0

@FcPortoFan1999 oni nic nie chcą. Jak można kibicować totkom i legii? To mnie zawsze dziwi

0

@FcPortoFan1999 nie proszę pana, oni po prostu wolą żeby to klub z poza Londynu majstra zgarnął

2

@Faro @Kondziubarca jesteś wzywany

0

@FcPortoFan1999 to taki sam zawodnik z Aliexpres jak ukochany Osama Dembele

0

@FcPortoFan1999 bede ogladal

0

@FcPortoFan1999 wlasnie nie, Lotka juz debiut zaliczyl w bundeslidze w barwach Herthy. W drugiej Boursii kisi sie juz trzeci sezon i nie ma progresu

0

@emeu Górnik Zabrze?

1

@emeu no to odpalamy

0

@emeu ale to poczekaj z pytaniami aż @FcPortoFan1999 się pojawi, to temat idealny

0

@FcPortoFan1999 wez mi pan panie od polskiej pilki wytlumacz czemu Marcel Lotka kisi sie tyle czasu w drugiej druzynie Borusii? Przeciez on marnuje sie tam od zawsze

0

@FcPortoFan1999 pozniej ewentualnie mozna zerknąc jeszcze na West Ham z Łukaszem na bramce - Brighton, nastepnie moze o 18 30 Arsenal lub Bilbao albo Leverkusen, a na deser Barcelonka.

0

@FcPortoFan1999 bede ogladal

0

@FcPortoFan1999 to chyba są zawiedzeni?

0

@FcPortoFan1999 I co teraz mają?

0

@FcPortoFan1999 ogladasz jakis mecz dzisiaj?

2

@mekston tak i zapewne wiecej szans do gry otrzyma Leo Afonso

3

@Lionel_Messi10@mekston @Adran360 kolejny transfer out z Interu, tym razem Campana do New England. Kadra mocno uszczuplona i cisza z przedluzeniem kontraktu Allena

2

@mekston śmierdzące buty nie, ale szafka zeby wrzucic buty do srodka juz lepiej. To jak spór Ferdynanda i @Marian_Pazdzioch

0

@FcPortoFan1999 dla przypomnienia, dzisiaj o 18 dokonczenie meczu Nacional - Benfica, trzeba zerknąć.

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak, Rudzki go zabił:D

0

@FcPortoFan1999 to tak jak Wojciech Kowalczyk w Barcelonie... znaczy się w Sevilli czy tam na Bródnie

0

@FcPortoFan1999 w bramce w 87 stał Joseph Mlynarczyk, w tym meczu

0

@FcPortoFan1999 mogę tylko jedynie powiedziec:


0

@FcPortoFan1999 i Porto posiada 2 takie puchary

0

@FcPortoFan1999 a jednak, 18 grudzień i Mbappe mistrzem świata

0

@bodzio10 nie nie, za dawnych czasów tak się puchar nazywał. A ja to zawsze pisze z portofanem, do niego bardziej:)

3

Penalti a favor del real madrid

0

@FcPortoFan1999 gimby nie pamietajo

1

@Lionel_Messi10 wrzucaj to na główną, niech dupa pęka komu trzeba, jeszcze dzien sie nie skonczyl :D

0

https://x.com/ManagingBarca/status/1869437094671929578
@Nightraider cos chyba pisalem, ze moze sie tak skonczyc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?