Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 mój przetrwal, oznaczylem Cie
4
@pt9 faktycznie, masz wielki problem
0
@Zoker no dokladnie, ale nie jestem zdziwiony, Wojtus mial odpaly wiele razy.
0
@Zoker Szczęsny ławka za kare!
1
@reloaded tak
7
MLS powieksza sie o kolejną druzyne, bedzie to San Diego FC. Wedlug zasad draftu mogą zgarnac do siebie zawodnikow z innych klubów. Na liscie miedzy innymi Karolek
https://www.mlssoccer.com/news/2024-mls-expansion-draft-eligible-players-how-to-watch
@Adran360 @Lionel_Messi10 @Tollusiek @mekston @FcPortoFan1999 @Messibestplayerintheworld
2
@Lionel_Messi10 no to ja klasykiem polece
0
@ACMaldini3 no dokladnie i tam u de Jonga to chyba ta jego blondyna wielkoglowa rządzi. Bylo zainteresowanie ManU to sie wypowiadal, ze na dziecko czekają i nigdzie sie nie rusza. On jest tak bezplciowym zawodnikiem, nie ma w nim charakteru, jego transfer to z perspektywy czasu jest niewypalem
0
@ACMaldini3 Man City, moze Pep w glowie wymysli, ze zrobi cokolwiek z niego. ManU juz raczej go nie wezmie, ten Haga juz nie ma niestety... PSG? moze tez by sie zainteresowalo, ale czy Luis Enrique by go chcial? Arteta tez wpada na 'genialne' pomysly to trzeba brac Arsenal pod uwage, kiedys sciagnal w polowie sezonu Jorginho. Włoska liga za biedna. Bayern chyba raczej nie chcialby hamulcowego. Aston Villa ma kase, ale niekoniecznie prestiz, wiec pewnie Frenkie by wybrzydzal. W Liverpoolu jest holender trenerem, moze chcialby rodaka
0
@Nightraider masz racje panie kolego i w mediach widac nagonke na de Jonga(słuszną w sumie). Christensen wraca po kontuzji i jego sprzedaz nie bylaby oplacalna i Barca zostalaby tylko z trzema srodkowymi tak naprawde, wiec watpie w jego sprzedaz. Te 20-30 za Frenkiego i uwolnienie sie od jego kontraktu to byloby zbawienie, moze faktycznie ktos sie skusi
5
juz to widzialem, tak bylo przykladowo z Kounde. Laporta to jest top, wiele osób po nim jedzie, a tak naprawde on i ekipa spina zniszczony budzet po Bartomeu i tworzy konkurencyjną druzyne. Styczen juz blisko i pewnie odejdzie Eric, Fati na wypozyczenie, moze rowniez Torre, ktory nie gra za wiele i zrobi sie miejsce dla Olmo i Victora.
0
@AmigoBlancos Kowal to mocno obnizyl swoj poziom, a ten caly program 0:0 z Rudzkim to totalna porazka. Twaro tez nudziarz, wszyscy tam zmeczeni piłką, negują kolejne rozgrywki jak klubowe mistrzostwa swiata. Siedzą tam jak za kare bo Stanowski kazał. Odnosnie teorii Kowala o odejsciu Viniciusa to cos w tym jednak jest. Vini jezeli mialby odejsc to predzej lato 2026. Perez pewnie bedzie chcial zrobic miejsce np. dla takiego Haalanda i dopiero wtedy poswieci kogos. Rodrygo natomiast pewnie bedzie do odstrzalu po sezonie, widac jego coraz mniejsze znaczenie w zespole
0
@VegetaPolska Kowal to mocno obnizyl swoj poziom, a ten caly program 0:0 z Rudzkim to totalna porazka. Twaro tez nudziarz, wszyscy tam zmeczeni piłką, negują kolejne rozgrywki jak klubowe mistrzostwa swiata. Siedzą tam jak za kare bo Stanowski kazał. Odnosnie teorii Kowala o odejsciu Viniciusa to cos w tym jednak jest. Vini jezeli mialby odejsc to predzej lato 2026. Perez pewnie bedzie chcial zrobic miejsce np. dla takiego Haalanda i dopiero wtedy poswieci kogos. Rodrygo natomiast pewnie bedzie do odstrzalu po sezonie, widac jego coraz mniejsze znaczenie w zespole
3
@mekston @Lionel_Messi10 i az 6 juz odeszlo
2
@mekston @Lionel_Messi10 Inter Miami wrzucil na X informacje o 7 przedluzeniach kontraktów do grudnia 2025, jest tam m.in. Alba
3
@betonito tylko Frenkie de Jong i to juz w styczniu. Pep, no musisz jak Cie prosze
0
@FcPortoFan1999 Hansi ufam Tobie!
0
@FcPortoFan1999 no rozumiem Cie, ja to po powrocie do PL to pracuje juz tylko z domu. Jedynie co na silke chodze i zakupy to czasami nudno sie robi. Czasami teskni sie za trasą w Europe.
Wlasnie na ks mowili, ze Pogon ma byc kupiona przez jakiegos kanadyjskiego multimilionera...
0
@FcPortoFan1999 a no tak, umknelo mi, wybacz panie kolego. Poziom jednak wyzysz raczej dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 właśnie wróciłem z treningu panie Oskar. Ostatni mecz ekstraklasy dzisiaj, a Ty druga zmiana?
0
@PanMietek na fortunie jak zaznaczysz betbuilder to grasz bez podatku do 2280zl, live tez jest bez podatku. Mam tez konto na sts i pazdziernik mialem naprawde dobry, udalo mi sie wyciagnac 22k i wtedy musialem zweryfikowac rachunek bankowy zeby wyplacic, dopoki tego nie zrobilem to kasa nie zostala wyplacona
2
@Lionel_Messi10 Palmer jakinkarny :D
0
@Lionel_Messi10 Live, Chelsea, City, Arsenal tak będzie na koniec
1
@Lionel_Messi10 i cyk remis, szkoda tych wywrotek Cucu. Chelsea dużo lepsza
0
@FcPortoFan1999 Mourinho stworzyl potwora
1
@Lionel_Messi10 chyba nie, teraz w sumie ma asyste :D
1
@Lionel_Messi10 co za cyrk i ta przebieranka butów teraz :D
2
@Lionel_Messi10 szpagat jak ment pod zabką :D
0
@FcPortoFan1999 moze by tak obejrzec dzisiaj Botafogo - Sao Paulo? ostatnia kolejka i Botafogo wystarczy remis i zgarniaja majstra po 19 latach
1
@Popitek12 Alexis, nalezy sie Salahom