan1999 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @mekston

0

@FcPortoFan1999 Al Nassr nic ciekawego, ale w Al Hilal mozemy zobaczyc dobrze znanego nam Joao Cancelo. Moze i zobaczymy Neymara. Jest to przedsmak przed jutrzejszym meczem FC Porto

0

@FcPortoFan1999 Al Hilal jutro gra z Al Ittihad w Kings Cup, a Al Nassr juz odpadlo z tego pucharu, zapraszam

0

@FcPortoFan1999 za pół godziny na trening czas ruszać. Przypominam o dzisiejszym finale superpucharu Italii o 20. Piekny mecz na koniec dnia, Inter - AC Milan

0

@FcPortoFan1999 Nicola no przecież, duma nasza

0

@FcPortoFan1999 ale to nie ma nad czym, kolejny argument to pierwszy ruchacz reprezentacji polski grający w Romie

0

@FcPortoFan1999 tylko Roma, no przeciez nie SS, klubowi filialnemu Bayernu

0

@FcPortoFan1999 we wtorek sobie oglądniemy, już się tam nie smuć

0

@TheNekro94 muszą byc to złote gacie :D

4

@TheNekro94 bo na handlu gaciami na bazarze da się wiecej zarobic niz na wspinaczce. @Marian_Pazdzioch wiedzial co wybrac

0

@FcPortoFan1999 Mateusz proponowal USA to nie sluchali :D nikt nie pytal, a on juz wiedzial

2

@Lionel_Messi10 impreza sie przedluzyla i dalej tam siedzi pewnie, nie bedzie Biden sie na plecach Leo slizgał :D

2

@Lionel_Messi10 wywalone jaja na Bidena, z kumplami sie pojechal spotkac :D


1

@FcPortoFan1999 @Katalończyk 99 o to trzeba sie do hiszpanii przeprowadzic, a ostatnio tak myslalem nad nowym miejscem do zycia

0

@FcPortoFan1999 co fakt to fakt, ale debiut trzeba zobaczyc

0

@FcPortoFan1999 oglądać trzeba obowiązkowo

0

@FcPortoFan1999 no jak to nie, Inter wczoraj gral z Atalantą, Celtic z Rangersami. Dzisiaj zaraz Porto, Juve - Milan, Madryle...

1

@FcPortoFan1999 tęsknilismy, zamartwialismy sie, odchodzilismy od zmyslow

3

@Kondziubarca tragedia po prostu, ciężko w jakikolwiek sposób zrozumieć sens zakupu Olmo. Ciężko też zrozumieć jak można było czekać 4 miesiące i załatwiać kasę w ostatni dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?