Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 bo Janek to jest top, hiszpański styl
0
@FcPortoFan1999 raczej tak, Cracovia dzisiaj też zmęczona, mecz wyglądał jakby po prostu chcieli już karpia świątecznego zjeść
0
Komentarz usunięty
0
@pt9 no dokładnie, strasznie bezpłciowy, Prost tak samo, chyba najwięcej charakteru w sobie to ma dziennikarka. Zmarnowany potencjał
0
@pt9 dokładnie, słabo im to wyszło. Brakuje jednak gejowskiego epizodu :D
1
@Bogan @karci0 a tak, racja, dzieki za przypomnienie
2
@Bogan za darmo panie kolego, ja jak kupuje cos w euro, dolarach to tylko z tego korzystam, zero prowizji, zero ukrytych oplat
1
@Bogan ja korzystam z Revoluta i dostajesz karte i ona jest uniwersalna. Sprawdz sobie, tam mozesz miec konta praktycznie w kazdej walucie
0
@FcPortoFan1999 Raków-Motor co typujemy dzisiaj?
4
@Popitek12 Bruk-Bet Termalica - Chrobry Głogów
0
@Krystian1588 tak, probowalem sciagnac aplikacje canal plus, jak sie okazuje to aplikacja nie obsluguje telewizorów z roku 2024. Dostalem informacje, ze obsluguje do 2023. Tez mam Samsunga
0
@Vhaeraun tez mam i wszystko śmiga:) ogolnie staram sie kupowac caly sprzet co potrzebuje Samsunga, wiec nie jestem do konca obiektywny:)
1
@Vhaeraun Samsung S24
0
@Faro lubie, przewaznie na TV wrzucam to co faktycznie mnie interesuje, na lapka tak tylko zerkne drugim okiem, sprawdze wynik.
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj oglądamy: Everton-Liverpool, Bayern-Heidenheim, Betis-Barca, ManU-Forest, Benfica-Vitoria, Girona-Real oraz final MLS: LA Galaxy-NY Red Bulls
0
@Danny Gaucho Deco, prosze go kontraktowac, nei zastanawiac sie
0
@FcPortoFan1999 no zjazd, liga wloska to beton jest:)
1
@Lionel_Messi10 I cyk 1:0
0
@FcPortoFan1999 Inter ladnie gra, liga wloska jest jak polska
1
@FcPortoFan1999 Inter-Parma prosze ogladac
4
@mekston mysle, ze powtórzy wyczyn w przyszlym sezonie, a Inter jeszcze bardziej sie wzmocni. Cisza cos narazie na temat kontraktu Jordiego, ale mysle ze przedluzy
7
https://x.com/brfootball/status/1865052489533333960
macie tu, Messi zostal MVP w MLS
@Sysia11 @Lionel_Messi10 @mekston @Tollusiek @Kondziubarca @PatrychoO @AFA @mekston @Kapitan hawk @Adran360
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj oglądam Inter - Parma oraz Górnik - Lech
1
@FcPortoFan1999 ja w ten Sporting nie wierze i po sezonie, a moze nawet juz w styczniu zacznie sie wyprzedaz
1
@FcPortoFan1999 Benfica po mistrza leci
0
Araujo i Christensen wracają, wiec Eric pewnie już w styczniu zostanie sprzedany. Jeżeli Araujo nie przedłuży kontraktu to pewnie będzie na sprzedaż. Jeżeli przedłuży to Christensen na sprzedaż, czyli Tah w miejsce jednego z nich. Cubarsi wiadomo top, a Inigo ma klauzule i jego kontraktu zostanie przedłużony.
0
@joloskyy dokladnie tak i dziwne, ze praktycznie kazda liga na to pozwala. Powinien byc rowniez maksymalny wiek, Barca Atletic z tego co pamietam najstarszego zawodnika moze miec w wieku 23 lat
0
@okiemtypera_lucaxx95 ktory najlepszy bukmacher w polsce wedlug Ciebie? Betclic? Mam konto na sts, ale chyba sie przerzuce ze wzgledu na brak podatku
0
@D10SLEO to granie zawodników w druzynach rezerw nie powinno miec miejsca moim zdaniem. Dobrze jest to rozwiazane w lidze hiszpanskiej. Nawet jezeli zawodnik wraca po kontuzji to powinien odbudowywac sie w pierwszej druzynie tam gdzie jest zarejestrowany i trenuje
0
@FcPortoFan1999 i Lechie Gdansk w sumie tez lubie, a sympatyzuje ze wzgledu na to,ze jakbym mial wybrac miasto do osiedlenia w Polsce na stale to wlasnie jedno z tych trzech. Aktualnie najblizej mi Krakow