0

@FcPortoFan1999 bo Janek to jest top, hiszpański styl

0

@FcPortoFan1999 raczej tak, Cracovia dzisiaj też zmęczona, mecz wyglądał jakby po prostu chcieli już karpia świątecznego zjeść

0

Komentarz usunięty

0

@pt9 no dokładnie, strasznie bezpłciowy, Prost tak samo, chyba najwięcej charakteru w sobie to ma dziennikarka. Zmarnowany potencjał

0

@pt9 dokładnie, słabo im to wyszło. Brakuje jednak gejowskiego epizodu :D

1

@Bogan @karci0 a tak, racja, dzieki za przypomnienie

2

@Bogan za darmo panie kolego, ja jak kupuje cos w euro, dolarach to tylko z tego korzystam, zero prowizji, zero ukrytych oplat

1

@Bogan ja korzystam z Revoluta i dostajesz karte i ona jest uniwersalna. Sprawdz sobie, tam mozesz miec konta praktycznie w kazdej walucie

0

@FcPortoFan1999 Raków-Motor co typujemy dzisiaj?

4

@Popitek12 Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów

0

@Krystian1588 tak, probowalem sciagnac aplikacje canal plus, jak sie okazuje to aplikacja nie obsluguje telewizorów z roku 2024. Dostalem informacje, ze obsluguje do 2023. Tez mam Samsunga

0

@Vhaeraun tez mam i wszystko śmiga:) ogolnie staram sie kupowac caly sprzet co potrzebuje Samsunga, wiec nie jestem do konca obiektywny:)

1

@Vhaeraun Samsung S24

0

@Faro lubie, przewaznie na TV wrzucam to co faktycznie mnie interesuje, na lapka tak tylko zerkne drugim okiem, sprawdze wynik.

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj oglądamy: Everton-Liverpool, Bayern-Heidenheim, Betis-Barca, ManU-Forest, Benfica-Vitoria, Girona-Real oraz final MLS: LA Galaxy-NY Red Bulls

0

@Danny Gaucho Deco, prosze go kontraktowac, nei zastanawiac sie

0

@FcPortoFan1999 no zjazd, liga wloska to beton jest:)

1

@Lionel_Messi10 I cyk 1:0

0

@FcPortoFan1999 Inter ladnie gra, liga wloska jest jak polska

1

@FcPortoFan1999 Inter-Parma prosze ogladac

4

@mekston mysle, ze powtórzy wyczyn w przyszlym sezonie, a Inter jeszcze bardziej sie wzmocni. Cisza cos narazie na temat kontraktu Jordiego, ale mysle ze przedluzy

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj oglądam Inter - Parma oraz Górnik - Lech

1

@FcPortoFan1999 ja w ten Sporting nie wierze i po sezonie, a moze nawet juz w styczniu zacznie sie wyprzedaz

1

@FcPortoFan1999 Benfica po mistrza leci

0

Araujo i Christensen wracają, wiec Eric pewnie już w styczniu zostanie sprzedany. Jeżeli Araujo nie przedłuży kontraktu to pewnie będzie na sprzedaż. Jeżeli przedłuży to Christensen na sprzedaż, czyli Tah w miejsce jednego z nich. Cubarsi wiadomo top, a Inigo ma klauzule i jego kontraktu zostanie przedłużony.

0

@joloskyy dokladnie tak i dziwne, ze praktycznie kazda liga na to pozwala. Powinien byc rowniez maksymalny wiek, Barca Atletic z tego co pamietam najstarszego zawodnika moze miec w wieku 23 lat

0

@okiemtypera_lucaxx95 ktory najlepszy bukmacher w polsce wedlug Ciebie? Betclic? Mam konto na sts, ale chyba sie przerzuce ze wzgledu na brak podatku

0

@D10SLEO to granie zawodników w druzynach rezerw nie powinno miec miejsca moim zdaniem. Dobrze jest to rozwiazane w lidze hiszpanskiej. Nawet jezeli zawodnik wraca po kontuzji to powinien odbudowywac sie w pierwszej druzynie tam gdzie jest zarejestrowany i trenuje

0

@FcPortoFan1999 i Lechie Gdansk w sumie tez lubie, a sympatyzuje ze wzgledu na to,ze jakbym mial wybrac miasto do osiedlenia w Polsce na stale to wlasnie jedno z tych trzech. Aktualnie najblizej mi Krakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?